17 Haziran 2019 Pazartesi 07:03
 
Öncekiler Sonrakiler

YETİŞEBİLENE AŞK OLSUN!

Yetişebilene aşk olsun!
08 Haziran 2018 Cuma 08:01

.

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İYİ Parti Kocaeli Milletvekili adayı Lütfü Türkkan 24 Haziran Seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerde bulunarak iftar sonrasında Hereke salihinde vatandaşlardan partisine destek istedi.

ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU

24 Haziran seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İYİ Parti Kocaeli Milletvekili adayı Lütfü Türkkan’ın ilk durağı Ümmü Kumru Eğitim ve Danışmanlık Merkezi oldu. Eğitim merkezinde öğrencilerin yılsonu gösterisini izleyen Türkkan burada Doğan Kumru’dan yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Lütfü Türkkan’ın ikinci durağı Kocaeli Ticaret Odası oldu. KOTO Başkanı Necmi Bulut ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya gelen Türkkan sanayiciler ile durum değerlendirmesi yaptı.

SİRMEN VE DURMUŞ’A ZİYARET

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İYİ Parti Kocaeli Milletvekili adayı Lütfü Türkkan seçim arifesinde ilimizde siyasetin önde gelen isimleriyle görüşmelerini devam ettiriyor. Türkkan eski Belediye Başkanı ve CHP Kocaeli eski Milletvekili Sefa Sirmen ile ofisinde bir araya gelerek Kocaeli’nde siyasetin son durumun değerlendirdi. Sirmen seçim çalışmaları dahilinde Lütfü Türkkan’a başarılar diledi. Türkkan’ın merkezdeki son durağı Kocaeli Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği Başkanı Kadir Durmuş oldu. Türkkan burada yeni yönetime başarılar dilerken esnafın son durumunu değerlendirme fırsatı buldu.

HEREKE SAHİLİ TURU

İstarnbul’da KRT canlı yayına katılan Lütfü Türkkan Ramazan nedeniyle iftar molası verdikten sonra seçim çalışmalarını Hereke sahilinde devam ettirdi. Hereke Sahilinde İYİ Parti Kocaeli Milletvekili adayı İbrahim Ömer Toyran ile birlikte Lütfü Türkkan cafe ve restaurantlarda vatandaşlardan partisi için destek istedi. Lütfü Türkkan özellikle burada bayanlardan İzmit’in kızı İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener için destek istedi ve 24 Haziran seçimlerinden sonra  birçok şeyin değişeceğini herşeyin iyi olacağını belirtti.

Bu haber 1135 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ