kbb 15 temmuz
bil anakolej
11 Temmuz 2020 Cumartesi 13:15

YAPMA FATMA HANIM...

Yapma Fatma hanım...
17 Şubat 2019 Pazar 14:22

Spora siyaset veçocukları bulaştırma

CHP Kocaeli Milletvekili ve İzmit Belediyesi Başkan adayı Fatma Kaplan Hürriyet, geçtiğimiz günlerde akrabası olan ve İzmit Belediyesi’nde güreşen 14 yaşındaki Özgür Güreşen’i, Bursa’da gerçekleşen Grekoromen Türkiye Şampiyonluğu elemeleri öncesinde ziyaret etti. Uzun yıllardır Özgür Güreşen’e maddi ve manevi destekte bulunan Hürriyet, Bursa’nın Mudanya ilçesinde yapılan elemeler öncesinde akrabası olan Güreşen’e eşofman ve güreş ayakkabısı hediye ederek bunu sosyal medya hesabında paylaştı. Hürriyet sosyal medya hesaplarında “Yıldızlar Grekoromen Güreş Müsabakaları elemelerinde İzmit ismini başarıyla temsil edeceğine inandığım Özgür Güreşen'i yolcu ediyoruz. 8 yaşından beri sponsor olarak desteklediğim Özgür Güreşen'in İzmit'i en güzel şekilde temsil edeceğine inanıyor ve başarılar diliyorum” yazdı.


Bu paylaşım nedeni ile Özgür Güreşen'in  sözleşmesinin İzmit Belediyesi tarafından iptal edildiğini duyuran Hürriyet 'Sporcuları siyasi oyunlarının malzemesi yapamazlar' şeklinde yaptığı açıklamayla kendisi ile çelişti.İKİ TAVIRDA YANLIŞ


Yıllardır bir sporcuya sponsor olarak övgüyü hak eden Fatma Kaplan Hürriyetkaş yapayım derken göz çıkartmış. Hangi düşüğnce ile güreş formasının üzerine kendi adını yazmış ve bunu kamuoyu ile paylaşmışanlaşılır gibideğil.


Keza İzmit Belediyeside sırf Fatma hanım ile resimçektirdiği için güreşçisinin sözleşmesini iptalettiyse bu da katmerli yanlış.Kısaca siyasetçiler çocuklardan da, sporculardan da uzak durmalılar.


Bu haber 1620 defa okundu

Tebrikler

Erol çağlayan
17 Şubat 2019 Pazar 20:19

Gercek eleştiri ve tarafsız gazetecilik budur. Tebrikler Ahmet Yavuz

0 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ