20 Ağustos 2018 Pazartesi 15:41
 
  • 6,114 TL

  • 6,985 TL

  • 229,76 TL

  • 90.186

Öncekiler Sonrakiler

ÜZÜLMEZ OYUNU ŞEVKATİYE'DE KULLANACAK

Üzülmez oyunu Şevkatiye'de kullanacak
22 Haziran 2018 Cuma 14:56

Kartepe seçime hazır.

Kartepe Belediyesi, Pazar günü yapılacak olanseçimler öncesinde oy kullanılacak 32 okulda gereken temizlik ve bakım işlerini bitirdi. 

 

Pazar günü yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve 27’nci dönem Milletvekilliği seçimleri öncesinde Kartepe Belediyesi tarafından vatandaşların oy kullanacakları okullarda temizlik, bakım ve genel düzen çalışmaları tamamlandı.

 

OKULLARDA TEMİZLİK VE BAKIM

Kartepe’de Pazar günü yapılacak olan seçimlerde 32 okulda vatandaşlar oylarını kullanacaklar. İl Seçim Kurulu tarafından belirlenen okullarda Kartepe Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ve Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri gereken tamirat ve temizlik işlerini bitirdiler.

 

SEÇİME HAZIR

Oy kullanılacak olan okulların bütün koridorları, bahçesi, bağlantı yolları Temizlik İşleri ekipleri tarafından temizlendi. Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri ise okul çevresinde bulunan kamelyalar, okulların korkulukları ve çevresinde genel bakım yaparak seçime hazır hale getirildi.

 

AFİŞLER TOPLANACAK

Kartepe Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri ise Cumartesi günü ilçe genelinde bütün siyasi partilerin mahalle, cadde ve sokaklarda bulunan afişlerini toplatacak.Zabıta ekipleri seçim güvenliğini sağlayan kolluk kuvvetlerine de destek verecekler. 

 

ÜZÜLMEZ’İN SANDIĞI

24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimlerinde, oyunu Şefkatiye Mahallesi,Şefkatiye İlkokulu 1213 nolu sandıkta kullanacak olan Kartepe Belediye BaşkanıHüseyin Üzülmez “Tarihimizin en önemli seçimlerinden birinin arifesinde,vatandaşlarımızın oylarını huzur, güven, rahatlık içinde kullanabilmeleri için ilgili kurumlarımızla koordineli olarak tüm tedbirlerimizi aldık. Tüm hemşehrilerime ve yurttaşlarımıza sağlık ve huzur içinde bir seçim günü geçirmelerini seçim sonuçlarının da milletimize, yurdumuza ve 16 yıllık davamıza hayırlı sonuçlar getirmesini yüce Allah’tan niyaz ederim. Vatandaşlık görevlerimizi ihmal etmeyelim, sandıkları sahipsiz bırakmayalım” dedi.       

 

 

Bu haber 333 defa okundu

DİĞER HABERLER

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan bayram mesajı

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan bayram mesajı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kurban Bayramı dolayısıyla, görüntülü bayram mesajı yayımladı.

Abdullah Gül'e sert sözler: O haindir

Abdullah Gül'e sert sözler: O haindir

.

Erdoğan yeniden Genel Başkan

Erdoğan yeniden Genel Başkan

AK Parti 6. Olağan Büyük Kongresi'nde delegelere dağıtılan oy pusulasına göre parti Genel Başkanlığı için Recep Tayyip Erdoğan aday gösterildi.

A takımında Kocaeli gururu

A takımında Kocaeli gururu

Ankara Spor Salonu'nda düzenlenen AK Parti'nin 6. Olağan Kongresi tamamlandı

İşte Erdoğan’ın A takımı

İşte Erdoğan’ın A takımı

AK Parti’nin 6. Olağan Kongresi'nde MKYK üyeleri değişti.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ