27 Ocak 2020 Pazartesi 01:21

TÜRKKAN HİÇ DURMUYOR…

TÜRKKAN HİÇ DURMUYOR…
11 Mart 2019 Pazartesi 12:55

.

‬‬İYİ PARTİ GRUP BAŞKAN VEKİLİ KOCAELİ MİLLETVEKİLİ LÜTFÜ TÜRKKAN HİÇ DURMUYOR…

Seçim çalışmaları nedeniyle programdan programa koşan İYİ Parti TBMM Grup Başkan Vekili Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan, 8 Mart Kadınlar Günü nedeniyle İstanbul’da düzenlenen toplantıya İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile birlikte katıldı. ‬Türkkan, aynı gün Genel Başkan Akşener ile İstanbul’da Bakırköy, Fatih, Bağcılar, Arnavutköy ve Eyüp İlçeleri’nde Millet İttifakı’nın Belediye Başkan Adayları ve Belediye Meclis Üyesi Adayları için destek istedi.


İYİ Partili Türkkan, haftasonu da Kocaeli’nin farklı ilçelerinde programlara katıldı.Türkkan burada Körfez Belediye Başkan Adayı Salih Şirin ile birlikte Mimar Sinan Mahallesi’ndeydi. Türkkan ve Şirin burada esnafları ziyaret etti. Esnafları dinleyen Türkkan, Körfez Belediye Başkanlığı’nı kazandıkları zaman neler yapacaklarını anlattı, desteklerini istedi. Mahalleliler ile de sohbet eden Türkkan, 31 Mart’ta kendilerine oy vermeleri halinde Körfez’de artık güzel günlerin yaşanacağını ifade etti.“BALIKÇILIK TÜKENMEK ÜZERE”
Türkkan’ın Körfez’de daha sonraki durağı Yarımca Su Ürünleri Kooperatifi ile Körfez Yarımca Amatör Olta Balıkçıları ve Sandalcılar Derneği oldu. Türkkan, İl Başkanı Şanbaz Yıldız ve Körfez Belediye Başkan Adayı Salih Şirin ile birlikte burada balıkçılar ile buluştu. Körfez’de tükenmek üzere olan balıkçılığın ve balıkçıların sorunlarını dinleyen Türkkan kendilerine sorunlarını anlatan balıkçılara bu konuların takipçisi olacaklarına dair söz verdi.KÖRFEZ ÇAMLITEPE MAHALLESİ’NDE SEÇİM OFİSİ AÇILIŞI

Körfez’de hız kesmeyen İYİ Parti TBMM Grup Başkan Vekili Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan, Yarımca’dan sonra Çamlıtepe Mahallesi’ne gitti. Türkkan burada partisinin seçim ofisi açılışına katıldı. Burada partililere ve vatandaşlara hitaben konuşma yapan Türkkan, güzel günlerin yakın olduğuna, 1 Nisan sabahı aydınlık bir Türkiye’ye uyanacaklarına dikkat çekti.


 

“DEMOKRASİ PENCERESİNİ KAPATTIĞINIZ GÜN HAVASIZLIKTAN BOĞULURSUNUZ”

“DEMOKRASİYİ BU ÜLKEDE DAİM EDENE KADAR SUSMAYACAĞIZ”


İYİ Parti TBMM Grup Başkan Vekili Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan akşam saatlerinde de Gölcük’e geçti. Türkkan, Gölcük Kavaklı Kongre Merkezi’nde düzenlenen Millet İttifakı Gölcük Belediye Başkan Adayı İsmet İşeri’nin aday tanıtım ve proje toplantısına katıldı.  Burada bir konuşma yapan Türkkan, demokrasiye dikkat çekti:


“Türkiye çok ciddi felaketler ülkesi haline geldi. Demokrasiyi unuttu bu ülke. Bu millet demokrasiyi bu ülkede daim edene kadar susmayacağız. Onları da hukukun içersinde siyaset yapmaya mecbur hale getireceğiz. Demokrasi içinde, hukuk içinde nasıl siyaset yapılacağını öğrenecekler. Bu ülkenin başka çıkış yolu yok. Demokrasi öyle bir pencere ki zaman zaman yağmur yağıp sizi ıslatabilir. Kar yağıp sizi üşütebilir. Ama o demokrasi penceresini kapattığınız zaman bilin ki havasızlıktan boğulursunuz.”


“İTTİFAK BİZİM NAMUSUMUZ”
Yoğun katılımın olduğu aday tanıtım toplantısında Türkkan ittifak vurgusu yaptı:

“Bu ittifak, Cumhuriyet Halk Partisi ile İYİ Parti ittifakı değil. Bu ittifak, gerçekten ülkeye hizmet etmek isteyenlerin, ülkeyi gerçek anlamda soymadan, ülkeyi başka mecralara sürüklemeden yönetmek isteyenlerin kurduğu bir ittifaktır. Bu ittifak bizim namusumuzdur. Namusumuza halel getirmemek de bizim şiarımızdır. Büyükşehir’de Serdar Kaman’ı, Gölcük’te İsmet İşeri’yi belediye başkanı yapacağız.”MİLLETİNE TERÖRİST DİYEN CUMHURBAŞKANI’NI MİLLETİNE ŞİKAYET EDEN PARTİ LİDERİNİ HAPİSE GÖNDERMEKLE TEHDİT EDİYOR


İYİ Partili Türkkan, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı da eleştirdi:
“Milletine terörist diyen Cumhurbaşkanı’nı milletine şikayet eden parti liderini bugün o sayın cumhurbaşkanı hapse göndermekle tehdit ediyor. 8 Mart kadınlar günüydü. Hepsi 8 Mart’a dair sözler söylediler ama bir gün bile bekleyemediler. İkinci gün siyaset yapan bir kadını hapse göndermekle tehdit etti.”
Programa; CHP Grup Başkan Vekili İstanbul Milletvekili Engin Altay, CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, Millet İttifakı Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Serdar Kaman, CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, İYİ Parti Gölcük İlçe Başkanı İsmail Aynacı, CHP Gölcük İlçe Başkanı Fikret Gürel, CHP Kocaeli eski milletvekilleri Sefa Sirmen, Hikmet Erenkaya, Mehmet Hilal Kaplan, CHP ve İYİ Parti yöneticileri, Belediye Meclis Üyesi adayları, davetliler ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Bu haber 738 defa okundu

DİĞER HABERLER

Kocaeli’nde 1.500 orta hasarlı bina var!

Kocaeli’nde 1.500 orta hasarlı bina var!

YAPI STOĞUNUN YÜZDE 50’Sİ DEPREME DAYANIKSIZ

YÜREĞİMİZ ELAZIĞ'DA

YÜREĞİMİZ ELAZIĞ'DA

'Nerde bir acı olsa oralı olur yüreğimiz'

Deprem oldu

Deprem oldu

Akşener proğramı bitirdi

Başkan Sarıbay; “Mumcu ve Okkan’a daha çok ihtiyaç var”

Başkan Sarıbay; “Mumcu ve Okkan’a daha çok ihtiyaç var”

'saygıyla ve rahmetle anıyorum'

İYİ Parti, Nihat Gürer’i unutmadı

İYİ Parti, Nihat Gürer’i unutmadı

İYİ Parti Kocaeli İl Başkanlığı Nihat Gürer’in sene-i devriyesinde Mevlid-i Şerif programı düzenledi

Sadece Dağımızla Övünüyoruz

Sadece Dağımızla Övünüyoruz

Yılda Bir Günlük Hizmet Olmasın

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ