15 Aralık 2018 Cumartesi 01:57
 
  • 5,371 TL

  • 6,073 TL

  • 214,29 TL

  • 90.529

Öncekiler Sonrakiler

ÜZÜLMEZ BAŞKANLIĞINDA YATIRIM TOPLANTISI

Üzülmez başkanlığında yatırım toplantısı
25 Temmuz 2018 Çarşamba 10:50

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, başkanlığında yapılan toplantıda yatırımlar ve devam eden projeler değerlendirildi.

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, başkanlığında belediye toplantı salonunda başkan yardımcıları, koordinatörleri, birim müdürleri ile yatırımlar ve devam eden projeler hakkında değerlendirme yapıldı. Başkan Üzülmez “Göreve geldiğimizden bu yana verdiğimiz bütün sözleri yerine getirmenin haklı gururunu yaşıyoruz. İlçe genelinde yatırımlarımız aralıksız devam ediyor. Zaman zaman hava şartlarından kaynaklanan gecikmelere rağmen ilçemiz yatırımları ile herkesin dikkatini çekmektedir” ifadelerini kullandı.


DOĞRU PROJELER
“Belde kültüründen ilçe kültürüne geçerken genç ilçemizin olmazsa olmaz yatırımları hayata geçirilmiştir” diyen Başkan Üzülmez “Turizm ilçemizde gereken yatırımların yapılmasına devam ediyor. Yaz ve kış turizmi için gereken bütün imkanlar sağlanıyor. Bacasız sanayi olan turizmin yanı sıra uluslararası lojistik merkezi durumuna gelen ilçemiz her geçen gün gelişmektedir. Hemşehrilerimizin beklentileri doğrultusunda yatırımlar yapıyoruz. Hayata geçirdiğimiz projeler halkımız tarafından sahiplenilmektedir. Bu durum da projenin ne kadar doğru olduğunu göstermektedir” şeklinde konuştu.Bu haber 787 defa okundu

DİĞER HABERLER

Türkkan,Kapalı postanenin peşini bırakmıyor

Türkkan,Kapalı postanenin peşini bırakmıyor

.

Tahir Büyükakın,'Kadınlar ekonomik hayatta olmalı'

Tahir Büyükakın,'Kadınlar ekonomik hayatta olmalı'

Büyükakın, AK Parti Kocaeli İl Kadın Kolları tarafından Sabri Yalım Parkı’nda kadın emeğinin sergilendiği kermesin açılışına katıldı.

Hürriyet; 'Bütçeden elektrik alamadık'

Hürriyet; 'Bütçeden elektrik alamadık'

CHP Kocaeli Milletvekili Hürriyet meclis bütçe görüşmeleri"nde yaptığı konuşmada, “Biz bu bütçeden elektrik alamadık” diyerek tepkisini gösterdi

Büyükakın,'Kente dair kararları birlikte alacağız'

 Büyükakın,'Kente dair kararları birlikte alacağız'

AK Parti Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, İzmit Kent Merkezi Ticari Dayanışma Derneği’ni (İKM) ziyaret etti.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ