15 Ağustos 2018 Çarşamba 06:07
 
  • 6,415 TL

  • 7,282 TL

  • 243,63 TL

  • 93.419

Öncekiler Sonrakiler

ÜNLÜ’DEN CHP’YE PKK ELEŞTİRİSİ

Ünlü’den CHP’ye PKK eleştirisi
30 Ocak 2018 Salı 16:05

AK GENÇLİĞE TEŞEKKÜR CHP'YE ELEŞTİRİ

Haftalık olağan basın toplantısında gündem hakkında açıklamalarda bulunan MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, Afrin operasyonuyla alakalı CHP’yi ağır sözlerle eleştirdi.MHP İl binasında basın mensuplarıyla bir araya gelen Aydın Ünlü, “Zeytin Dalı Harekatı’ndan rahatsız olan bilindik çevreler marjinal seviyede de olsa bellidir. Hele hele Burseya Dağı’nda bayrağımızın dalgalanmasından gocunan bir ana muhalefet vardır ki, bu hepsinden beterdir. Zeytin Dalı Harekatı mesafe aldıkça CHP sancılanmakta, korkuya kapılmaktadır. CHP, PKK’yla yatmış, PYD ve YPG’ ile uyanmıştır” dedi. TTB’YE NE OLUYOR?CHP’nin Milli Mücadeleyle ve Türkiye’nin kuruluşuyla en ufak bir ilgisinin olmadığını belirten Aydın Ünlü, “Zeytin dalı harekatını akıllarınca sulandıranlar ÖSO’ya kulp takıyorlar. Mücadeleyi kötülemek için hayal mahsulü iddialarla bel yağlıyorlar. CHP, uçurumdan yuvarlanmak için hazırlığı yapmış, geri sayım düğmesine basmıştır. CHP bunu yapar da, çeyrek porsiyon 170 sözde aydın ve eski siyaset artığı durur mu? Durmadıklarından olacak ki, Kandil’de hazırlanmış bir bildiriye imza atıp savaşın durdurulmasına sorunların diyalogla çözülmesine davetiye çıkarmışlardır. Peki Türk Tabipler Birliği’ne ne oluyor? İşaret ettikleri savaş nerede ve tavsiye ettikleri barış kimlerle? “ ifadelerini kullandı.AK GENÇLİĞE TEŞEKKÜR

Sözlerine devam eden Ünlü “Şehide ağlamalar, teröre tepki göstermezler, ama sırayı terörle mücadele aldı mı mayalarının gereğini yapıp ayağa kalkarlar. Bereketsizlik, nimet bilmezlik işte budur. Meğer PKK- PYD- YPG’nin ne kadar çok kolu varmış. Nasıl da sızmışlar, tıpkı FETÖ gibi, nasıl da her yere yuvalanmışlar. Türkiye Cumhuriyeti Devleti güçlü bir devlettir. Devletinize güvenin ve devletinizin yanında olun. Türk askeri bugün Suriye’de mücadele veriyorsa bizde devletimizin yanında olmaya devam edeceğiz. Sayın Cumhurbaşkanımızın Kocaeli’ye gelişinde liderimiz Devlet Bahçeliye hazırladıkları pankart içinde AK Gençliğe teşekkür ediyorum” dedi.

Haber Vildan Kekeç

Bu haber 1042 defa okundu

DİĞER HABERLER

Deprem şehitlerini rahmetle andı

Deprem şehitlerini rahmetle andı

TBMM Başkanlık Divanı Katip üyesi ve CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet, 17 Ağustos 1999 Gölcük Depremi’nin 19’uncu yılında yayınladığı mesajda Kocaeli’nin olası bir depremde en çok risk taşıyan kent olduğunu söyledi.

AK Parti İzmit sahaları boş bırakmıyor!

AK Parti İzmit sahaları boş bırakmıyor!

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz, yarın seçim varmış gibi sokak sokak çalışmalarına devam ediyor.

MHP, Bahçeli'yi dinledi

MHP, Bahçeli'yi dinledi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP), Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin talimatı üzerine döviz hesaplarını bozdurdu.

Sonuç bildirgesi yayımlandı

Sonuç bildirgesi yayımlandı

Dün 'Değişim ve Umut' kurultayı için Ankara'da toplanan Cumhuriyet Halk Partisi’nde (CHP) parti içi muhalifler, oy birliği ile almış oldukları kararla birlikte, sonuç bildirgesini yayımladı.

Doğan’dan Eryarsoy’a Hayırlı Olsun Ziyareti

Doğan’dan Eryarsoy’a Hayırlı Olsun Ziyareti

.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ