24 Mart 2019 Pazar 00:39
 
Öncekiler Sonrakiler

ÜLKEMİZ İÇİN HAYIRLI OLSUN

Ülkemiz için hayırlı olsun
20 Nisan 2018 Cuma 11:08

.

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz'ın çağrısıyla her ay toplanan siyasi parti ilçe başkanları, bu ay Büyük Birlik Partisi(BBP) İzmit İlçe Başkanlığı'nın ev sahipliğinde bir araya geldi. İzmit İlçe Başkanlarının 3’üncüsünü gerçekleştirdiği toplantı Çadır Kandıra Sofrası'nda düzenlendi.


Haber Burcu Nazlı


Gerçekleştirilen toplantıya Büyük Birlik Partisi İzmit İlçe Başkanı Sezgin Özmen, MHP İzmit İlçe Başkanı Ahmet Yalçınöz, DSP Hülya Yıldırım, Demokrat Parti İlçe Başkanvekili Nail Baki, AK Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz katılım sağladı.


Toplantıda İzmit’in geleceği için masaya yatırdıkları sorunları birlikte aştıklarını ifade eden siyasi parti başkanları, erken seçim çalışmalarıyla ilgili de önemli mesajlara yer verdi.


İşte siyasi parti ilçe başkanlarının verdiği birlik ve beraberlik mesajları:


Sezgin Özmen, “Buraya katılan bütün ilçe başkanlarıma teşekkür ederim. Burada kentimizin sorunlarını birlikte aşmak için bulunuyoruz. Bölgede yaşayan vatandaşların mağdur etmeden projemiz olan kentsel dönüşüm projemiz var. Erken seçim çalışmalarıyla ilgili çıktığımız bu yolda herkese başarılar diliyoruz. Ülkemiz için hayırlara vesile olsun dedi.

Hülya Yıldırım, “Bugün İzmit İlçe Başkanları olarak İzmit’in sorunları için toplanıyoruz. Ama önümüzde seçim olduğu için ara veriyoruz. Artık seçimlerde karşı karşıya geleceğiz. İzmit için yine beraberiz” diye konuştu.


Ahmet Yalçınöz , “Bugün burada bir kez daha kentimiz için bir aradayız.  Çıktığımız bu yolda 'bu masayı kurarken ne yapabiliriz?' diye düşündük. Ve birlik içerisinde kentimizin sorunlarını birer birer aşmaya, çözüm üretmeye çalışıyoruz. Seçim için hayırlısını diliyoruz. Ülkemiz için hayırlısı ne ise o olsun.  Biz MHP olarak biz bu seçimlere hazırız. 24 haziranda yapılacak olan seçimler önemlidir. Vatandaşlarımızın sandığa gidip oy kullanmasını istiyoruz” şeklinde konuştu.


Nail Baki, “Kentsel dönüşüm projesiyle ilgili önemli adımlar attık. İzmit’in geleceği için elimizden ne geliyorsa, siyasi ayrım gözetmeksizin el ele vermeye devam edeceğiz. Seçimlerle ilgili demokrat Partisi olarak hazırız.  Ülkemizin sanayiyle tarımla sorunları çok. Bu sorunları çözecek yapıya sahibiz. Siyasi partilerden de olsak adil seçim çerçevesinde seçimlerin yapılmasından yanayız. Çatışmaya gerek yok. ülkemiz için hayırlı olsun diyorum” ifadelerine yer verdi.


Hasan Ayaz, “Ülkemiz seçim sürecine girdi. Türkiye’nin ayakta kalması için İslam Alemi için dua ediyor. Biz ayakta kalırsak dünyadaki İslam ülkeleri de ayakta kalır. Toplantılarımızı ben çok verimli buluyorum. Hepimiz için biraraya geliyoruz. Seçimden sonra da bu birlikteliğin devam edeceğini umut ediyorum.  İlçemiz Kentsel dönüşüm önemli bir proje. Bizler ‘yeni yorgunluk yok diriliş var’ sloganımızla hareket ediyoruz. Dostluk kardeşlik içerisinde bu seçimin gerçekleşeceğine de inancım tam” dedi.

Bu haber 651 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ