20 Ağustos 2018 Pazartesi 07:46
 
  • 6,039 TL

  • 6,908 TL

  • 228,40 TL

  • 88.735

Öncekiler Sonrakiler

YILMAZ VE AYAZ EV EV GEZDİ

Yılmaz ve Ayaz ev ev gezdi
19 Haziran 2018 Salı 13:45

Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz ve İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz, umreden dönen Şevki Alpaslan’a ve Yenişehir’de hastalara moral olmak adına ev ziyaretleri gerçekleştirdi

AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz ve AK Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz, SKM programlarına ara vererek ev ziyaretleri gerçekleştirdi. Önceki gün ilk ev ziyareti umre vazifesini yerine getiren ve kutsal topraklardan dönen İzmit Belediyesi Meclis Üyesi Ersin Alpaslan’ın babası Şevki Alpaslan’a gerçekleştirildi. Ardından Yenişehir Mahallesi’nde Mustafa Kadı ve İbrahim Günay’ı evinde ziyaret ederek, moral oldular. Ziyarette, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Aykut Çağlayan, ve ilçe yöneticileri de hazır bulundu.


Umreden dönen Alpaslan’a ziyaret

AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz ve İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz, umre vazifesini yerine getiren ve kutsal topraklardan dönen İzmit Belediyesi Meclis Üyesi Ersin Alpaslan’ın babası Şevki Alpaslan, hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Kutsal topraklara gitmenin her Müslüman’a nasip olmasını dileyen Şevki Alpasln, ziyarete gelen Yılmaz ve Ayaz’a hurma ve zemzem ikram ederek kutsal toprakları anlattı.


Hastalara moral verdiler
AK Parti İzmit İlçe Başkanlığı her gün birden fazla bölgede düzenlenen programlarla vatandaşlara ulaşmaya devam ediyor. Aynı zamanda seçim programlarının yanı sıra hasta ziyaretlerine önem veren Başkan Hasan Ayaz, milletvekili Mehmet Akif Yılmaz ile birlikte Yenişehir Mahallesi’nde Mustafa Kadı ve İbrahim Günay’ı evinde ziyaret ederek, moral oldular. Milletvekili Yılmaz, hastalıklarla uğraşan Günay ve Kadı ailelerine acil şifalar diledi.


Bu haber 495 defa okundu

DİĞER HABERLER

Abdullah Gül'e sert sözler: O haindir

Abdullah Gül'e sert sözler: O haindir

.

Erdoğan yeniden Genel Başkan

Erdoğan yeniden Genel Başkan

AK Parti 6. Olağan Büyük Kongresi'nde delegelere dağıtılan oy pusulasına göre parti Genel Başkanlığı için Recep Tayyip Erdoğan aday gösterildi.

A takımında Kocaeli gururu

A takımında Kocaeli gururu

Ankara Spor Salonu'nda düzenlenen AK Parti'nin 6. Olağan Kongresi tamamlandı

İşte Erdoğan’ın A takımı

İşte Erdoğan’ın A takımı

AK Parti’nin 6. Olağan Kongresi'nde MKYK üyeleri değişti.

AK Kocaeliler'den görsel şov

AK Kocaeliler'den görsel şov

.

Türk Lirası’na tişörtlü destek

Türk Lirası’na tişörtlü destek

Ak Parti'nin 6. olağan kongresinde vatandaşlar son günlerde değeri oldukça azalan Türk Lirası'na destek verdiklerini göstermek için, üzerinde TL sembolü olan tişörtler giydi.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ