21 Mayıs 2019 Salı 20:47
 
Öncekiler Sonrakiler

YILMAZ “AKP’NİN DİLOVASI’NDA BATMASININ SEBEBİ İSRAF”

Yılmaz “AKP’nin DİLOVASI’nda BATMASININ SEBEBİ İSRAF”
23 Mayıs 2018 Çarşamba 16:30

Dilovası İYİ PARTİ İlçe Başkanı Emin Yılmaz “AKP’nin Dilovasnda BATMASININ SEBEBİ İSRAF”

Dilovası İYİ parti parti haftalık rutin toplantısını İlçe teşkilat binasında 24 Haziran seçimleri için genişletilmiş toplantısını yaptı. Toplantıya başkanlık yapan Dilovası İYİ Parti İlçe başkanı, Dilovası Belediyesine yüklenerek, AKP nin seçim propagandası İçin yapılan israflar yüzünden battığını iddia etti.


Dilovası İYİ Parti 24 Haziran öncesi tüm birimleriyle bir araya gelerek, seçimlere en iyi şekilde hazırlanmak İçin çalışmalarını sürdürüyor. İlçe Başkanı Emin Yılmaz Başkanlığında İlçe teşkilat binasında toplanan Dilovası İYİ Parti, Aynı zamanda Skm Başkanı Emin Yıldız İle yönetimi ve Mahalle başkanlarının da katıldığı geniş bir toplantı yaptı. Seçim güvenliği ile ilgili ciddi fikir alışverişlerinde bulunan İlçe Başkanı Emin Yılmaz, Seçimlerde Avukatlar İle Sahada olacaklarını da kaydetti.


YILMAZ “DİLOVASI BELEDİYESİ HALKIN DEĞİL TAMAMEN AKP’NİN BELEDİYESİ OLDUĞU İFLASINDA NASIL OLUŞTUĞUNU ORTAYA KOYUYOR”


Konuşmasında İktidara da yüklenen Dilovası İYİ Parti İlçe Başkanı Emin Yılmaz; “Adil bir seçim ortamında çalışmadığımızı bütün kamuoyu biliyor, belediyeler tüm olanaklarını ikitdar partisinde yana kullanarak, halkın sorunlarını değil İktidara mensup yöneticilerin sorunlarını çözmek adına çalışıyor. İflas eden Türkiye olduğu gibi önceden batan ve ülke ekonomisi içinde de yerle bir olan bir Dilovası Belediyesi var. Tamamen İsraf belediyesi, herşeyi geçtik mahallelerde iftar yemekleri düzenlemeye başladılar, tamamen seçim yatırımı kalabalık görünmek içinde belediye ve bağlı personellerde katılması isteniyor, çok aciz ve ucuz bir politika, biz bu beceriksiz belediye yönetiminin hizmet etmesini beklerken bütçeyi patlatan belediye başkanı ve ekibinden kemer sıkma hamleleri beklerken fuzuli israflarla belediyeye daha çok sıkıntıya sokmaya çalışıyorlar. Artık insaf diyoruz halk hizmet bekliyor, İyi parti iktidarında Dilovası öncelikli ihtiyaçları öne alarak sosyal belediyecilik dersi verecektir.” Dedi. Ayrıca ülkede ki ekonomik krize de değinen Başkan Yılmaz, Türkiye’ye İYİ gelecek ve sorunların üstesinden gelinecektir dedi.
Bu haber 765 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ