03 Nisan 2020 Cuma 20:21

YILDIZLI: SENDİKALARLA OMUZ OMUZA OLACAĞIZ

YILDIZLI: SENDİKALARLA OMUZ OMUZA OLACAĞIZ
25 Şubat 2020 Salı 19:12

BİRLİKTE YOL YÜRÜMELİYİZ

CHP’de İl Başkanlığı yarışının en güçlü isimlerinden Harun Yıldızlı, emek örgütlerini ziyaret ediyor. Son olarak Yapı Yol-Sen Kocaeli Şubesi’ni ziyaret eden Yıldızlı, “Bizim partimiz her zaman emeğin emekçinin yanında olmuştur. Bizim il başkanlığımızda gerçek emek örgütleri ve STK’larla omuz omuza yol yürüyeceğiz” dedi

 


SENDİKA ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR
1 Mart’ta gerçekleştirilecek olan CHP İl Başkanlığı seçiminde geri sayım başladı. Seçimin güçlü adaylarından Harun Yıldızlı, çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Başkan adayı Yıldızlı, bir yandan örgüt ziyaretlerini sürdürürken diğer yandan da sendika ziyaretlerini sürdürüyor. Son olarak, yakın bir zamanda kongre sürecini tamamlayan KESK’e bağlı Yapı Yol-Sen Sendikası’nı ziyaret eden Yıldızlı, güven tazeleyerek yeniden başkan seçilen Ethem Kartal ve yönetimini tebrik etti.

 


EMEK EN YÜCE DEĞERDİR
İl başkanı seçilmesi durumunda emek örgütleri, STK ve meslek odalarıyla daha sıkı ilişkiler kuracaklarını belirten Yıldızlı şunları söyledi: “Emek en yüce değerdir. Bugün emekçilerin içinde bulunduğu zorluklar ortada. Bizim partimiz her zaman emeğin emekçinin yanında olmuştur. Her daim emeği, alın terini savunan bir parti olmuştur. Partimiz 31 Mart yerel seçimlerinde bir meşale yakmıştır. Kocaeli’de, İzmit ilçede artık sosyal demokrat anlayış hakim oldu. Ama bu yetmez. Artık CHP hem yerelde hem de genelde iktidar olmak için mücadele edecektir.

 


BİRLİKTE YOL YÜRÜMELİYİZ
Kocaeli’de büyükşehir ve birçok ilçeyi almak gibi bir hedefimiz var. Buna enerjimiz var. Fakat bu mücadele sadece bizimle olacak iş değildir. Bu yolda ancak gerçek anlamda emek mücadelesi veren sendikalar, meslek odaları, STK ve hemşeri dernekleriyle yürürsek başarılı olabiliriz. Bunun bilincindeyiz. Dayanışmayı, omuz omuza mücadele etmeyi başarırsak çok daha güçlü oluruz.” Konuşmalar sonrasında, başkan adayı Yıldızlı, sendika üyelerinin sorularını yanıtladı.

Bu haber 880 defa okundu

DİĞER HABERLER

Ali Babacan'ın A Takımı belli oldu

Ali Babacan'ın A Takımı belli oldu

DEVA Partisi'nde görev dağılımları belli oldu

Yıldızlı’dan tüm vatandaşlara 'Evde Kal' çağrısı

Yıldızlı’dan tüm vatandaşlara 'Evde Kal' çağrısı

"ORTAK AKILLA İLERLEYECEĞİZ"

Kemal Kılıçdaroğlu korona tedbirlerini yeterli bulmadı

Kemal Kılıçdaroğlu korona tedbirlerini yeterli bulmadı

Koronavirüse karşı yapılması gerekenleri madde madde açıkladı.

İYİ Parti önlem için binalarını kapattı

İYİ Parti önlem için binalarını kapattı

Kongrelerin tamamı ertelendi

TÜRKKAN İKTİDARI ELEŞTİRDİ

TÜRKKAN  İKTİDARI ELEŞTİRDİ

Hazinede bir kuruş para kalmadı, şimdi, corona virüsüne teslim olduk.

Akar'dan 'Evde Kalın' çağrısı

Akar'dan 'Evde Kalın' çağrısı

VURDUMDUYMAZLIK YAPMAYIN, EVDE KALIN!

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ