27 Nisan 2018 Cuma 09:10
 
  • 4,067 TL

  • 4,927 TL

  • 173,20 TL

  • 107.015

Öncekiler Sonrakiler

TBMM BAŞKANVEKİLİ TÜZÜN KOCAELİ ÖRGÜTÜ’NÜ ZİYARET ETTİ

TBMM Başkanvekili Tüzün Kocaeli Örgütü’nü ziyaret etti
04 Nisan 2018 Çarşamba 10:58

TBMM Başkanvekili CHP Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün, CHP Kocaeli İl Örgütünü ziyaret etti.

Samimi ortamda gerçekleşen ziyarette Tüzün’ü İl Başkanı Av. Cengiz Sarıbay, CHP Kocaeli Milletvekili Av. Fatma Kaplan Hürriyet, İl Yöneticileri Naim Keskin, Selim Yıldız, Bilgi Dehmen, Hasan Akar, Prof. Dr. Muhip Kanko, Gençlik Kolları İl Başkanı Emre Andız ve CHP Kocaeli eski Milletvekili Hikmet Erenkaya ağırladı.


KOCAELİ’NİN FARKLI BİR YERİ VAR

TBMM Başkanvekili CHP Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün, CHP Bilecik İl Başkanı Mehmet Metin Yaşar ile birlikte CHP Kocaeli İl Örgütünü ziyaret etti. Samimi ortamda gerçekleşen ziyarette CHP’liler gündemle ilgili sohbet ettiler. Ziyarette yeni binanın açılışına katılamadığını ifade eden Tüzün, “Çok şık, modern bir bina olmuş. Emeği geçen tüm arkadaşları kutluyorum” dedi. Kocaeli’ne karşı ayrı bir sevgisi olduğunu dile getiren Tüzün, “Gençlik Kolları, İlçe Başkanlığı, İl Başkanlığı ve Belediye Başkanlığı yaptım. Kocaeli’de 1984 kadrosundan beri tanışık olduğum, hala görüştüğüm dostlarım var. Dayanışma, diyalog, dostluk o yıllardan beri geliyor. Bu kentin benim için farklı bir yeri vardır” diye konuştu.


MAKAMINDA ZİYARET EDECEĞİM
Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren CHP İl Başkanı Av. Cengiz Sarıbay, “Sizleri burada görmekten, ağırlamaktan mutluluk duydum” dedi. Tüzün ile uzun yıllardır dostlukları olduğunu dile getiren Sarıbay, “Siyasette uzun zamandır tanıdığım sevdiğim bir kardeşimdir. İlk fırsatta meclise gittiğimde makamında ziyaret edeceğim “ ifadelerini kullandı. Sarıbay sohbetin ardından Yaşar Tüzün ve Mehmet Metin Yaşar’a binayı gezdirdi.

Bu haber 306 defa okundu

DİĞER HABERLER

Şenliğe gider gibi imzaya gideceğiz

Şenliğe gider gibi imzaya gideceğiz

Saadet Prtisi Kocaeli İl Başkanı Nurettin Çelik gündeme dair açıklamalarda bulundu.

CHP’liler Kandıra’nın köyünde sorunları dinledi

CHP’liler Kandıra’nın köyünde sorunları dinledi

Cumhuriyet Halk Partisi Kocaeli Örgütü 24 Haziran 2018 Pazar günü gerçekleşecek olan erken seçim startını Kandıra’dan verdi.

'Anlat muhtarım dinleyeyim'Derince'de

'Anlat muhtarım dinleyeyim'Derince'de

İYİ Parti Derince İlçe Başkanlığı Yönetim Kurulu haftalık olağan toplantısını gerçekleştirdi.

Selda Mican İyi Parti ‘den Aday Adayı Oldu.

Selda Mican İyi Parti ‘den Aday Adayı Oldu.

Kocaeli’nin tanınmış siyasilerinden Selda Mican İyi Parti Gebze İlçe Başkanlığına 27. Dönem Milletvekilliği için Aday Adaylığı başvuru dilekçesini İyi Parti Gebze İlçe Başkanı Nusret Acur ‘a verdi.

SKM Başkanı Sabahattin Kahriman oldu

SKM Başkanı Sabahattin Kahriman oldu

AK Parti Dilovası İlçe Gençlik Kolları Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanı Sabahattin Kahriman 24 Haziran 2018 Genel seçimlerinde Gençlik Kolları SKM Başkanı görevine getirildi.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ