05 Haziran 2020 Cuma 12:29

YILDIZLI’DAN TÜM VATANDAŞLARA 'EVDE KAL' ÇAĞRISI

Yıldızlı’dan tüm vatandaşlara 'Evde Kal' çağrısı
29 Mart 2020 Pazar 21:33

"ORTAK AKILLA İLERLEYECEĞİZ"

CHP Kocaeli İl Başkanı Özgür Harun Yıldızlı, koronavirüsle mücadele kapsamında Kocaeli'nin 12 ilçe başkanı ile video konferans yoluyla toplantı gerçekleştirdi.

 

 

12 İLÇE BAŞKANI İLE BİR ARAYA GELDİ
Koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında parti içi toplantılarını video konferans yöntemiyle gerçekleştiren CHP Kocaeli İl Başkanı Özgür Harun Yıldızlı, dün akşam da Kocaeli'nin 12 ilçe başkanıyla bir araya geldi. Toplantıda CHP örgütlerinin koronavirüs krizi kapsamında gerçekleştireceği çalışmalarla ilgili değerlendirmelerde ve planlamalarda bulunuldu.

 

 

"ORTAK AKILLA İLERLEYECEĞİZ"
CHP Kocaeli İl Örgütü olarak toplum sağlığı adına parti içi toplantıları video konferans yöntemiyle online gerçekleştirmeye başladıklarını söyleyen Başkan Yıldızlı; "Birlik, beraberlik içinde, ortak akıl ve kararlılıkla ilerleyecek ve bu illetin de üstesinden geleceğiz Panik yok ama tedbir var. Bu kapsamda da Sayın Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun da dediği gibi bir kez daha tüm vatandaşlarımıza “Evde Kalın” çağrısı yapıyoruz. Tüm ilçe örgütlerimiz bütün önlemlerini alarak bu süreci Kocaeli’de olabilecek en az hasarla atlatabilme adına öncelikle “Evde Kal” çağrısına uyarak üzerinde düşeni yapacak” dedi.

 

 

"ÖNCE 65 YAŞ ÜSTÜNE ULAŞACAĞIZ"
“Unutmayın en önemli sorumluluğumuz birbirimizi korumaktan geçiyor” diyen Yıldızlı; "Bizler öncelikle üyelerimize mesaj yoluyla ulaşarak, onlardan İl ve ilçe başkanlıklarımızla koordineli olmalarını rica ettik. Sonrasında da risk altında, 65 yaş üstü ve kronik hasta üyelerinize ulaşıp, dayanışma ortamı sağlamayı hedefledik ve çalışmalarımıza bu yönde başladık. Bir süre daha evde kalarak online çalışmalarımıza devam edeceğiz. Bu konuda duyarlı davranan tüm üyelerimize teşekkür ediyorum. Herkese sabır ve dayanışma içinde, sağlıklı günler temenni ediyorum” diye konuştu.

 

Bu haber 3996 defa okundu

DİĞER HABERLER

TARHAN: 'MÜLKİYET HAKKI TEHLİKE ALTINDA'

TARHAN: 'MÜLKİYET HAKKI TEHLİKE ALTINDA'

48 günlük aranın ardından çalışmalarına başlayan TBMM’de ilk Komisyon gündemi olarak getirilen Rekabetin Korunması Hakkında Kanun Teklifi muhalefetin yoğun tepkisine neden oldu.

Türkkan, 'Sindirmek istiyorlar'

Türkkan, 'Sindirmek istiyorlar'

Devletin sırtına yapışmış keneleri ifaş etmeye devam edeceğim

AKP REKABETİ HALK FELAKETİ YAŞIYOR

AKP REKABETİ HALK FELAKETİ YAŞIYOR

MECLİSİN ASIL GÜNDEMİ HALKIN SORUNLARI OLMALI

LÜTFÜ TÜRKKAN’A YAPILAN SİYASİ VE KARALAMA KAMPANYASIDIR

LÜTFÜ TÜRKKAN’A YAPILAN SİYASİ VE KARALAMA KAMPANYASIDIR

Türkkan, İktidar partisinin yaptığı tüm yanlışları, haksızlıkları, hukuksuzlukları çekinmeden en sert şekilde ifade eden, soru önergesi veren ve halkı bilgilendiren bir milletvekilidir.

CHP'de görev dağılımı tamamlandı

CHP'de görev dağılımı tamamlandı

CHP Kocaeli'de işlem tamam

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ