25 Mayıs 2019 Cumartesi 21:16
 
Öncekiler Sonrakiler

UFUK EKİNCİ, GEBZE’DE SAHAYA İNDİ

Ufuk Ekinci, Gebze’de sahaya indi
26 Mayıs 2018 Cumartesi 12:41

AK Parti Milletvekili adayı Ufuk Ekinci, İlçe Başkanı İrfan Ayar ile birlikte Gaziler Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi.

Ekinci, “İstikrarın sürmesi için 24 Haziran seçimleri çok önemli” dedi

AK Parti’de 24 Haziran’da yapılacak seçimler öncesinde teşkilatlar çalışmalarını hızlandırdı. Gebze İlçe Başkanı İrfan Ayar da AK Parti Milletvekili aday adayı Ufuk Ekinci ile birlikte Gaziler Mahallesi’nde bir dizi ziyaretlerde bulundu. Cuma namazı çıkışında mahalle de esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Ufuk Ekinci, “Türkiye’de istikrarın sürmesi, dünya mazlumlarının da yüzünün gülmesi için çalışıyoruz. Milletimiz de her zaman olduğu gibi bize sahip çıkacaktır” dedi.

GEBZE’DEN ENDİŞEMİZ YOK
AK Parti'nin iktidara geldiği 2002 yılından bu yana temel anlayışının 'hizmet' olduğunu belirten AK Parti Gebze İlçe Başkanı İrfan Ayar, Türkiye'nin son 15 yılda elde ettiği gelişim ivmesi ile tüm ekonomik yönlerden 4 kat büyüdüğünü söyledi. 24 Haziran seçimlerinden çıkacak sonucun çok önemli olduğunu da belirten Ayar; “İstikrarın sürmesi, ülkenin daha fazla gelişmesi için Cumhurbaşkanımız, liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ı Başkan seçtireceğiz. Gebze’den endişemiz yok” dedi.Bu haber 512 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ