21 Ocak 2019 Pazartesi 01:23
 
  • 5,332 TL

  • 6,066 TL

  • 220,47 TL

  • 98.455

Öncekiler Sonrakiler

TUĞMAN KAYALI DA ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Tuğman Kayalı da aday adaylığını açıkladı
07 Mayıs 2018 Pazartesi 17:40

CHP Körfez eski İlçe Başkanı Tuğman Kayalı, 24 Haziran Genel Seçimleri’nde 27. Dönem Milletvekili Aday Adayı olduğunu kamuoyuna duyurdu.

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Kocaeli İl Başkanlığı binasında partililerle bir araya gelen CHP Körfez eski İlçe Başkanı Tuğman Kayalı, 24 Haziran Genel Seçimleri’nde 27. Dönem Milletvekili Aday Adayı olduğunu kamuoyuna duyurdu.

Geçtiğimiz günlerde Ankara’ya giderek CHP Genel Merkez’de resmi başvurusunu yapan Kayalı, Ankara dönüşünde çalışmalarına aralıksız başladığını kaydederek,  çıktığı bu yolda en büyük desteği veren partili arkadaşlarına teşekkürlerini iletti.


“Herkes paylaşımlarına dikkat etsin”

Partiye olan aday adaylığı müracaatlarının bereketinin arttığını ifade eden CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, “Bu başvurular bizi onurlandırıyor ve aday adaylarımıza bir yenisi daha ekledik. Her zaman çalışmalarıyla takdir ettiğim Tuğman Kayalı arkadaşımıza çıkmış olduğu bu yolda başarılar diliyorum. Ayrıca seçim çalışmaları kapsamında bazı sosyal medyada üzücü paylaşımlarla karşılaşıyorum. Bazı arkadaşlarımız paylaşımlarına dikkat etmiyor. Bu bir seçim yarışıdır fakat kimse partinin pozitif enerjisini aşağıya çekecek paylaşımlar yapmamalı ve dikkat etmelidir. Bu seçim çok önemli bir seçim. Ülkemiz için dönem noktasıdır. Biz büyük bir şemsiye açtık ve o şemsiyenin altında herkesi bekliyoruz” çağrısında bulundu.


“CHP’yi iktidara taşıyacağız”
İlk defa milletvekili aday adayı olduğu için heyecanlı olduğunu dile getiren Tuğman Kayalı, “ülkemizin tahribatını onarmak için aday adaylığını koyan arkadaşlarımın arasında yer almak istedim. Seçimlere kısa bir süre kaldı. Çok çalışmamız gerekiyor. Ve bu çalışmalarımız neticesinde biz bu seçimi alırız ve AK Parti iktidarını devirip, CHP’yi iktidara taşıyacağız” dedi.

Açıklamalarının ardından Tuğman Kayalı, il parti binasında hayırlara vesile olması dileğiyle ve AK Parti’yi bu seçimlerde devireceklerinin garantisi olarak hazırlattığı helvayı partili arkadaşlarına ikram etti.

Bu haber 486 defa okundu

DİĞER HABERLER

Büyükakın davet etti

Büyükakın davet etti

Duyan oraya koştu

CHP siyasi parti ziyaretlerine BBP’den başladı

CHP siyasi parti ziyaretlerine BBP’den başladı

CHP PM üyesi Kocaeli Milletvekili Haydar Akar ve CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay siyasi parti ziyaretlerine ilk olarak BBP İl Teşkilatı ile başladı, 31 Mart seçimlerini masaya yatırdı

Türkkan soruyor

Türkkan soruyor

Bu hain kim?

Hürriyet, Muhtarlarımızın sözü bizim için emirdir

Hürriyet, Muhtarlarımızın sözü bizim için emirdir

İzmitli muhtarlarla KYÖD’te düzenlenen kahvaltıda bir araya gelen CHP İzmit Belediye Başkanı Hürriyet, “Muhtarlarımızın sözü bizim için emirdir” dedi

Derince, Sertif Gökçe dedi

Derince, Sertif Gökçe dedi

.

'Kocaeli belediyeciliğin kitabını yazdı'

'Kocaeli belediyeciliğin kitabını yazdı'

DEĞİŞİMİ BİZ BAŞLATTIK

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ