26 Mayıs 2018 Cumartesi 09:03
 
  • 4,707 TL

  • 5,492 TL

  • 197,88 TL

  • 103.200

Öncekiler Sonrakiler

TUĞMAN KAYALI DA ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Tuğman Kayalı da aday adaylığını açıkladı
07 Mayıs 2018 Pazartesi 17:40

CHP Körfez eski İlçe Başkanı Tuğman Kayalı, 24 Haziran Genel Seçimleri’nde 27. Dönem Milletvekili Aday Adayı olduğunu kamuoyuna duyurdu.

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Kocaeli İl Başkanlığı binasında partililerle bir araya gelen CHP Körfez eski İlçe Başkanı Tuğman Kayalı, 24 Haziran Genel Seçimleri’nde 27. Dönem Milletvekili Aday Adayı olduğunu kamuoyuna duyurdu.

Geçtiğimiz günlerde Ankara’ya giderek CHP Genel Merkez’de resmi başvurusunu yapan Kayalı, Ankara dönüşünde çalışmalarına aralıksız başladığını kaydederek,  çıktığı bu yolda en büyük desteği veren partili arkadaşlarına teşekkürlerini iletti.


“Herkes paylaşımlarına dikkat etsin”

Partiye olan aday adaylığı müracaatlarının bereketinin arttığını ifade eden CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, “Bu başvurular bizi onurlandırıyor ve aday adaylarımıza bir yenisi daha ekledik. Her zaman çalışmalarıyla takdir ettiğim Tuğman Kayalı arkadaşımıza çıkmış olduğu bu yolda başarılar diliyorum. Ayrıca seçim çalışmaları kapsamında bazı sosyal medyada üzücü paylaşımlarla karşılaşıyorum. Bazı arkadaşlarımız paylaşımlarına dikkat etmiyor. Bu bir seçim yarışıdır fakat kimse partinin pozitif enerjisini aşağıya çekecek paylaşımlar yapmamalı ve dikkat etmelidir. Bu seçim çok önemli bir seçim. Ülkemiz için dönem noktasıdır. Biz büyük bir şemsiye açtık ve o şemsiyenin altında herkesi bekliyoruz” çağrısında bulundu.


“CHP’yi iktidara taşıyacağız”
İlk defa milletvekili aday adayı olduğu için heyecanlı olduğunu dile getiren Tuğman Kayalı, “ülkemizin tahribatını onarmak için aday adaylığını koyan arkadaşlarımın arasında yer almak istedim. Seçimlere kısa bir süre kaldı. Çok çalışmamız gerekiyor. Ve bu çalışmalarımız neticesinde biz bu seçimi alırız ve AK Parti iktidarını devirip, CHP’yi iktidara taşıyacağız” dedi.

Açıklamalarının ardından Tuğman Kayalı, il parti binasında hayırlara vesile olması dileğiyle ve AK Parti’yi bu seçimlerde devireceklerinin garantisi olarak hazırlattığı helvayı partili arkadaşlarına ikram etti.

Bu haber 360 defa okundu

DİĞER HABERLER

İyi Parti Gebze Yönetim Kurulu Toplantısı Yaptı

İyi Parti Gebze Yönetim Kurulu Toplantısı Yaptı

.

AK Parti’den dev iftar organizasyonu

AK Parti’den dev iftar organizasyonu

AK Parti Kocaeli İl Başkanlığı’nın geleneksel teşkilat iftarı cumartesi (yarın) Kocaeli Büyükşehir Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek. İftar öncesinde ise saat 18.00’de adaylar tanıtılacak.

Kandıralılar’dan SP’ye destek

Kandıralılar’dan SP’ye destek

Saadet Partisi Kocaeli Milletvekili Adayı Sinan Yolcu, Saadet Partisi Kocaeli İl Başkan Yardımcısı Fatih Polat ve Saadet Partisi Kandıra İlçe Başkanı Ramazan Arslan; Kandıra’da kahvehaneleri ziyaret ederek Saadet Partisi için oy istedi.

CHP Kocaeli adaylarını tanıttı

CHP Kocaeli adaylarını tanıttı

.

Siyasetin okulu teşkilatlardır

Siyasetin okulu teşkilatlardır

AK Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman, Genç Kürsü Programı’nda Gebze’de gençlerle bir araya geldi

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET