25 Şubat 2018 Pazar 22:13
 
  • 3,791 TL

  • 4,663 TL

  • 162,07 TL

  • 117.522

Öncekiler Sonrakiler

ÜNLÜ’DEN CHP’YE PKK ELEŞTİRİSİ

Ünlü’den CHP’ye PKK eleştirisi
30 Ocak 2018 Salı 16:05

AK GENÇLİĞE TEŞEKKÜR CHP'YE ELEŞTİRİ

Haftalık olağan basın toplantısında gündem hakkında açıklamalarda bulunan MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, Afrin operasyonuyla alakalı CHP’yi ağır sözlerle eleştirdi.MHP İl binasında basın mensuplarıyla bir araya gelen Aydın Ünlü, “Zeytin Dalı Harekatı’ndan rahatsız olan bilindik çevreler marjinal seviyede de olsa bellidir. Hele hele Burseya Dağı’nda bayrağımızın dalgalanmasından gocunan bir ana muhalefet vardır ki, bu hepsinden beterdir. Zeytin Dalı Harekatı mesafe aldıkça CHP sancılanmakta, korkuya kapılmaktadır. CHP, PKK’yla yatmış, PYD ve YPG’ ile uyanmıştır” dedi. TTB’YE NE OLUYOR?CHP’nin Milli Mücadeleyle ve Türkiye’nin kuruluşuyla en ufak bir ilgisinin olmadığını belirten Aydın Ünlü, “Zeytin dalı harekatını akıllarınca sulandıranlar ÖSO’ya kulp takıyorlar. Mücadeleyi kötülemek için hayal mahsulü iddialarla bel yağlıyorlar. CHP, uçurumdan yuvarlanmak için hazırlığı yapmış, geri sayım düğmesine basmıştır. CHP bunu yapar da, çeyrek porsiyon 170 sözde aydın ve eski siyaset artığı durur mu? Durmadıklarından olacak ki, Kandil’de hazırlanmış bir bildiriye imza atıp savaşın durdurulmasına sorunların diyalogla çözülmesine davetiye çıkarmışlardır. Peki Türk Tabipler Birliği’ne ne oluyor? İşaret ettikleri savaş nerede ve tavsiye ettikleri barış kimlerle? “ ifadelerini kullandı.AK GENÇLİĞE TEŞEKKÜR

Sözlerine devam eden Ünlü “Şehide ağlamalar, teröre tepki göstermezler, ama sırayı terörle mücadele aldı mı mayalarının gereğini yapıp ayağa kalkarlar. Bereketsizlik, nimet bilmezlik işte budur. Meğer PKK- PYD- YPG’nin ne kadar çok kolu varmış. Nasıl da sızmışlar, tıpkı FETÖ gibi, nasıl da her yere yuvalanmışlar. Türkiye Cumhuriyeti Devleti güçlü bir devlettir. Devletinize güvenin ve devletinizin yanında olun. Türk askeri bugün Suriye’de mücadele veriyorsa bizde devletimizin yanında olmaya devam edeceğiz. Sayın Cumhurbaşkanımızın Kocaeli’ye gelişinde liderimiz Devlet Bahçeliye hazırladıkları pankart içinde AK Gençliğe teşekkür ediyorum” dedi.

Haber Vildan Kekeç

Bu haber 948 defa okundu

DİĞER HABERLER

Başbakan, Kocaeli'de

Başbakan, Kocaeli'de

.

Kocaeli Saadet'e bir ayda 670 üye

Kocaeli Saadet'e bir ayda 670 üye

Saadet Partisi Kocaeli İl Teşkilatı aylık divan toplantısını yoğun ve çoşkulu bir katılımla Necati Gençoğlu Kültür Merkezi’nde gerçekleştirdi.

İzmit'te 20 Bin Broşür Dağıtıldı

İzmit'te 20 Bin Broşür Dağıtıldı

AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları tarafından Başbakan Binali Yıldırım'ın katılımıyla gerçekleştirilecek kongre için İzmit'te 20 bin broşür dağıtıldı.

Ayaz’dan STK’lara Kongre Daveti

Ayaz’dan STK’lara Kongre Daveti

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz STK temsilcileriyle bir araya gelerek, 25 Şubat’ta gerçekleşecek olan il kongresi için davette bulunuyor.

AK Parti’li Kadınlardan 28 Şubat Programı

AK Parti’li Kadınlardan 28 Şubat Programı

AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları tarafından 28 Şubat darbesi kapsamında, ’28 Şubat Bir Onur Mücadelesidir’ konulu konferans düzenliyor.

Oy için 40 takla atanlar sizi meclise almadı

Oy için 40 takla atanlar sizi meclise almadı

Hürriyet’ten Yavuz Selim’e moral ziyareti.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ