04 Haziran 2020 Perşembe 07:39

USTA, BASİSKELE’DE PROJELERİMİZ VAR

Usta, Basiskele’de projelerimiz var
18 Şubat 2019 Pazartesi 09:39

.


Millet İttifakı Başiskele Belediye Başkan Adayı Rıza Güven Usta için Welborn Otel’de tanıtım programı gerçekleştirildi. Başkan adayı Usta “ Bana güvenirseniz sizlerin oylarını istiyorum. Bizde usta projeler var. Sizlerin desteğini bekliyorum ”dedi

CHP ve İYİ Parti arasında 31 Mart yerel seçimleri için oluşturulan Millet İttifakı’nın Başiskele Belediye Başkan Adayı Rıza Güven Usta için Welborn Otel’de tanıtım programı gerçekleştirildi. Programa CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay ile İYİ Parti İl Başkanı Şanbaz Yıldız’ın yanı sıra CHP Başiskele İlçe Başkanı Arif

Gökyıldız, İYİ İl Parti Yönetim Kurulu Üyesi Adil Gülez, İYİ Parti Başiskele İlçe Başkanı Ayşe Rüzgar, İYİ Parti Kartepe İlçe Başkanı Haluk Tamyüksel, İYİ Parti Derince İlçe Başkanı Selman Gürpınar, CHP’li Fahri Örengül ve her iki partilinin mensupları katıldı.

RIZA BAŞKANA GÜVENİYORUZ
Tanıtım programında konuşan İYİ Parti Başiskele İlçe Başkanı Ayşe Rüzgar “ İttifak birlikteliği ile Başiiskelemize eşsiz hizmetleri kazandıracağımıza eminim. Bizlerde zaferi kaçınılmaz kılacağız dedi. Rüzgar’ın ardından konuşan CHP Başiskele İlçe Başkanı Arif Gökyıldız “ Değerli başkan adayımız Rıza beye güveniyoruz. Başiskeleyi onun usta ellerine teslim edeceğiz, oda gereken hizmetleri hayata geçirecektir” şeklinde konuştu.

HERKES YANDAŞ DEĞİL
CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay “ Bizleri burada toplayan İYİ Parti İl Başkanı Şanbaz Yıldız’a teşekkür ediyorum. Herkes taşın altına elini koysun. Önemli olan ülkemizi 17 yıldır yönetemeyen, peşkeş çeken ve bugün hala ben şunları yapacağım diyen bir siyasi iktidar var. 17 yıldır, ellerini tutan vardı. Halkın
sorunlarına çare olmak, bizim için çok önemli. Tanzim satış noktaları sunmaya çalışıyorlar. Uzaya gideceğiz derken saman ithal eder hale geldik. Bu söylemlerimiz de Başiskele’de çok dikkat etmeliyiz.

Cumhurbaşkanına, AK Parti’ye kötü söz söylememiz gerekir. AK Partiye oy veren herkes yandaş değil. Bizim onlardan da alacak oyumuz var. Yerel seçimler iktidara indirilecek bir yumruk olacak. Bu anlamda Rıza Güven Usta kardeşime başarılar diliyorum” dedi.

EŞLERİMİZDEN ÇOK BİRBİRİMİZİ GÖRÜYORUZ
Sarıbay’ın ardından konuşan İYİ Parti İl Başkanı Şanbaz Yıldız ise “ Nazım Hikmet’te Ozan Arif’te bizimdir. İnsanlarımız bir avuç makarna ile kömür ile kandırmaya çalışan bir iktidar var. Bizim AK Parti’ye oy veren insanlarla bir sorunumuz yok. Biz aynı milletin fertleriyiz. Bu dünyaya gelip kalan

olmadı. Bizde bu dünyadan gitmeden, bu millete en iyisini vermek için mücadele ediyoruz. Şuanda Cumhuriyet tarihinin en zor seçim sürecini yaşıyoruz. Cumhurbaşkanı benimde Cumhurbaşkanım olmalıdır. Uzlaşı ile çıktığımız yolda Sayın CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay’a teşekkür ediyorum. Eşlerimizden çok birbirimizi görüyoruz” dedi.

HERKESİN HER KESİMİN OYUNU ALMAMIZ GEREKİYOR
“İlçelerde ki sorunların yüzde 99’unu çözdük” diyerek sözlerini sürdüren Yıldız “İttifak noktasında Başiskele’de bir süreç yaşandı. Rıza Güven Usta her şeyi ile dört dörtlük bir insandır. Kendisi Başiskele’nin her kesiminden oy alacaktır. Ozan Arif’in cenazesine CHP genel başkanı çelenk
gönderirken, MHP genel başkanı ise cenaze saatinde bir eğlence programına katılıyor. Bu yüzden bu seçim bu ülkenin son seçimi olmasın. Herkesin her kesimin oyunu almamız gerekiyor. Bu süreç tek partili bir sürece doğru gidiyor. Biz milletin özüyüz ve sözüyüz. Bu anlamda bu güzel ittifaka destek verdiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

PROBLEMLER HIZLA BÜYÜDÜ
Son konuşmayı Millet İttifakı Başiskele Belediye Başkan Adayı Rıza Güven Usta “Yerel seçimlerde Millet İttifakı adayı olarak Başiskele’den yola çıkmış bulunuyorum. 4 kuşaktır Başiskeleliyim. Burada doğdum, burada yaşıyorum ve burada ekmeğimi kazanıyorum. İlçemizin mevcut sorunlarını iyi biliyorum ve çözüm projelerim de hazır. Başiskele çok hızlı büyüyen ve göç alan bir ilçedir. Bununla birlikte sorunlar da aynı hızla büyümüştür. Sizler rıza gösterip bize güvenirseniz ustalıkla bu işler çözebileceğimizi dile getiriyorum. Projelerimizin detaylarını ilerleyen günlerde kamuoyu ile paylaşacağız” dedi.
Bu haber 847 defa okundu

DİĞER HABERLER

Türkkan, 'Sindirmek istiyorlar'

Türkkan, 'Sindirmek istiyorlar'

Devletin sırtına yapışmış keneleri ifaş etmeye devam edeceğim

AKP REKABETİ HALK FELAKETİ YAŞIYOR

AKP REKABETİ HALK FELAKETİ YAŞIYOR

MECLİSİN ASIL GÜNDEMİ HALKIN SORUNLARI OLMALI

LÜTFÜ TÜRKKAN’A YAPILAN SİYASİ VE KARALAMA KAMPANYASIDIR

LÜTFÜ TÜRKKAN’A YAPILAN SİYASİ VE KARALAMA KAMPANYASIDIR

Türkkan, İktidar partisinin yaptığı tüm yanlışları, haksızlıkları, hukuksuzlukları çekinmeden en sert şekilde ifade eden, soru önergesi veren ve halkı bilgilendiren bir milletvekilidir.

CHP'de görev dağılımı tamamlandı

CHP'de görev dağılımı tamamlandı

CHP Kocaeli'de işlem tamam

NORMALLEŞME SÜRECİMİZ ÜLKEMİZE VE KOCAELİ’MİZE HAYIRLI OLSUN

NORMALLEŞME SÜRECİMİZ ÜLKEMİZE VE KOCAELİ’MİZE HAYIRLI OLSUN

KURALLARA UYALIM

'ESNAFIMIZA SAHİP ÇIKMALIYIZ'

'ESNAFIMIZA SAHİP ÇIKMALIYIZ'

Şimdi sorumluluk üstlenme sırası yöneticilerde

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ