Ana SayfaGündemKarakolSiyasetEkonomiYaşamEğitimTeknolojiMagazinSpor
Arşiv: Git
Hakan Tanta fena fırça yedi
Önce tartıştılar sonra bıçakladılar
Barınma evinden  kovuldu
İlk hamle başkanlardan
Google'da Ara

İdman Yurdu Futbol Takımı Türkiye Şampiyonasına Katılıyor

23 Nisan 2011, Cumartesi - 15:51:23
Karakter Boyutu Karakter boyutunu büyüt Karakter boyutunu küçült

Karamürsel İdman Yurdu spor kulübü Karamürsel Beld başkanı İsmail Yıldırımı ziyaret etti

Haber BaşlığıU-14 yaş grubunda mücadele ederek Karamürsel-Gölcük Grubunda Birinci olduktan sonra Play-of Kocaeli birincisi olarak Türkiye Şampiyonasında Kocaeli`yi temsil edecek olan Karamürsel İdman Yurdu spor kulübü futbol takımı Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım`ı ziyaret etti.Belediye Başkanlığı makamında gerçekleştirilen ziyarette Kulüp Başkanı İbrahim Fitozoğlu, Başkan Yıldırım`a bilgi verdi.

Karamürsel-Gölcük grubunda iyi mücadele ederek başarı elde ettiklerini açıklayan Kulüp Başkanı Fitozoğlu, “Play-of Kocaeli birincisi olduk ve Türkiye Şampiyonasında İlimizi temsil etmeye hak kazandık. 4-8 Mayıs 2011 tarihinde Tekirdağ`da gerçekleştirilecek olan Türkiye Şampiyonasında katılacağız. Amacımız Türkiye Şampiyonasından da başarıyla çıkmak” dedi.Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım ise başta sporcular olmak üzere Kulüp yöneticilerine teşekkür ederek, başarılar diledi.

Karamürsel Belediye Başkanlığına gerçekleştirilen ziyarette Karamürsel İdman Yurdu Spor Kulübü Başkanı İbrahim Fitozoğlu, İkinci Başkan Necmettin Karacan, Genel Kaptan Muharrem Erdoğan, Mali As Başkan Ali Yılmaz ve sporcular hazır bulundu.


Bu haber 4153 defa okundu
Bu yazıyı oyla 1 Puan 2 Puan 3 Puan 4 Puan 5 Puan 5 / 2.5
 

Yorumlar

0 Yorum
Güvenlik Kodu< Resimdeki sayıyı kutucuğa giriniz.

Uyarı: T.C. yasalarına aykırı, hakaret içeren yorumlar yayınlanmayacaktır. Yorumlarla ilgili hukuki yaptırımlardan Kocaeli Gazete sorumlu tutulamaz. Yazılan her yorumun yayınlanacağı garanti edilmemektedir.

 

Haber ve Yazı Arama

 
 

Köşe Yazarları

 
 

Anket

 

Genel Seçimde hangi partiye oy vereceksiniz?

AKP
CHP
MHP
BBP&SP
HDP
DİĞER
OY KULLANMAYACAĞIM