19 Ağustos 2018 Pazar 20:10
 
  • 6,014 TL

  • 6,907 TL

  • 228,40 TL

  • 88.735

Öncekiler Sonrakiler

ÜZÜLMEZ BAŞKANLIĞINDA YATIRIM TOPLANTISI

Üzülmez başkanlığında yatırım toplantısı
25 Temmuz 2018 Çarşamba 10:50

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, başkanlığında yapılan toplantıda yatırımlar ve devam eden projeler değerlendirildi.

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, başkanlığında belediye toplantı salonunda başkan yardımcıları, koordinatörleri, birim müdürleri ile yatırımlar ve devam eden projeler hakkında değerlendirme yapıldı. Başkan Üzülmez “Göreve geldiğimizden bu yana verdiğimiz bütün sözleri yerine getirmenin haklı gururunu yaşıyoruz. İlçe genelinde yatırımlarımız aralıksız devam ediyor. Zaman zaman hava şartlarından kaynaklanan gecikmelere rağmen ilçemiz yatırımları ile herkesin dikkatini çekmektedir” ifadelerini kullandı.


DOĞRU PROJELER
“Belde kültüründen ilçe kültürüne geçerken genç ilçemizin olmazsa olmaz yatırımları hayata geçirilmiştir” diyen Başkan Üzülmez “Turizm ilçemizde gereken yatırımların yapılmasına devam ediyor. Yaz ve kış turizmi için gereken bütün imkanlar sağlanıyor. Bacasız sanayi olan turizmin yanı sıra uluslararası lojistik merkezi durumuna gelen ilçemiz her geçen gün gelişmektedir. Hemşehrilerimizin beklentileri doğrultusunda yatırımlar yapıyoruz. Hayata geçirdiğimiz projeler halkımız tarafından sahiplenilmektedir. Bu durum da projenin ne kadar doğru olduğunu göstermektedir” şeklinde konuştu.Bu haber 739 defa okundu

DİĞER HABERLER

Erdoğan yeniden Genel Başkan

Erdoğan yeniden Genel Başkan

AK Parti 6. Olağan Büyük Kongresi'nde delegelere dağıtılan oy pusulasına göre parti Genel Başkanlığı için Recep Tayyip Erdoğan aday gösterildi.

A takımında Kocaeli gururu

A takımında Kocaeli gururu

Ankara Spor Salonu'nda düzenlenen AK Parti'nin 6. Olağan Kongresi tamamlandı

İşte Erdoğan’ın A takımı

İşte Erdoğan’ın A takımı

AK Parti’nin 6. Olağan Kongresi'nde MKYK üyeleri değişti.

AK Kocaeliler'den görsel şov

AK Kocaeliler'den görsel şov

.

Türk Lirası’na tişörtlü destek

Türk Lirası’na tişörtlü destek

Ak Parti'nin 6. olağan kongresinde vatandaşlar son günlerde değeri oldukça azalan Türk Lirası'na destek verdiklerini göstermek için, üzerinde TL sembolü olan tişörtler giydi.

Kılıçdaroğlu’ndan ’17 Ağustos’ mesajı

Kılıçdaroğlu’ndan ’17 Ağustos’ mesajı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Twitter adresinden 17 Ağustos depremine ilişkin bir mesaj yayınladı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ