20 Temmuz 2019 Cumartesi 22:15
 
Öncekiler Sonrakiler

UFUK TURAN, MİLLETE İYİ GELECEK

Ufuk Turan, millete İYİ gelecek
07 Mayıs 2018 Pazartesi 19:00

.

Geçtiğimiz günlerde milletvekili aday adayı olmak için İYİ Parti İzmit İlçe Başkanlığı’ndan istifa ederek, aday adaylığı için resmi başvurusunu yapan Ufuk Turan, bugün il parti binasındailçe başkanlarıyla ve partililerlebir araya geldi.24 Haziran’da gerçekleştirilecek olan genel seçimlerde 27. Dönem Milletvekili Aday Adayı olduğunu düzenlediği basın açıklamasıylakamuoyuna duyuran Ufuk Turan, “Adaylık başvurumuzu hayırlısı ile yaptık. Başkanlık yaptığım sürece içerisinde çok verimli çalışmalar yaptığımıza inanıyorum. Erken seçimlerden dolayı istifa etmek durumunda kaldım. Bu insanlara güvendiğim için, partime hizmet edeceğimi düşündüğüm için aday oldum. Partimizi iktidara taşıyacak, genel başkanımızı da cumhurbaşkanı yapacağız. Bu ülkede korku imparatorluğu kuranların kendilerinin korkmaya başladığını görüyoruz. Allah kötülere eninde sonunda cezasını verecektir. Ben bundan sonraki sürecin bizim için daha İYİ olacağını düşünüyorum. 48 günde daha çok çalışırsak istediğimiz sonucu alacağımıza inanıyorum. Türkiye İYİ olacak” dedi.“6 milletvekili hedefliyoruz”
İYİ Parti Kocaeli İl Başkanı Serdar Kaman ise, “Milletvekili aday olmak isteyen Ufuk Turan kardeşimizin aday adayı tanıtım toplantısına hoş geldiniz. Bundan 6 ay kadar önce kendisine 10 yıl kadar ara vermek istediğini hatırlıyorum. İYİ Parti'nin neferi olarak iyi ki de geldi. Kendisine teşekkür ediyorum. Şu kalabalığı gördükçe içimdeki sevinç daha da artıyor. Katkılarınızdan dolayı teşekkür ederim. 6 ay kadar kısa bir zaman diliminde bütün teşkilatlarımızla çalışmalarımızı hazırladık. Şuna inanıyorum ki 6 milletvekili hedefliyoruz dedik. İnşallah o 6 milletvekilini yakalayacağız. İnançlı bir şekilde yolumuza devam ediyoruz. Allah yar ve yardımcımız olsun” ifadelerini kullandı.

Konuşmaların ardından İzmit İlçe Başkan Yardımcısı Meltem Güzeller Karakuş, ilçe başkanları ve partililer adına Ufuk Turan'a çıkmış olduğu bu yolda başarılar dileyerek çiçek takdiminde bulundu.
Bu haber 1221 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ