25 Eylül 2017 Pazartesi 07:15
 
  • 3,501 TL

  • 4,178 TL

  • 146,14 TL

  • 104.123

Öncekiler Sonrakiler

TOPUKLU EFENİN, TOPUKLU İL BAŞKANI...

Topuklu efenin, topuklu il başkanı...
12 Eylül 2017 Salı 00:02

.

1 Kasım'da yenilen seçimlerin ardından büyük oy kaybına uğrayan ardından MHP'de başlayan çalkantı muhaliflerin kurultay taleplerinin hüsrana uğraması sonrası ve akabinde AKP'nin uzun süredir hayalini kurduğu Başkanlık sisteminin yolunu açması üzerine MHP'li muhaliflerin hareketi parti kurma sürecine döndü.


Muhalif kanadın önderlerinden Meral Akşener'in MHP'den ihraç edilmesi sonrası parti kurma çalışmalarını hızlandıran Meral Akşener, kadrolarını yavaş yavaş oluştururken  Kocaeli İl Başkanı kim olacak sorusu akıllara geldi. Kamuoyunda ortaya atılan isimlerin aksine Topuklu efe lakaplı Meral Akşener'in Kocaeli İl Başkanı olarak Serap Durmaz ismini düşündüğü öğrenildi.


Daha önce Kocaeli Ülkücü İşçiler Derneği İl Başkan vekilliği ve 26.dönem MHP Milletvekili aday adayı olan Serap Durmaz'ın  il başkanlığını destekleyen muhalif kanadın önemli isimleri çalışmalarını sürdürken yaşanan gelişmeler sürecin hiçte istendiği gibi yürümediğini ortaya koydu.


KORAY AYDIN'A TEPKİLİLER


Yeni bir siyasi akımın öncüleri olan muhalifler, Koray Aydın'ın kurulacak partiye katılacağını ve teşkilatlanmadan sorumlu olacağına dair kamuoyuna bilgilerin yansıması üzerine Akşener'e bayrak açtı. Koray Aydın'ın kurulacak yeni partiye katılması ya da söz sahibi olması halinde bu harekete destek vermeyeceklerini belirten muhalifler önümüzdeki günlerde bir araya gelerek gövde gösterisi yapmaya hazırlanıyor.

Bu haber 1783 defa okundu

sonuna kadar Akşener sonuna kadar serap durmaz

Ahmet Pekna
13 Eylül 2017 Çarşamba 20:11

Ni ülkeyi nu toplumu birleştirerek tek isim MERAL AKŞENER loro aydın sen geldigin yere geri dön

0 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla

meral akşener ile çıktık bu yola bizi kimse yıkamaz

şenol gürses
13 Eylül 2017 Çarşamba 11:30

bizler meral akşenerin bu ülkeyi normalleştireceğine inanıyoruz bu ülkede adaleti hukukun üstünlüğünü hak ve özgüürlükleri yeniden tesis ederek normalleştireceğine yapılan hukuksuzlukların talanın hırsızlığın hesabını soracağına inanıyoruz ama tek sıkıntımız koray aydın son dakikada aramıza gelmesi düşündürücü bahçeliye bu kadar sadıkken bence bir amaç için geldi istemiyoruz seni koray nereden geldiysen oraya geri dön

0 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla

Sonuna kadar akşener ile devam

MEHMET ÖKTEN
12 Eylül 2017 Salı 20:59

Her kafadan bir ses çıkıyor ben sayın akşener ile topuklu EFENIN topuklu fedaisi serap durmaz arkadaşımızın KOCAELIDE istenen tek işim olduğunu aylar önce söyledim kendilerine ve serap durmaz da mhp 'den ayrılıp çalışmalarına başladı kim ne derse desin kocaeli serap durmaz ı başkan istiyor tabanı kim cigneyebiliyorsa buyursun sözünün muhatabı şu an genel merkezde tabanda istenmeyen adam ünvanı olan lüzumsuz şahsiyet niye geldi ki aramıza ama yer bulamazsın

0 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

DİĞER HABERLER

Sarıbay, “Başiskele ile onur duyuyorum”

Sarıbay, “Başiskele ile onur duyuyorum”

Cumhuriyet Halk Partisi Kocaeli İl Başkanı Av. Cengiz Sarıbay, il yöneticileri ile birlikte iki hafta önce ağabeyi vefat eden Başiskele İlçe Başkanı İrfan Keskin’e taziye ziyaretinde bulundu

Sarıbay, Şehit ve gaziler sayesinde bu topraklar bize vatan oldu

Sarıbay, Şehit ve gaziler sayesinde bu topraklar bize vatan oldu

.

Sağlık gerekçesi ile istifa etmiş

Sağlık gerekçesi ile istifa etmiş

Şafak Pavey milletvekilliğinden istifa etti!

Hürriyet, Körfez’de vatandaşlarla buluştu

Hürriyet, Körfez’de vatandaşlarla buluştu

CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet, Körfez ilçesinde partilileriyle birlikte esnaf ve vatandaşlarla buluştu

Akşener’in 'kınalı eli' partinin logosu oluyor

Akşener’in 'kınalı eli' partinin logosu oluyor

MHP'den ihraç edilen Meral Akşener'in kuracağı partinin logosunun referandumda kampanya yürüttüğü 'kınalı eli' olacağı ileri sürüldü.

MHP kapatılabilir

MHP kapatılabilir

bomba iddia! MHP kapatılabilir

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ