28 Mart 2020 Cumartesi 21:05

TÖRK DERS ZİLİNİ ÇALDI!

Törk ders zilini çaldı!
18 Mart 2019 Pazartesi 09:22

CHP Darıca Belediye Başkan Adayı Yakup Törk, Darıca Hacı İsmail Çopur Bilgievi’ni ziyaret ederek ders zilini çaldı. Öğrenci velileri ve kursiyerlerden yoğun ilgi gören Törk’ün kadın ve çocuklara yönelik projeleri büyük beğeni topladı.

31 Mart yerel seçimlerine 15 gün kala dur durak bilmeden çalışmalarına ara vermeyen CHP Darıca Belediye Başkan Adayı Yakup Törk ve eşi Esra Törk Darıca Hacı İsmail Çopur Bilgievi’ni ziyaret etti. Bilgievinde öğrenim gören öğrencilerin velileri ve takı tasarım kursu öğrencileri ile buluşan Törk, kadınların yoğun ilgisi ile karşılaştı. Ziyarette kadın ve çocuklara yönelik projelerinden bahseden Törk, “Darıca’da 30 yaş altında 100 bin gencimiz var biz gencin üretmesini ve sosyal hayata katılmasını istiyoruz. Gençlik merkezlerimiz ile ilgi alanlarında destek gören, geçine güvenen ve inanan bir yönetim anlayışı ile Darıca’nın eğitim ve kültür alanında ilerlemesini sağlayacağız. 


24 SAAT YAŞAYAN DARICA

Kentin 24 saat yaşadığı, Darıca’yı hayal ediyoruz. Darıca’nın övüneceği bir proje olması lazım. Darıca’da yaşayan 42 bin öğrencimiz için bir vizyon kütüphane ve öğrenci yurdu projemiz var. 700 öğrencili öğrenci yurdumuz ile üniversite öğrencilerini Darıca’nın sosyal hayatına katacağız. Kütüphane ve öğrenci yurdu ile Darıca bir üniversite kenti olacak. Her mahalleye çocuk kreşi projemiz ile çalışan annelerimizi özel kreş yükünden kurtaracak, ev hanımı olan annelerimizi ise yine her mahallede yapacağımız kadın merkezlerimiz ile sosyal hayata katacağız.


TÖRK MİNİKLERİ DE DİNLEDİ
Kadın merkezlerimizde eğitim alan annelerimiz, burada öğrendikleri ile ‘Hanımeli Pazarı’nda kendi mutfak masraflarını karşılayabilecekler” diye konuştu. Bilgievinde teneffüse çıkan miniklerin de yoğun ilgisi ile karşılaşan Törk, minik öğrencilerin de sorun ve taleplerini dinledi. Miniklerin ‘Yakup Abisi’ olan Törk, çocuklarla tek tek hatıra fotoğrafı çektirdi. Ders vakti geldiğinde ders zilini çalan Törk, çocukları derslerine uğurladı. Ziyarette takı tasarım kursu öğrencilerinin el emeği takılarını da inceleyen ve takı tasarım kursu hakkında bilgi alan Törk, kadınlara başarılar diledi. Ziyaret çekilen hatıra fotoğrafı ile son buldu.

Bu haber 737 defa okundu

DİĞER HABERLER

Kemal Kılıçdaroğlu korona tedbirlerini yeterli bulmadı

Kemal Kılıçdaroğlu korona tedbirlerini yeterli bulmadı

Koronavirüse karşı yapılması gerekenleri madde madde açıkladı.

İYİ Parti önlem için binalarını kapattı

İYİ Parti önlem için binalarını kapattı

Kongrelerin tamamı ertelendi

TÜRKKAN İKTİDARI ELEŞTİRDİ

TÜRKKAN  İKTİDARI ELEŞTİRDİ

Hazinede bir kuruş para kalmadı, şimdi, corona virüsüne teslim olduk.

Akar'dan 'Evde Kalın' çağrısı

Akar'dan 'Evde Kalın' çağrısı

VURDUMDUYMAZLIK YAPMAYIN, EVDE KALIN!

TARHAN 'PAKETİN İÇİ BOŞ ÇIKTI'

TARHAN  'PAKETİN İÇİ BOŞ ÇIKTI'

İŞTEN ÇIKARMALAR ENGELLENMELİ

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ