15 Aralık 2018 Cumartesi 01:58
 
  • 5,371 TL

  • 6,073 TL

  • 214,29 TL

  • 90.529

Öncekiler Sonrakiler

UFUK EKİNCİ, GEBZE’DE SAHAYA İNDİ

Ufuk Ekinci, Gebze’de sahaya indi
26 Mayıs 2018 Cumartesi 12:41

AK Parti Milletvekili adayı Ufuk Ekinci, İlçe Başkanı İrfan Ayar ile birlikte Gaziler Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi.

Ekinci, “İstikrarın sürmesi için 24 Haziran seçimleri çok önemli” dedi

AK Parti’de 24 Haziran’da yapılacak seçimler öncesinde teşkilatlar çalışmalarını hızlandırdı. Gebze İlçe Başkanı İrfan Ayar da AK Parti Milletvekili aday adayı Ufuk Ekinci ile birlikte Gaziler Mahallesi’nde bir dizi ziyaretlerde bulundu. Cuma namazı çıkışında mahalle de esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Ufuk Ekinci, “Türkiye’de istikrarın sürmesi, dünya mazlumlarının da yüzünün gülmesi için çalışıyoruz. Milletimiz de her zaman olduğu gibi bize sahip çıkacaktır” dedi.

GEBZE’DEN ENDİŞEMİZ YOK
AK Parti'nin iktidara geldiği 2002 yılından bu yana temel anlayışının 'hizmet' olduğunu belirten AK Parti Gebze İlçe Başkanı İrfan Ayar, Türkiye'nin son 15 yılda elde ettiği gelişim ivmesi ile tüm ekonomik yönlerden 4 kat büyüdüğünü söyledi. 24 Haziran seçimlerinden çıkacak sonucun çok önemli olduğunu da belirten Ayar; “İstikrarın sürmesi, ülkenin daha fazla gelişmesi için Cumhurbaşkanımız, liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ı Başkan seçtireceğiz. Gebze’den endişemiz yok” dedi.Bu haber 401 defa okundu

DİĞER HABERLER

Türkkan,Kapalı postanenin peşini bırakmıyor

Türkkan,Kapalı postanenin peşini bırakmıyor

.

Tahir Büyükakın,'Kadınlar ekonomik hayatta olmalı'

Tahir Büyükakın,'Kadınlar ekonomik hayatta olmalı'

Büyükakın, AK Parti Kocaeli İl Kadın Kolları tarafından Sabri Yalım Parkı’nda kadın emeğinin sergilendiği kermesin açılışına katıldı.

Hürriyet; 'Bütçeden elektrik alamadık'

Hürriyet; 'Bütçeden elektrik alamadık'

CHP Kocaeli Milletvekili Hürriyet meclis bütçe görüşmeleri"nde yaptığı konuşmada, “Biz bu bütçeden elektrik alamadık” diyerek tepkisini gösterdi

Büyükakın,'Kente dair kararları birlikte alacağız'

 Büyükakın,'Kente dair kararları birlikte alacağız'

AK Parti Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, İzmit Kent Merkezi Ticari Dayanışma Derneği’ni (İKM) ziyaret etti.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ