24 Mayıs 2019 Cuma 07:10
 
Öncekiler Sonrakiler

TÜRKKAN ÇAYIROVA VE DİLOVASI’NI ARŞINLADI

Türkkan Çayırova ve Dilovası’nı arşınladı
07 Haziran 2018 Perşembe 12:13

.

24 Haziran seçimleri öncesinde seçim çalışmalarını sürdüren İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İYİ Parti Kocaeli Milletvekili adayı Lütfü Türkkan Çayırova ve Dilovası’nda esnafların sorunlarını dinledi.


ÇAYIROVA’DAN OY İSTEDİ

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İYİ Parti Kocaeli Milletvekili adayı Lütfü Türkkan’ın seçim çalışmaları kapsamında ilk durağı Çayırova oldu. İYİ Parti Çayırova İlçe Başkanlığını ziyaret eden Lütfü Türkkan, İYİ Parti Milletvekili adayı Ayla İlgün ve İlçe Başkanı Beyler Sevindik  birlikte Çayırova esnafını ziyaret etti. Türkkan ilk ziylaretinde Çayırova Yenimahalle Muhtarı Handan Polat ile görüşerek mahalleli hakkında bilgi aldı ve seçim değerlendirmesinde bulundu. Partililer ile birlikte esnafları ziyaret eden Lütfü Türkkan esnafların sorunlarını dinledi.


İZMİT’İN KIZINA DESTEK ÇAĞRISI
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İYİ Parti Kocaeli Milletvekili adayı Lütfü Türkkan ikinci durağı Dilovası oldu. Dilovası ziyaretinde İlçe Başkanı Emin Yılmaz ile birlikte çarşı ve pazar esnafını ziyaret ederek sorunları dinledi. Lütfü Türkkan’a Dilovası ziyaretinde partililerde eşlik ederken Dilovası esnafından İzmit’in kızı Meral Akşener için Türkkan partisine destek istdedi. Dilovası esnafı Lütfü Türkkan’a 24 Haziran seçimleri öncesinde destek sözü verdi.

Bu haber 1186 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ