15 Ekim 2018 Pazartesi 12:37
 
  • 5,842 TL

  • 6,765 TL

  • 229,39 TL

  • 97.810

Öncekiler Sonrakiler

BAŞKAN YAVUZ'DAN DUYGU DOLU MESAJ

Başkan Yavuz'dan duygu dolu mesaj
28 Kasım 2017 Salı 11:18

.

Kocaelispor Kulübü Başkanı Bahri Yavuz duygu dolu bir mesay yayınladı.


İŞTE O MESAJ


Kocaelispor için emek veren herkesi saygıyla selamlıyorum.

Bu şehirle birlikte hatırı sayılır bir emek verdik, yaşamaz denileni yaşattık, kurtulmaz denileni kurtardık, olmaz denileni oldurduk, satılamaz deneni sattırdık, yapılamaz denileni yaptık. Betondan heykellerimiz dikilsin diye değil, hepsini Kocaelispor için, Kocaelispor’un geleceği için yaptık.
Kocaelispor menfaatleri için kimi zaman paylaştık destek istedik, kimi zaman süreci eşimizden dostumuzdan gizli yürütmek durumunda kaldık, halkın adamı da olduk, diktatörü de, tehdit edilen de olduk, hain de, sevilen de olduk, sövülen de. Yılmadan, yıkılmadan, geleceğin Kocaelispor’u için yorulmadan, durmadan çabaladık. Yeri geldi on binler olduk, sevindik, coştuk, yeri geldi çekirdekte tutunduk. Bu zorlu mücadelede maddi-manevi, tıbbi-ailevi sorunlar da yaşadık, Kocaelispor vizyonu gereği kan kusup kızılcık şerbeti içtik de dedik. Ne olursa olsun vazgeçmedik, asla pes etmedik.
3,5 yılda onlarca hayalperestten, on binlerce inananlar ordusuna gelmemizde büyük emekleri olan; sevinebildiğimiz veya üzülebildiğimiz Kocaelisporumuzun hala var olabilmesi hazzını bizlere yaşatan mevcut ve eski yönetim kurulu üyelerimize, personelimize, futbolcularımıza, teknik adamlarımıza; tüm bunların en yakın destekçileri olan ailelerine ve aileme şükranlarımı sunuyorum. Maçlara gelebilen/gelemeyen; 9-0 yenildiğimiz ve orada olmaktan büyük üzüntü, ama gurur da duyan biri olarak o gün oradaki 50 kişinin içinde olan/olmayan; ama 50 yıllık ama 5 günlük ayırt etmeksizin Kocaelispor’lu olan; Kocaelispor’u tutan; Kocaelispor deyince yüreği pırpır eden tüm taraftarlarımıza teşekkür ediyor, saygılar sunuyorum.

Mülkiyeti Kocaelispor’a ait olmasa da bizim olan, anamızın ak sütü gibi helalimiz olanı almamızda sesimiz olan tüm hemşehrilerimize; sürecin işleyişinde büyük emekleri olan Başbakan Yardımcımız Sn. Fikri Işık, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. İbrahim Karaosmanoğlu, Kocaeli Valimiz Sn. Hüseyin Aksoy, Diyarbakır Valimiz Sn. Hasan Basri Güzeloğlu, Bilecik Valimiz Sn. Tahir Büyükakın, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreterimiz Sn. İlhan Bayram, AKPARTİ Kocaeli İl Başkanımız Sn. Şemsettin Ceyhan, CHP İl Başkanımız Sn. Cengiz Sarıbay, MHP İl Başkanımız Sn. Aydın Ünlü ile Kocaeli Eğitim Vakfı Yönetim Kurulu’ndaki çalışma arkadaşlarıma ve KEV Mütevelli Heyeti’ne teşekkür ediyor, saygılar sunuyorum.


Her şey hayal etmekle başlar...
Tarih 18 Kasım 2012...

Nou Camp'ta üzerimde Kocaelispor Vefa tişörtü ile bir foto çektirdim. Ne O stadın büyüklüğü, ne de Barcelona takımı beni etkiledi. Ben sadece orada Kocaelispor’u seyredebilme, “Körfez gol gol gol” diye bağırabilme hayalleriyle heyecanlandım. Hayalimi facebook sayfamda yazdığımda bana laf atan arkadaşlarım oldu. “Yavaşşşş” diyen de oldu, “beni güldürdün” diyen de. Ben o gün, o heyecanımla, çok ciddiydim aslında. Bu önce benim hayalimdi, sonra tüm ailemin oldu ve sonra bana inanan tüm yönetim kurulu üyelerimin. Bize inananlarla  beraber İzmit Körfezi’ne attığımız o ufak taş, önce kendi halkalarını oluşturdu ve  sonra büyük Kocaelispor taraftarı ile beraber tüm şehri döven dev dalgaları oluşturduk!!!


Bu gemi kendi körfezinde batacak diye bekleyenler, körfezde birer birer boğuldu.

41 ayın sonunda, bugün burada; hayalimizdeki borçsuz, üretebilen, kendi ayakları üzerinde durabilen, geleceğin Kocaelispor’unun yalnızca temelini atmış bulunuyoruz. Hedefimize tam anlamıyla ulaşabilmemiz için önümüzde uzun ve çetin yollar olduğunun bilincindeyiz. Koltuk sevdalısı değiliz, Kocaelispor sevdalısıyız. Koltukta olalım ya da olmayalım, her zaman Kocaelispor’un yanında olacağız. Temeli öyle sağlam tutacağız, öyle bir kulüp yapısı oluşturacağız ki, Kocaelispor ilelebet payidar kalacaktır.


Layıkıyla denetlenebilen her yapı, iyi yönetilir, iyi yönetilmek zorundadır. Bir kez daha çağrımı tekrarlıyorum, gelin Kulübümüze üye olun, yönetin, denetleyin, hesap sorun, mali tabloları tartışın, bütçe tasarılarına ortak olun. Kocaelispor’u daha iyi yönetmeye talip listelerin yarışabildiği; kaybedenin kazananın en büyük destekçisi olacağı genel kurullar Kocaelisporumuzun hakkıdır.


41 ay boyunca Kocaelispor’un kasasına kayıt dışı tek delikli kuruş girmemiştir ve çıkmamıştır. Bulunduğumuz liglerde belki de başka hiçbir kulüp tarafından yapılmayan, vergi ve sosyal güvenlik primi dâhil her şey resmi rakamlar üzerinden yapılmış ve aylık ortalama 100’er BİN TL’lik vergi ve SGK ödemeleri yapılmıştır. Önümüzdeki haftalarda yâd edeceğimiz Hz. Mevlana’nın dediği gibi:


“Üzülme Can! Doğruysan zarar gördüm deme. Bil ki iyiler mutlaka kazanır.”
İnananlarla yürüdük, inananlarla hayal ettik... Ve şimdi isteyen, istediğini diyebilir... Ama bir gerçeği asla değiştiremez; “ATKILILAR KAZANDI...!”
ZAFER İNANANLARINDIR...!  29.11.2017
Bahri YAVUZ
Kocaelispor Başkanı
Bu haber 6157 defa okundu

Büyük başkan

Ekrem güneri
28 Kasım 2017 Salı 22:10

Sevgili bahri başkanım allah yarve yardımcın olsun bunu bilki kocaeli sıporun taraftarı vede bu şehir senin arkandadır ve bunun mukafatını allacaksın önce allahın izniyle sorada bu haltan yolun herdaim açık olsun segili büyük başkan.....

0 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET