24 Mayıs 2018 Perşembe 13:09
 
  • 4,690 TL

  • 5,510 TL

  • 195,59 TL

  • 103.489

Öncekiler Sonrakiler

BAHRİ YAVUZ, TÜRKİYE’NİN ‘EN İYİ’ BAŞKANI

Bahri Yavuz, Türkiye’nin ‘En İyi’ başkanı
15 Mayıs 2018 Salı 00:09

Bizimkisi bir halk hikayesi

Haber: Burcu Nazlı


MCD Gençlik Kulübü, MCD Gençlik Ajansı ve Dünya Gençlik Politikaları Derneği tarafından organize edilen “Gençlik Otobüsü” projesi kapsamında düzenlenmekte olan ve bu yıl 4'üncüsü gerçekleştirilen “Türkiye Gençlik Ödülleri” sahiplerini buldu. 39 kategoride 6.0720,22 oy kullanılarak pek çok marka ve başarılı ismi "En İyi" ödülü ile buluşturan Türkiye Gençlik Ödülleri töreni, bu gece İstanbul TİM Show Center'da gerçekleşti.


Türkiye Gençlik Ödülleri 2018 Oylaması’nın 15 Nisan 2018 tarihinde sona ermesinin ardından toplamda kullanılan 6.0720,22 oy ile 2018 Kazananları ödül yağmuruna tutuldu.


Türkiye Gençlik Ödülleri kapsamında geçtiğimiz yıl da ‘En İyi Spor Kulübü Başkanı’ dalında ödül alan Bahri Yavuz, bu yıl da ‘En İyi’ler arasında yerini aldı.


Spor kulübü başkanları arasında aldığı en yüksek oyla bir kez daha yılın  ‘En İyi Spor Kulübü Başkanı’ olmaktan duyduğu gururu ifade eden Bahri Yavuz, "4 yıl önce amatör lige düşmüş, 110 milyonluk borcu ile kapısına kilit vurulmak üzere olan Kocaelispor yönetimine talip olduk ve arkadaşlarımla beraber yönetimi devir aldık. Şehri hiç bir siyasi güce dayanmadan Türkiye liglerinin en iyi taraftarı olan Hodri Meydan taraftar gurubumuzla ve taşın altına elini koyan yönetim kurulumuzla yeniden Kocaelispor etrafından birleştirdik. Ne arkamızda bir holding, ne bir belediyenin sponsorluğu vardı. Tamamen şehrin dinamikleri ile bugünlere geldik. Yolun büyük bir bölümünü kat ettik ve önümüzde aşmamız gereken bir kaç sorun daha var. Bunu başarabilirsek, Kocaelispor'un bundan sonra kendi ayakları üzerinde durmasını sağlayacak temelleri sağlam atabilirsek Halkın Takımı ünvanını gerçekten hak etmiş olacağız. Hani denir ya bizimkisi bir aşk hikayesi, bizimkisi bir halk hikayesi. Ben bu ödülü bizimle mücadele eden kulüp çalışanından tribündeki taraftarımız ve şehrimiz adına alıyorum. Bu ödül benim şahsıma değil Kocaelispor kulübüne verilmiş bir ödül diye kabul ediyorum" diye konuştu.

 

 

Bu haber 2218 defa okundu

DİĞER HABERLER

Kandıra’ya da yarı olimpik yüzme havuzu geliyor

Kandıra’ya da yarı olimpik yüzme havuzu geliyor

Kocaeli’nin tüm ilçelerini Yarı Olimpik Yüzme Havuzu’na kavuşturmayı hedefleyen Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Kandıra’ya da bir havuz kazandırıyor.

Belediyespor'da yeni başkan Öztürk

Belediyespor'da yeni başkan Öztürk

Geçtiğimiz Pazar günü yapılan olağan üstü kongre yapan İzmit Belediyespor’da görev dağılımı yapıldı

Judocular Avrupa yolunda

Judocular Avrupa yolunda

Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtsporlu Ümit milli Judocular, milli takım adına katıldıkları 32 ülkeden 552 sporcunun mücadele ettiği Judo Ümitler Avrupa kupasından madalya ile döndü.

Ümit millilerimiz Avrupa yolunda

Ümit millilerimiz Avrupa yolunda

.

Tuba Yakan Avrupa’dan bronzla döndü

Tuba Yakan Avrupa’dan bronzla döndü

.

Paralimpik Bocciacılar Türkiye Şampiyonasından 4 madalya ile döndü

 Paralimpik Bocciacılar Türkiye Şampiyonasından 4 madalya ile döndü

Paralimpik Boccia Türkiye Şampiyonasında Kağıtsporlu sporcular 4 madalya kazandı

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET