30 Mart 2020 Pazartesi 07:08

YUVACIKLI ESNAFLAR USTA’YI AĞIRLADI

Yuvacıklı esnaflar Usta’yı ağırladı
23 Şubat 2019 Cumartesi 23:39

.

Millet İttifakı Başiskele Belediye Başkan Adayı Rıza Güven Usta, meclis üyeleri ile birlikte yağmur çamur demeden seçim çalışmalarına devam ediyor. Usta ve ekibi Aşağı Yuvacık Mahallesi’ndeki esnafları ziyaret etti.

Başkan Adayı Rıza Güven Usta, İYİ Parti İl Başkan Yardımcısı Çağlar Özer,  CHP İlçe Başkanı Arif Gökyıldız, CHP İlçe Kadın Kolları Başkanı Elif Şamba meclis üyeleri Emine Özkar, Dilek Tekinsoy, Necla Özer, Mehmet Baştürk, Muharrem Kırdemir,  Nebi Canpolat ve Vahit Toraman, Başiskele sınırları içinde yer alan Aşağı Yuvacık Mahallesi’nde yer alan esnafları ziyaret ederek  esnafların sorunları ve istekleriyle ilgili düşüncelerini aldı.ESNAFIN BEKLENTİLERİ
31 Mart yerel seçimler öncesinde sıkı bir şekilde seçim çalışmalarına başlayan Millet İttifakı Başiskele Belediye Başkan Adayı Rıza Güven Usta ve ekibi aşırı yağmur altında esnaf ziyaretlerini yaptı. Aşağı Yuvacık olarak bilinen mahalle esnaflarını tek tek ziyaret eden Başkan adayı Usta, esnafların sorun ve taleplerini dinledi. Esnaflar ağırlıklı olarak inşaat, turizm, ulaşım ve tarım konularında eksikliklerin olduğunu belirtti.

BAŞİSKELE TURİZM DESTİNASYONU OLACAK
Başkan adayı Usta” Başiskele olarak yapılması planlanan çok güzel projelerimiz var. Özellikle turizmi canlandıracak  yayla ve benzeri  projelerimiz  var. Başiskele’nin en önemli sorunlarının başında ulaşım geliyor. Bizim çalışmamıza şehir içi ulaşımında konulacak ring servisleriyle belde içinde tek araç ile seyahat yapılabilecek. Tarım konusunda da yapacağımız projelerimiz hazır.Başiskeke bir turizm destinasyonu olacak ”dedi.

Bu haber 1220 defa okundu

DİĞER HABERLER

Yıldızlı’dan tüm vatandaşlara 'Evde Kal' çağrısı

Yıldızlı’dan tüm vatandaşlara 'Evde Kal' çağrısı

"ORTAK AKILLA İLERLEYECEĞİZ"

Kemal Kılıçdaroğlu korona tedbirlerini yeterli bulmadı

Kemal Kılıçdaroğlu korona tedbirlerini yeterli bulmadı

Koronavirüse karşı yapılması gerekenleri madde madde açıkladı.

TÜRKKAN İKTİDARI ELEŞTİRDİ

TÜRKKAN  İKTİDARI ELEŞTİRDİ

Hazinede bir kuruş para kalmadı, şimdi, corona virüsüne teslim olduk.

Akar'dan 'Evde Kalın' çağrısı

Akar'dan 'Evde Kalın' çağrısı

VURDUMDUYMAZLIK YAPMAYIN, EVDE KALIN!

TARHAN 'PAKETİN İÇİ BOŞ ÇIKTI'

TARHAN  'PAKETİN İÇİ BOŞ ÇIKTI'

İŞTEN ÇIKARMALAR ENGELLENMELİ

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ