21 Ağustos 2019 Çarşamba 13:27

TÖRK DERS ZİLİNİ ÇALDI!

Törk ders zilini çaldı!
18 Mart 2019 Pazartesi 09:22

CHP Darıca Belediye Başkan Adayı Yakup Törk, Darıca Hacı İsmail Çopur Bilgievi’ni ziyaret ederek ders zilini çaldı. Öğrenci velileri ve kursiyerlerden yoğun ilgi gören Törk’ün kadın ve çocuklara yönelik projeleri büyük beğeni topladı.

31 Mart yerel seçimlerine 15 gün kala dur durak bilmeden çalışmalarına ara vermeyen CHP Darıca Belediye Başkan Adayı Yakup Törk ve eşi Esra Törk Darıca Hacı İsmail Çopur Bilgievi’ni ziyaret etti. Bilgievinde öğrenim gören öğrencilerin velileri ve takı tasarım kursu öğrencileri ile buluşan Törk, kadınların yoğun ilgisi ile karşılaştı. Ziyarette kadın ve çocuklara yönelik projelerinden bahseden Törk, “Darıca’da 30 yaş altında 100 bin gencimiz var biz gencin üretmesini ve sosyal hayata katılmasını istiyoruz. Gençlik merkezlerimiz ile ilgi alanlarında destek gören, geçine güvenen ve inanan bir yönetim anlayışı ile Darıca’nın eğitim ve kültür alanında ilerlemesini sağlayacağız. 


24 SAAT YAŞAYAN DARICA

Kentin 24 saat yaşadığı, Darıca’yı hayal ediyoruz. Darıca’nın övüneceği bir proje olması lazım. Darıca’da yaşayan 42 bin öğrencimiz için bir vizyon kütüphane ve öğrenci yurdu projemiz var. 700 öğrencili öğrenci yurdumuz ile üniversite öğrencilerini Darıca’nın sosyal hayatına katacağız. Kütüphane ve öğrenci yurdu ile Darıca bir üniversite kenti olacak. Her mahalleye çocuk kreşi projemiz ile çalışan annelerimizi özel kreş yükünden kurtaracak, ev hanımı olan annelerimizi ise yine her mahallede yapacağımız kadın merkezlerimiz ile sosyal hayata katacağız.


TÖRK MİNİKLERİ DE DİNLEDİ
Kadın merkezlerimizde eğitim alan annelerimiz, burada öğrendikleri ile ‘Hanımeli Pazarı’nda kendi mutfak masraflarını karşılayabilecekler” diye konuştu. Bilgievinde teneffüse çıkan miniklerin de yoğun ilgisi ile karşılaşan Törk, minik öğrencilerin de sorun ve taleplerini dinledi. Miniklerin ‘Yakup Abisi’ olan Törk, çocuklarla tek tek hatıra fotoğrafı çektirdi. Ders vakti geldiğinde ders zilini çalan Törk, çocukları derslerine uğurladı. Ziyarette takı tasarım kursu öğrencilerinin el emeği takılarını da inceleyen ve takı tasarım kursu hakkında bilgi alan Törk, kadınlara başarılar diledi. Ziyaret çekilen hatıra fotoğrafı ile son buldu.

Bu haber 584 defa okundu

DİĞER HABERLER

CHP Kocaeli Kaz Dağları’nda doğa için nöbette

CHP Kocaeli Kaz Dağları’nda doğa için nöbette

CHP Kocaeli İl Örgütü, Kaz Dağları’ndaki katliama dur demek için Çanakkale’de süren doğayı koruma nöbetine katıldı.

Büyükşehir 5 milyar ile Kocaeli’ye ne yapacak?

Büyükşehir 5 milyar ile Kocaeli’ye ne yapacak?

.

Şanbaz Yıldız, MHP il başkanı Ünlü'ye çok sert sözlerle cevap verdi

Şanbaz Yıldız, MHP il başkanı Ünlü'ye çok sert sözlerle cevap verdi

Pelin Coştur Filiz başkanlığındaki İYİ Parti İzmit ilçe yönetimi belli oldu

Pelin Coştur Filiz başkanlığındaki İYİ Parti İzmit ilçe yönetimi belli oldu

KOCAMAN’DAN 15 TEMMUZ MESAJI

KOCAMAN’DAN 15 TEMMUZ MESAJI

Kartepe Belediye Başkanı Av. M. Mustafa Kocaman, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü sebebiyle bir mesaj yayınladı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ