16 Şubat 2019 Cumartesi 03:24
 
  • 5,279 TL

  • 5,964 TL

  • 223,38 TL

  • 102.715

Öncekiler Sonrakiler

AKŞENER’DEN ERDOĞAN’A KOCAELİSPORLU GÖNDERME

Akşener’den Erdoğan’a Kocaelisporlu gönderme
19 Haziran 2018 Salı 19:31

.

24 Haziran Genel Seçimleri kapsamında kente gelerek miting gerçekleştiren parti liderlerine ‘Hoşgeldiniz’ armağanı olarak Kocaeli’nin marka ismi olan Kocaelispor’un atkısını veren Hodri Meydan Taraftarlar Derneği Yönetimi bu kez de İzmit’in kızı olan İYİ Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Adayı Meral Akşener’e takdim etti. 

4 Cumhurbaşkanı adayı olan parti liderlerinden sadece güvenlik gerekçesi sebebiyle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a veremeyen Taraftarlar Grubu’nun yaşadığı bu durumu yakından takip eden  Meral Akşener ise Erdoğan’a göndermede bulunarak, “Bu formayı almak için kriminal incelemeye gerek yoktur”  ifadelerine yer verdi. 

“Allah’tan sonra bu armanın önünde eğiliriz”
İzmit’in kızı Akşener için özel olarak hazırlanan atkı ve şalı vermek üzere sahneye yönetimiyle çıkan Enver Güler, “Siyasetle işimiz yok. İzmit’in en büyük sivil toplum örgütü olarak hoşgeldiniz der, çıktığınız bu yolda başarılar dilerim. İzmit çocuğu ne kadar önemliyse, İzmit’in ablası da önemli. Siyaset üstü bir kurumuz. Cenab-ı Allah’ın haricinde sadece bu armanın önünde eğiliriz. Bizim için asl olan Kocaelipor’dur’ dedi. 

“Kriminal incelemeye gerek yok”

Hodri Meydan Taraftarlar Derneği Başkanı Enver Güler’in takdim ettiği Kocaelisporlu atkı ve şalı büyük bir gururla alan Cumhurbaşkanı Adayı Meral Akşener, “Benim için Kocaelispor’un yeri çok ayrı. Fakat Hodri Meydan Başkanı yine beyefendiliği bozmayıp söylemedi ama bu formayı almak için kriminal incelemeye gerek yoktur. Kocaelispor taraftarlarından hain çıkmaz” diyerek Hodri Meydan taraftarlarının armağan ettiği şalı öpüp alnına koydu. Bu haber 4775 defa okundu

Şampiyonluk maçı

Batuhan
21 Haziran 2018 Perşembe 15:54

Eskişehir de yeşil diye bağıran Kocaelispor taraftarına Kırmızı diye cevap veren biri ne çabuk Kocaelisporlu olmuş böyle Maşallah diyelim

0 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ