22 Mayıs 2019 Çarşamba 09:18
 
Öncekiler Sonrakiler

YAMAN VE HÖBEK’TEN İZMİT İLÇEYE ZİYARET

Yaman ve Höbek’ten İzmit ilçeye ziyaret
23 Mayıs 2018 Çarşamba 15:51

.

AK Parti Kocaeli Milletvekili Adayları Cemil Yaman ve Hakan Höbek, AK Parti İzmit İlçe Başkanlığı’nın haftalık olağan yönetim kurulu toplantısına katıldı.

AK Parti İzmit İlçe Başkanlığı’nın ilçe binasında gerçekleştirdiği haftalık olağan yönetim kurulu toplantısını AK Parti Kocaeli Milletvekili Adayları Cemil Yaman ile Hakan Höbek ziyaret etti. İlçe Başkanı Hasan Ayaz önderliğinde gerçekleştirilen toplantıda yönetim kurulu üyeleri eksiksiz yer alırken toplantıda 24 Haziran seçim çalışmalarının değerlendirildi. Vekil adayları Yaman ve Höbek, tüm AK Parti teşkilatları ile Türkiye için dönüm noktası olacak 24 Haziran seçimleri için kenetlenerek çalıştıklarını söyledi.

‘SÜRECİ TAÇLANDIRACAĞIZ’
AK Parti İzmit ilçe teşkilatları olarak tam kadro sahada olduklarının altını çizen Başkan Hasan Ayaz, “24 Haziran hedefimiz bellidir, hedefe yürürken Kocaeli birdir ve beraberdir. 24 Haziran’da TBMM çoğunluğa sahip bir AK Parti ve yolunda yürümekten onur duyduğumuz Recep Tayyip Erdoğan’ın Cumhurbaşkanlığı ile süreci taçlandıracağız. Hedefimiz için var gücümüzle çalışıyoruz, çalışacağız” dedi.

Bu haber 498 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ