bil anakolej
08 Temmuz 2020 Çarşamba 07:21

YILDIRIM ÜLKÜCÜ GENÇLERLE BULUŞTU

Yıldırım Ülkücü gençlerle buluştu
25 Ocak 2019 Cuma 10:02

.

AK Parti Karamürsel Belediye Başkan Adayı İsmail Yıldırım, ilçede cumhur ittifakını oluşturdukları MHP ilçe yöneticileri ve Ülkü Ocakları ile bir araya geldi.
AK Parti Karamürsel Belediye Başkan Adayı İsmail Yıldırım, 31 Mart yerel seçimlerine ilçede Cumhur İttifakı’nı oluşturdukları Milliyetçi Hareket Partisi Karamürsel İlçe Teşkilatı ve Karamürsel Ülkü Ocakları ile bir araya geldi. Saklı Cafe’de gerçekleştirilen toplantıya MHP Karamürsel İlçe Başkanı Çetin Öksüz, Karamürsel Ülkü Ocakları Başkanı Metehan İzüstüne ve çok sayıda MHP’li genç katıldı. MHP İlçe Başkanı Çetin Öksüz, “Karamürsel’de adayımız İsmail Yıldırım’dır” şeklinde konuştu.

YILDIRIM’A TAM DESTEK
Programın açılış konuşmasını yapan MHP İlçe Başkanı Çetin Öksüz, “Karamürsel’de Cumhur İttifakı’nın adayı İsmail Yıldırım’dır. Bizler, başkanımızın her zaman yanındayız ve seçimi çok daha yüksek oyla kazanabilmesi için ne gerekiyorsa yapacağız” dedi. Öksüz’ün ardından konuşan Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, Cumhur İttifakı’nın Karamürsel’e ve tüm vatana hayırlı olmasını diledi.

UYUM İÇİNDE OLACAĞIZ
Ülkücü Gençler ile konuşmasında Yıldırım, “Ülkemizin ve milletimizin geleceğini düşünen Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile MHP Lideri Sayın Devlet Bahçeli’nin kurmuş olduğu Cumhur İttifakı ilçemizde uyum içinde çalışmalarına devam ediyor. Bizler, birbirimizle dayanışma içinde olacağız ki vatanseverlikten ve milletperverlikten uzak olanlara 31 Mart akşamı gereken dersi verelim” şeklinde konuştu.

RABİA VE BOZKURT YAPTILAR
Başkan Yıldırım konuşmasının ardından MHP’li gençlerle sohbet etti, önümüzdeki dönem gençlere yönelik projelerinden bahsetti. Yaklaşık bir saat süren programın sonunda Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım ve MHP’li gençler bir elleri ile Rabia diğer elleri ile Bozkurt işareti yaparak anlamlı bir mesaj verdi.
Bu haber 746 defa okundu

DİĞER HABERLER

Haydar Akar'a büyük onur

Haydar Akar'a büyük onur

O artık Gazi meclisin başkan vekili

KARTEPE BELEDİYESİNDE ÇALIŞMADAN MAAŞ ALAN PERSONEL VAR MI?

KARTEPE BELEDİYESİNDE ÇALIŞMADAN MAAŞ ALAN PERSONEL VAR MI?

.

Devlet bugüne kadar neden önlem almadı?

Devlet bugüne kadar neden önlem almadı?

'İŞÇİLERİN CANININ KIYMETİ YOK!'

Genç Parti 5. Olağan Kongresi yapıldı

Genç Parti 5. Olağan Kongresi yapıldı

Cem Uzan'ın imzası logoya eklendi

Şanbaz Yıldız 'A' takımını belirledi

Şanbaz Yıldız 'A' takımını belirledi

İYİ Parti İl Divanı belli oldu!

İYİ PARTİ SUÇ DUYURUSUNDA BULUNACAK

İYİ PARTİ SUÇ DUYURUSUNDA BULUNACAK

AKP'Lİ MECLİSÜYESİ İÇİN YARGIYA GİDECEKLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ