26 Mayıs 2019 Pazar 09:21
 
Öncekiler Sonrakiler

HODRİ MEYDAN’DAN COŞKULU TOPLANTI

 Hodri Meydan’dan coşkulu toplantı
18 Ağustos 2018 Cumartesi 21:34

Kocaelispor Hodri Meydan Taraftarları, taraftar grubu başkanları Enver Güler öncülüğünde İzmit Çocuk Parkı’nda bir araya geldi.

Haber: Burcu Nazlı

Yoğun katılımın olduğu buluşmada açıklamalarda bulunan Enver Güler,  semt semt gerçekleştirdikleri toplantıları değerlendirirken, kent halkının şehirde Kocaelispor duygusuna ortak olmasından mutluluk duyduğunu belirtti. 


Son toplantılarını Çocuk Parkı’nda gerçekleştiren Hodri Meydan Taraftarları büyük bir coşku içerisinde çeşitli sloganlar atarak, meşaleler yaktı.


“Uyuşturucu kullanan kim varsa tribüne alınmayacak”

Birlik ve beraberlik mesajlarının verildiği toplantıda konuşan Enver Güler, “Biz hep beraber tek bir yumruğuz. Kimse aramıza fitne ve fesatlık sokamaz. Bu doğrultuda çarşıda Hodri Meydan Taraftarları olarak biriz. Takımımıza çok güveniyoruz. Bu şehir de Hodri Meydan’a güveniyor. Bunun en güzel örneği de son çalışmamız olan kentimizin sokaklarını bayraklarla donattık. Kocaelispor’a destek veren herkesten razı olsun. Ayrıca tribünlere girmek isteyen kardeşlerimize net bir mesaj vermek istiyorum. Alkol ve uyuşturucu kullanan kim varsa onun karşısında olduk, olmaya da devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.


“Koreografi çalışmalarımızda sona geldik”

Yeni statla ilgili olarak yapacakları çalışmalar hakkında da bilgiler veren Güler, “Yeni stad için oldukça heyecanlıyız. Ve o gün geldiğinde stadı dolduracağız. Stadımızın açılışına sayılı günler kala, bizler de yapacağımız koreografi çalışmalarımızda sona geldik. Bireysel olarak bu konuda herkese görev düşüyor.  Fakat şehirde belli insanların dışında kimseden destek görmüyoruz. Ama bizler Hodri Meydan Taraftarları olarak bunu asla unutmayacağız. Takımın başarıya gitmesi noktasında, destek olmayanları yanı başımızda görmek istemiyoruz” dedi.


Bu haber 1596 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ