22 Ekim 2018 Pazartesi 01:17
 
  • 5,650 TL

  • 6,507 TL

  • 222,20 TL

  • 96.455

Öncekiler Sonrakiler

YILMAZ VE AYAZ EV EV GEZDİ

Yılmaz ve Ayaz ev ev gezdi
19 Haziran 2018 Salı 13:45

Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz ve İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz, umreden dönen Şevki Alpaslan’a ve Yenişehir’de hastalara moral olmak adına ev ziyaretleri gerçekleştirdi

AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz ve AK Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz, SKM programlarına ara vererek ev ziyaretleri gerçekleştirdi. Önceki gün ilk ev ziyareti umre vazifesini yerine getiren ve kutsal topraklardan dönen İzmit Belediyesi Meclis Üyesi Ersin Alpaslan’ın babası Şevki Alpaslan’a gerçekleştirildi. Ardından Yenişehir Mahallesi’nde Mustafa Kadı ve İbrahim Günay’ı evinde ziyaret ederek, moral oldular. Ziyarette, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Aykut Çağlayan, ve ilçe yöneticileri de hazır bulundu.


Umreden dönen Alpaslan’a ziyaret

AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz ve İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz, umre vazifesini yerine getiren ve kutsal topraklardan dönen İzmit Belediyesi Meclis Üyesi Ersin Alpaslan’ın babası Şevki Alpaslan, hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Kutsal topraklara gitmenin her Müslüman’a nasip olmasını dileyen Şevki Alpasln, ziyarete gelen Yılmaz ve Ayaz’a hurma ve zemzem ikram ederek kutsal toprakları anlattı.


Hastalara moral verdiler
AK Parti İzmit İlçe Başkanlığı her gün birden fazla bölgede düzenlenen programlarla vatandaşlara ulaşmaya devam ediyor. Aynı zamanda seçim programlarının yanı sıra hasta ziyaretlerine önem veren Başkan Hasan Ayaz, milletvekili Mehmet Akif Yılmaz ile birlikte Yenişehir Mahallesi’nde Mustafa Kadı ve İbrahim Günay’ı evinde ziyaret ederek, moral oldular. Milletvekili Yılmaz, hastalıklarla uğraşan Günay ve Kadı ailelerine acil şifalar diledi.


Bu haber 514 defa okundu

DİĞER HABERLER

Hürriyet, Gazeteciler Günü'nü kutladı

Hürriyet, Gazeteciler Günü'nü kutladı

.

Dilovası'nda Av. Kemal Memiş başvurusunu yaptı

Dilovası'nda Av. Kemal Memiş başvurusunu yaptı

.

Hürriyet’ten milyonlarca kadını ilgilendiren kanun teklifi

Hürriyet’ten milyonlarca kadını ilgilendiren kanun teklifi

.

Başkan Ayaz;Muhtarlarımızın maaşı 16 yılda 18 kat arttı

Başkan Ayaz;Muhtarlarımızın maaşı 16 yılda 18 kat arttı

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz, 19 Ekim ''Muhtarlar Günü'' nedeniyle kutlama mesajı yayımladı.

Ak kadınlardan Kadın Muhtarlar ziyaret

Ak kadınlardan  Kadın Muhtarlar ziyaret

AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Betül Yazıcı, 19 Ekim Türkiye Muhtarlar Günü dolayısıyla İzmit’li kadın muhtarları ziyaret etti.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET