05 Nisan 2020 Pazar 03:17

YILDIRIM ÜLKÜCÜ GENÇLERLE BULUŞTU

Yıldırım Ülkücü gençlerle buluştu
25 Ocak 2019 Cuma 10:02

.

AK Parti Karamürsel Belediye Başkan Adayı İsmail Yıldırım, ilçede cumhur ittifakını oluşturdukları MHP ilçe yöneticileri ve Ülkü Ocakları ile bir araya geldi.
AK Parti Karamürsel Belediye Başkan Adayı İsmail Yıldırım, 31 Mart yerel seçimlerine ilçede Cumhur İttifakı’nı oluşturdukları Milliyetçi Hareket Partisi Karamürsel İlçe Teşkilatı ve Karamürsel Ülkü Ocakları ile bir araya geldi. Saklı Cafe’de gerçekleştirilen toplantıya MHP Karamürsel İlçe Başkanı Çetin Öksüz, Karamürsel Ülkü Ocakları Başkanı Metehan İzüstüne ve çok sayıda MHP’li genç katıldı. MHP İlçe Başkanı Çetin Öksüz, “Karamürsel’de adayımız İsmail Yıldırım’dır” şeklinde konuştu.

YILDIRIM’A TAM DESTEK
Programın açılış konuşmasını yapan MHP İlçe Başkanı Çetin Öksüz, “Karamürsel’de Cumhur İttifakı’nın adayı İsmail Yıldırım’dır. Bizler, başkanımızın her zaman yanındayız ve seçimi çok daha yüksek oyla kazanabilmesi için ne gerekiyorsa yapacağız” dedi. Öksüz’ün ardından konuşan Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, Cumhur İttifakı’nın Karamürsel’e ve tüm vatana hayırlı olmasını diledi.

UYUM İÇİNDE OLACAĞIZ
Ülkücü Gençler ile konuşmasında Yıldırım, “Ülkemizin ve milletimizin geleceğini düşünen Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile MHP Lideri Sayın Devlet Bahçeli’nin kurmuş olduğu Cumhur İttifakı ilçemizde uyum içinde çalışmalarına devam ediyor. Bizler, birbirimizle dayanışma içinde olacağız ki vatanseverlikten ve milletperverlikten uzak olanlara 31 Mart akşamı gereken dersi verelim” şeklinde konuştu.

RABİA VE BOZKURT YAPTILAR
Başkan Yıldırım konuşmasının ardından MHP’li gençlerle sohbet etti, önümüzdeki dönem gençlere yönelik projelerinden bahsetti. Yaklaşık bir saat süren programın sonunda Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım ve MHP’li gençler bir elleri ile Rabia diğer elleri ile Bozkurt işareti yaparak anlamlı bir mesaj verdi.
Bu haber 706 defa okundu

DİĞER HABERLER

Ali Babacan'ın A Takımı belli oldu

Ali Babacan'ın A Takımı belli oldu

DEVA Partisi'nde görev dağılımları belli oldu

Yıldızlı’dan tüm vatandaşlara 'Evde Kal' çağrısı

Yıldızlı’dan tüm vatandaşlara 'Evde Kal' çağrısı

"ORTAK AKILLA İLERLEYECEĞİZ"

Kemal Kılıçdaroğlu korona tedbirlerini yeterli bulmadı

Kemal Kılıçdaroğlu korona tedbirlerini yeterli bulmadı

Koronavirüse karşı yapılması gerekenleri madde madde açıkladı.

İYİ Parti önlem için binalarını kapattı

İYİ Parti önlem için binalarını kapattı

Kongrelerin tamamı ertelendi

TÜRKKAN İKTİDARI ELEŞTİRDİ

TÜRKKAN  İKTİDARI ELEŞTİRDİ

Hazinede bir kuruş para kalmadı, şimdi, corona virüsüne teslim olduk.

Akar'dan 'Evde Kalın' çağrısı

Akar'dan 'Evde Kalın' çağrısı

VURDUMDUYMAZLIK YAPMAYIN, EVDE KALIN!

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ