26 Haziran 2019 Çarşamba 17:59
 
Öncekiler Sonrakiler

BAHRİ YAVUZ, TÜRKİYE’NİN ‘EN İYİ’ BAŞKANI

Bahri Yavuz, Türkiye’nin ‘En İyi’ başkanı
15 Mayıs 2018 Salı 00:09

Bizimkisi bir halk hikayesi

Haber: Burcu Nazlı


MCD Gençlik Kulübü, MCD Gençlik Ajansı ve Dünya Gençlik Politikaları Derneği tarafından organize edilen “Gençlik Otobüsü” projesi kapsamında düzenlenmekte olan ve bu yıl 4'üncüsü gerçekleştirilen “Türkiye Gençlik Ödülleri” sahiplerini buldu. 39 kategoride 6.0720,22 oy kullanılarak pek çok marka ve başarılı ismi "En İyi" ödülü ile buluşturan Türkiye Gençlik Ödülleri töreni, bu gece İstanbul TİM Show Center'da gerçekleşti.


Türkiye Gençlik Ödülleri 2018 Oylaması’nın 15 Nisan 2018 tarihinde sona ermesinin ardından toplamda kullanılan 6.0720,22 oy ile 2018 Kazananları ödül yağmuruna tutuldu.


Türkiye Gençlik Ödülleri kapsamında geçtiğimiz yıl da ‘En İyi Spor Kulübü Başkanı’ dalında ödül alan Bahri Yavuz, bu yıl da ‘En İyi’ler arasında yerini aldı.


Spor kulübü başkanları arasında aldığı en yüksek oyla bir kez daha yılın  ‘En İyi Spor Kulübü Başkanı’ olmaktan duyduğu gururu ifade eden Bahri Yavuz, "4 yıl önce amatör lige düşmüş, 110 milyonluk borcu ile kapısına kilit vurulmak üzere olan Kocaelispor yönetimine talip olduk ve arkadaşlarımla beraber yönetimi devir aldık. Şehri hiç bir siyasi güce dayanmadan Türkiye liglerinin en iyi taraftarı olan Hodri Meydan taraftar gurubumuzla ve taşın altına elini koyan yönetim kurulumuzla yeniden Kocaelispor etrafından birleştirdik. Ne arkamızda bir holding, ne bir belediyenin sponsorluğu vardı. Tamamen şehrin dinamikleri ile bugünlere geldik. Yolun büyük bir bölümünü kat ettik ve önümüzde aşmamız gereken bir kaç sorun daha var. Bunu başarabilirsek, Kocaelispor'un bundan sonra kendi ayakları üzerinde durmasını sağlayacak temelleri sağlam atabilirsek Halkın Takımı ünvanını gerçekten hak etmiş olacağız. Hani denir ya bizimkisi bir aşk hikayesi, bizimkisi bir halk hikayesi. Ben bu ödülü bizimle mücadele eden kulüp çalışanından tribündeki taraftarımız ve şehrimiz adına alıyorum. Bu ödül benim şahsıma değil Kocaelispor kulübüne verilmiş bir ödül diye kabul ediyorum" diye konuştu.

 

 

Bu haber 3396 defa okundu

DİĞER HABERLER

İlker Uzel,Kocaelispor'a veda etti

İlker Uzel,Kocaelispor'a veda etti

Başkan Bulut: Kocaelispor’a sahip çıkma zamanı!

Başkan Bulut: Kocaelispor’a sahip çıkma zamanı!

Özel sporcu Firuze’nin hedefi olimpiyatlar

Özel sporcu Firuze’nin hedefi olimpiyatlar

Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor Kulübü’nün bir yıldız gibi parlayan özel sporcusu Firuze Şevval Devrim, Avrupa, Dünya ve Olimpiyatlarda madalya hedefliyor.

Hayal satmıyoruz. Aday değiliz

Hayal satmıyoruz. Aday değiliz

Kocaeli Bayan Yıldız Türkiye Şampiyonu

Kocaeli Bayan Yıldız Türkiye Şampiyonu

.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ