bil anakolej
04 Temmuz 2020 Cumartesi 14:09

YUVACIKLI ESNAFLAR USTA’YI AĞIRLADI

Yuvacıklı esnaflar Usta’yı ağırladı
23 Şubat 2019 Cumartesi 23:39

.

Millet İttifakı Başiskele Belediye Başkan Adayı Rıza Güven Usta, meclis üyeleri ile birlikte yağmur çamur demeden seçim çalışmalarına devam ediyor. Usta ve ekibi Aşağı Yuvacık Mahallesi’ndeki esnafları ziyaret etti.

Başkan Adayı Rıza Güven Usta, İYİ Parti İl Başkan Yardımcısı Çağlar Özer,  CHP İlçe Başkanı Arif Gökyıldız, CHP İlçe Kadın Kolları Başkanı Elif Şamba meclis üyeleri Emine Özkar, Dilek Tekinsoy, Necla Özer, Mehmet Baştürk, Muharrem Kırdemir,  Nebi Canpolat ve Vahit Toraman, Başiskele sınırları içinde yer alan Aşağı Yuvacık Mahallesi’nde yer alan esnafları ziyaret ederek  esnafların sorunları ve istekleriyle ilgili düşüncelerini aldı.ESNAFIN BEKLENTİLERİ
31 Mart yerel seçimler öncesinde sıkı bir şekilde seçim çalışmalarına başlayan Millet İttifakı Başiskele Belediye Başkan Adayı Rıza Güven Usta ve ekibi aşırı yağmur altında esnaf ziyaretlerini yaptı. Aşağı Yuvacık olarak bilinen mahalle esnaflarını tek tek ziyaret eden Başkan adayı Usta, esnafların sorun ve taleplerini dinledi. Esnaflar ağırlıklı olarak inşaat, turizm, ulaşım ve tarım konularında eksikliklerin olduğunu belirtti.

BAŞİSKELE TURİZM DESTİNASYONU OLACAK
Başkan adayı Usta” Başiskele olarak yapılması planlanan çok güzel projelerimiz var. Özellikle turizmi canlandıracak  yayla ve benzeri  projelerimiz  var. Başiskele’nin en önemli sorunlarının başında ulaşım geliyor. Bizim çalışmamıza şehir içi ulaşımında konulacak ring servisleriyle belde içinde tek araç ile seyahat yapılabilecek. Tarım konusunda da yapacağımız projelerimiz hazır.Başiskeke bir turizm destinasyonu olacak ”dedi.

Bu haber 1329 defa okundu

DİĞER HABERLER

Genç Parti 5. Olağan Kongresi yapıldı

Genç Parti 5. Olağan Kongresi yapıldı

Cem Uzan'ın imzası logoya eklendi

Şanbaz Yıldız 'A' takımını belirledi

Şanbaz Yıldız 'A' takımını belirledi

İYİ Parti İl Divanı belli oldu!

İYİ PARTİ SUÇ DUYURUSUNDA BULUNACAK

İYİ PARTİ SUÇ DUYURUSUNDA BULUNACAK

AKP'Lİ MECLİSÜYESİ İÇİN YARGIYA GİDECEKLER

Temel Karamollaoğlu'na sordu

Temel Karamollaoğlu'na sordu

'Madımak sizi utandırmıyor mu?

DEVA Partisi Kocaeli İl Başkanı belli oldu

DEVA Partisi Kocaeli İl Başkanı belli oldu

5 isim Ankara'ya çağırıldı

'Sivas, Çorum, Malatya, Maraş'

'Sivas, Çorum, Malatya, Maraş'

'Hepsi insanlığa karşı işlenmiş en büyük suçtur'

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ