25 Kasım 2017 Cumartesi 08:53
 
  • 3,944 TL

  • 4,709 TL

  • 163,18 TL

  • 104.539

Öncekiler Sonrakiler

TOPUKLU EFENİN, TOPUKLU İL BAŞKANI...

Topuklu efenin, topuklu il başkanı...
12 Eylül 2017 Salı 00:02

.

1 Kasım'da yenilen seçimlerin ardından büyük oy kaybına uğrayan ardından MHP'de başlayan çalkantı muhaliflerin kurultay taleplerinin hüsrana uğraması sonrası ve akabinde AKP'nin uzun süredir hayalini kurduğu Başkanlık sisteminin yolunu açması üzerine MHP'li muhaliflerin hareketi parti kurma sürecine döndü.


Muhalif kanadın önderlerinden Meral Akşener'in MHP'den ihraç edilmesi sonrası parti kurma çalışmalarını hızlandıran Meral Akşener, kadrolarını yavaş yavaş oluştururken  Kocaeli İl Başkanı kim olacak sorusu akıllara geldi. Kamuoyunda ortaya atılan isimlerin aksine Topuklu efe lakaplı Meral Akşener'in Kocaeli İl Başkanı olarak Serap Durmaz ismini düşündüğü öğrenildi.


Daha önce Kocaeli Ülkücü İşçiler Derneği İl Başkan vekilliği ve 26.dönem MHP Milletvekili aday adayı olan Serap Durmaz'ın  il başkanlığını destekleyen muhalif kanadın önemli isimleri çalışmalarını sürdürken yaşanan gelişmeler sürecin hiçte istendiği gibi yürümediğini ortaya koydu.


KORAY AYDIN'A TEPKİLİLER


Yeni bir siyasi akımın öncüleri olan muhalifler, Koray Aydın'ın kurulacak partiye katılacağını ve teşkilatlanmadan sorumlu olacağına dair kamuoyuna bilgilerin yansıması üzerine Akşener'e bayrak açtı. Koray Aydın'ın kurulacak yeni partiye katılması ya da söz sahibi olması halinde bu harekete destek vermeyeceklerini belirten muhalifler önümüzdeki günlerde bir araya gelerek gövde gösterisi yapmaya hazırlanıyor.

Bu haber 2228 defa okundu

sonuna kadar Akşener sonuna kadar serap durmaz

Ahmet Pekna
13 Eylül 2017 Çarşamba 20:11

Ni ülkeyi nu toplumu birleştirerek tek isim MERAL AKŞENER loro aydın sen geldigin yere geri dön

0 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla

meral akşener ile çıktık bu yola bizi kimse yıkamaz

şenol gürses
13 Eylül 2017 Çarşamba 11:30

bizler meral akşenerin bu ülkeyi normalleştireceğine inanıyoruz bu ülkede adaleti hukukun üstünlüğünü hak ve özgüürlükleri yeniden tesis ederek normalleştireceğine yapılan hukuksuzlukların talanın hırsızlığın hesabını soracağına inanıyoruz ama tek sıkıntımız koray aydın son dakikada aramıza gelmesi düşündürücü bahçeliye bu kadar sadıkken bence bir amaç için geldi istemiyoruz seni koray nereden geldiysen oraya geri dön

0 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla

Sonuna kadar akşener ile devam

MEHMET ÖKTEN
12 Eylül 2017 Salı 20:59

Her kafadan bir ses çıkıyor ben sayın akşener ile topuklu EFENIN topuklu fedaisi serap durmaz arkadaşımızın KOCAELIDE istenen tek işim olduğunu aylar önce söyledim kendilerine ve serap durmaz da mhp 'den ayrılıp çalışmalarına başladı kim ne derse desin kocaeli serap durmaz ı başkan istiyor tabanı kim cigneyebiliyorsa buyursun sözünün muhatabı şu an genel merkezde tabanda istenmeyen adam ünvanı olan lüzumsuz şahsiyet niye geldi ki aramıza ama yer bulamazsın

0 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

DİĞER HABERLER

Sarıbay,'Bugünlere ulaşmamızdaki en büyük pay öğretmenlerimizindir'

Sarıbay,'Bugünlere ulaşmamızdaki en büyük pay öğretmenlerimizindir'

.

Hürriyet’ten Kütahyalı’ya “Omurgasız canlılar!”

Hürriyet’ten Kütahyalı’ya “Omurgasız canlılar!”

CHPKocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet, Rasim Ozan Kütahyalı’nın Boşnaksözlerine ateş püskürdü

Başkan Ayaz, vatandaşların talep ve önerilerini dinledi

Başkan Ayaz, vatandaşların talep ve önerilerini dinledi

Başkan Ayaz mahallelerle ilgili yapılacak yatırımları mahalle halkının beklentilerine göre yönlendirmek, varsa eksiklikleri gidermek için halkla içi içe hizmet veriyor.

CHP, rantsal dönüşüm korkusu yaşayan Cedit’teydi

CHP, rantsal dönüşüm korkusu yaşayan Cedit’teydi

CHP’liler, kentsel dönüşüm sesleri yükselen İzmit Cedit Mahallesi sakinlerinin mağduriyet yaşamaması için önceki gün Cedit Mahallesi Geliştirme Tanıtma ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret etti.

İl Güvenlik ve Asayiş Koordinasyon toplantısı gerçekleştirildi

 İl Güvenlik ve Asayiş Koordinasyon toplantısı gerçekleştirildi

Her hafta düzenli olarak yapılan İl Güvenlik ve Asayiş Koordinasyon toplantısı, Vali Hüseyin Aksoy’un başkanlığında gerçekleştirildi.

Bakan Kaya; 'Güçlü kadın, güçlü aile, güçlü toplum diyoruz’

Bakan Kaya; 'Güçlü kadın, güçlü aile, güçlü toplum diyoruz’

Evden Okula Haydi Anneler Spora, projesinin geniş bir sunumunu Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya’ya yaptı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET