24 Mayıs 2019 Cuma 07:14
 
Öncekiler Sonrakiler

ÜNLÜ,'CUMHURBAŞKANIMIZI SIRTIMIZDA TAŞIYORUZ'

Ünlü,'Cumhurbaşkanımızı sırtımızda taşıyoruz'
30 Mayıs 2018 Çarşamba 14:54

.

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) İl Başkanlığı, MHP İzmit İlçe Başkanlığı ve MHP Kocaeli Milletvekili Adayı Alperen Şakacı ve Ertan Yılmaz ile birlikte İzmit Yürüyüş Yolu’nda stant kurarak, vatandaşlara broşür dağıttı.

MHP Teşkilatı, 24 Haziran seçimleri kapsamında Cumhur İttifakı’na destek olmak amacıyla özel olarak yaptırdıkları yeleklerle sırtlarında MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın görselinin yer aldığı baskılı yelekleri giydiler.

Stantta kısa bir açıklama yapan MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, “Cumhur İttifakı’na verdiğimiz desteklerimiz de, çalışmalarımız da sürüyor. Bu ülkenin geleceği için, menfaati için Cumhurbaşkanı Adayımız olan Recep Tayyip Erdoğan’ın yeniden Cumhurbaşkanı olması için seçim çalışmalarımıza devam ediyoruz. Biz bununla da yetinmeyip, Cumhur İttifakı’na desteklerimizi özel olarak hazırlattığımız yeleklerimize taşıdık. Sırtımızda da görüldüğü gibi Cumhurbaşkanımızı sırtımızda taşıyoruz” dedi.

Konuşmaların ardından MHP İl Başkanı Aydın Ünlü ve MHP İzmit İlçe Başkanı Ahmet Yalçınöz kurulan stantta yaptıkları basın açıklaması sonrasında hem milletvekili adaylarının yer aldığı broşürleri, hem de Cumhurbaşkanı Adayı Recep Tayyip Erdoğan’ın yer aldığı broşürleri, vatandaşlara dağıttı.Bu haber 1655 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ