27 Mayıs 2018 Pazar 16:52
 
  • 4,707 TL

  • 5,492 TL

  • 196,80 TL

  • 103.200

Öncekiler Sonrakiler

ÜNLÜ’DEN CHP’YE PKK ELEŞTİRİSİ

Ünlü’den CHP’ye PKK eleştirisi
30 Ocak 2018 Salı 16:05

AK GENÇLİĞE TEŞEKKÜR CHP'YE ELEŞTİRİ

Haftalık olağan basın toplantısında gündem hakkında açıklamalarda bulunan MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, Afrin operasyonuyla alakalı CHP’yi ağır sözlerle eleştirdi.MHP İl binasında basın mensuplarıyla bir araya gelen Aydın Ünlü, “Zeytin Dalı Harekatı’ndan rahatsız olan bilindik çevreler marjinal seviyede de olsa bellidir. Hele hele Burseya Dağı’nda bayrağımızın dalgalanmasından gocunan bir ana muhalefet vardır ki, bu hepsinden beterdir. Zeytin Dalı Harekatı mesafe aldıkça CHP sancılanmakta, korkuya kapılmaktadır. CHP, PKK’yla yatmış, PYD ve YPG’ ile uyanmıştır” dedi. TTB’YE NE OLUYOR?CHP’nin Milli Mücadeleyle ve Türkiye’nin kuruluşuyla en ufak bir ilgisinin olmadığını belirten Aydın Ünlü, “Zeytin dalı harekatını akıllarınca sulandıranlar ÖSO’ya kulp takıyorlar. Mücadeleyi kötülemek için hayal mahsulü iddialarla bel yağlıyorlar. CHP, uçurumdan yuvarlanmak için hazırlığı yapmış, geri sayım düğmesine basmıştır. CHP bunu yapar da, çeyrek porsiyon 170 sözde aydın ve eski siyaset artığı durur mu? Durmadıklarından olacak ki, Kandil’de hazırlanmış bir bildiriye imza atıp savaşın durdurulmasına sorunların diyalogla çözülmesine davetiye çıkarmışlardır. Peki Türk Tabipler Birliği’ne ne oluyor? İşaret ettikleri savaş nerede ve tavsiye ettikleri barış kimlerle? “ ifadelerini kullandı.AK GENÇLİĞE TEŞEKKÜR

Sözlerine devam eden Ünlü “Şehide ağlamalar, teröre tepki göstermezler, ama sırayı terörle mücadele aldı mı mayalarının gereğini yapıp ayağa kalkarlar. Bereketsizlik, nimet bilmezlik işte budur. Meğer PKK- PYD- YPG’nin ne kadar çok kolu varmış. Nasıl da sızmışlar, tıpkı FETÖ gibi, nasıl da her yere yuvalanmışlar. Türkiye Cumhuriyeti Devleti güçlü bir devlettir. Devletinize güvenin ve devletinizin yanında olun. Türk askeri bugün Suriye’de mücadele veriyorsa bizde devletimizin yanında olmaya devam edeceğiz. Sayın Cumhurbaşkanımızın Kocaeli’ye gelişinde liderimiz Devlet Bahçeliye hazırladıkları pankart içinde AK Gençliğe teşekkür ediyorum” dedi.

Haber Vildan Kekeç

Bu haber 1010 defa okundu

DİĞER HABERLER

Seçeceğiniz lidere dikkat edin!

Seçeceğiniz lidere dikkat edin!

Dünyanın en önemli lider ve yönetici guruplarından biri olan Amerikalı Yazar John C. Maxwell, Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesinde liderlere ve seçim sandığına gidecek vatandaşlara önemli uyarılarda bulundu.

AK Parti’den gövde gösterisi

AK Parti’den  gövde gösterisi

.

Üretim her gün azalıyor

Üretim her gün azalıyor

Kandıra köylüsüyle bir araya gelen Muhip Kanko, 24 Haziran’da yönetim anlayışının değişeceğini, çiftçinin değerinin artacağını söyledi.

Uslu, Köylülerle sahurda buluştu

Uslu, Köylülerle sahurda buluştu

.

Ebru Küçükaydın,Dur durak bilmiyor

Ebru Küçükaydın,Dur durak bilmiyor

.

CHP li adaylar Ankara'da tanıtıldı

CHP li adaylar Ankara'da tanıtıldı

CHP’nin milletvekili adaylarını tanıttığı ve seçim bildirgesini açıkladığı toplantıda partinin Kocaeli İl Örgütü neferleri de yerlerini aldı

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET