24 Temmuz 2019 Çarşamba 07:11
 
Öncekiler Sonrakiler

ALİ BEYKOZ: GEL DEDİLER GELDİM

Ali Beykoz: Gel dediler geldim
15 Nisan 2019 Pazartesi 09:02

Gölcükspor ile hafta başında anlaşma yapan teknik direktör Ali Beykoz” Bana takımın başına gelip geç dediler. Bende hiçbir şey demedim. Geldim Gölcükspor’un başarısı için buraya geldim” dedi

Payasspor maçıyla Gölcükspor’da iyi bir başlangıç yapan Teknik direktör Ali Beykoz” Payasspor maçı bizim için önemli bir mücadeleydi. Çok zor bir maç olacağını biliyordum. Kısa bir süre içinde futbolcularıyla birlikte bu maçın teknik ve taktik analizlerini çok iyi yaparak çalıştık. Takım olarak Gölcükspor, bu grubun en iyi bireysel futbolcularını kadrosunda bulunduruyor. Payasspor maçını 3-0 gibi skor ile kazanmaları da bunu ortaya koyuyor. Bundan sonra haftaya Bucaspor, ardından play-off mücadelesi veren Serik Belediye ve son hafta düşme potasında olan Bağcılar maçları var. Bu maçlar zor maçlar olacak” dedi.

BURAYI SEVİYORUM
Gölcükspor’un başarılı teknik adamı Ali Beykoz sözlerine şöyle devam etti.” Ben Kocaeli’yi ve Gölcük’ü çok seviyorum. Burayı kendi memleketim gibi görüyorum. Gölcükspor’un bu durumda olması benim çok zoruma gidiyor. Bu durumda olması benim bile zoruma gidiyor. Bu durumda olmasından dolayı Bana gelip takımın başına geçer misin dediler. Bende hiç düşünmeden geldim. Sezonun son üç haftasında zor maçlarımız olacak. Fakat bunu başaracak bir gücümüz var. İlk olarak kalan üç maçımızı kazanıp, bu sezonu en güzel bir şekilde kapatmak istiyoruz. Allah bizi mahcup etmeyecek. Mutlu bir şekilde sezonu kapatacağız” dedi.

Bu haber 1510 defa okundu

DİĞER HABERLER

Genç okçulardan 3 madalya

Genç okçulardan 3 madalya

Merih Demiral, Ronaldo'yla tanıştı

Merih Demiral, Ronaldo'yla tanıştı

Başkan Bulut: Kocaelispor’a sahip çıkma zamanı!

Başkan Bulut: Kocaelispor’a sahip çıkma zamanı!

Özel sporcu Firuze’nin hedefi olimpiyatlar

Özel sporcu Firuze’nin hedefi olimpiyatlar

Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor Kulübü’nün bir yıldız gibi parlayan özel sporcusu Firuze Şevval Devrim, Avrupa, Dünya ve Olimpiyatlarda madalya hedefliyor.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ