22 Şubat 2018 Perşembe 01:42
 
  • 3,793 TL

  • 4,662 TL

  • 162,21 TL

  • 116.316

Öncekiler Sonrakiler

BAŞKAN YAVUZ'DAN ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR

Başkan Yavuz'dan önemli açıklamalar
22 Ağustos 2016 Pazartesi 13:15

Baldıran zehrini içeriz

Kocaelispor yönetimi bugün düzenlediği basın toplantısı ile 2016-2017 sezonu kombine kartlarının tanıtımını gerçekleştirdi.

Kocaelispor Kulübü Başkanı Bahri Yavuz, kombine kartların tanıtım toplantısında önemli açıklamalarda bulundu.


İŞTE O AÇIKLAMADAN SATIR BAŞLARI


Kombine kartların satışının gecikmesinin nedeni 15 Temmuz darbe teşebbüsüdür. Aslında bizim çalışmalarımız tamamlanmıştı. Ancak o gece demokrasimize yönelik saldırı sonrası kombine kartları konuşmak doğru değildi. Türkiye ülkenin geleceğine yönelik demokrasi nöbetleri tutarken biz Kocaelispor'u konuşmamız hiç yakışık almazdı. Bu nedenle hem demokrasi nöbetlerinde var olduk hem de bekledik.


TEKİRDAĞ MAÇI

Tekirdağ maçı bizim sezon açılış maçımız. Geçtiğimiz yıldan kalan hesapların görüleceği değil, yine ışıklı görsel Meksika dalgası ile süper lig takımlarının seyirci fukaralığı yaşadığı dönemde tribünlerin tıklım tıklım dolu olmasıyla, taraftarımızın coşkusu ve daha da önemlisi sezona güçlü bir başlangıç yapmamızla ülke gündemine geleceğimizi düşünüyorum. Bizim taraftarımız bilinçlidir ve asla provokasyona gelmez.


KOMBİNE KARTLAR


Bu yıl iç saha da 18 maç oynayacağız. Geçtiğimiz yıl geçerli olan Kombine fiyatlarını değiştirmedik. Üstelik geçen sezon 12 iç sahada geçerli olan kombine kartlar bu yıl 16 maçımız için geçerli olacak. Dolayısı ile aslında fiyatlarda %25 indirim yaptığımız da görülecektir. Sadece sezon açılış maçımız ve ileride belirleyeceğimiz bir maç dışında 16 maçta kombine kartlar geçerli olacak. Biz yönetim olarak kombine kartlar konusunda üzerimize düşeni yapacağız. Taraftarımızın diğer kombine kartları satın alarak tek gelir kaynağımız olan bu olaya ciddi anlamda destek vereceklerine inanıyoruz. Toplamda 11 bin kombine kart basıldı. Hepsinin satılacağına inanıyoruz. Dağ tarafı biletli olacak ve maçlarda açık olacak. Tekirdağ maçının bilet fiyatları bu akşam yapacağımız yönetim kurulu toplantısında karara bağlanacak.


KOMBİNE KART FİYATLARI
Kale Arkası : 50 TL
Maraton : 75 TL
Numaralı B : 150 TL
Numaralı A : 250 TL
VİP : 1000 TL

KOMBİNE KART SATIŞ NOKTALARI
Fuar İçi Kulüp Binası
Hodri Meydan Taraftar Derneği
Yürüyüş Yolu CİXspor
Alemdar Caddesi Görkemspor
İnönü Caddesi Tavukçu Necdet
Bekirdere Karadeniz Pide
Derince Alkan Mobilya
Körfez Ağadere Caddesi Fidan Kundura
Gölcük Akademi Eğlence Merkezi


TRANSFER YASAĞI


Transfer yasağımız halen sürüyor. Aslında biz bunu futboldaki devrim için kendimize artı olarak değerlendiriyoruz. Çünkü ancak ve ancak biz alt yapımızdan oyuncu çıkartabildiğimizde futbolda ilerleyebiliriz. Şu an 100'den fazla alt yapı oyuncumuz var. 7 hocamız alt yapımızda görev yapıyor. Aylık 25 bin TL civarında bir ödememiz oluyor. Ama bu yıl en azından 5-6 futbolcumuzu A takımıza kazandıracağız. Yeni hocamız da bu gençlerimizin gelecek vaat ettiklerine inanıyor ve mutlaka sezon içerisinde bu kardeşlerimize forma verecek. Biz bu konuda Baldıran zehri içmemiz gerekiyorsa içeceğiz.


VERGİ AFFI


Hükümetin yeni çıkarttığı yasa ile vergi ve SGK prim borçlarında önemli oranda indirim yapıldı. Bizim yaklaşık 60 milyon TL civarında bir borç yükümüz var. Süper lig ekibinin borcu 100 milyondan 20 milyona indiğinde onlar bu sorunu aşabiliyor. Ancak bizim bu sorunu aşabilmemiz için mutlaka kaynak bulmak zorundayız. Şehrin ileri gelenlerinin bu konuda duyarlı davranacaklarına inanıyoruz.


1011 FORMA


Kamuoyunda merakla beklenen 1011 formaları konusuna da değinen Yavuz 'Kimse merak etmesin, formalar herkese tek tek teslim edilecek. Formaların baskı maliyetini Kocaeli Ticaret Odası üstlenecekti. 15 Temmuz sonrası yaşanan süreçte ilerleme sağlayamadık. Yeni yönetimin oluşmasını beklemek zorundayız. Ancak biz formaları bastıracağız ve daha sonra KOTO'nun katkısını bekleyeceğiz. Muhtemelen formalarımız Eylül ayında hazır olacak. 1011 formalarından 650 civarında olan satıldı. Biz 1500 forma yaptıracağız ve diğer kalanları da taraftarlarımıza satacağız.
Bu haber 5815 defa okundu

El ele 2.lige

Ceyhun ünal
22 Ağustos 2016 Pazartesi 13:52

Değerli baskanim görüşleriniz çok yerinde ve bizlerin tek sosyal aktivitesi olan kocaelispor için neden fabrikalar ziyaret edilmiyor baskı altına alınmıyor.(Bu arada Meksika dalgası yazılmış su bizim Korfez dalgası degilmiydi o

0 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

DİĞER HABERLER

İzmitli Şevval Türkiye şampiyonu oldu

İzmitli Şevval Türkiye şampiyonu oldu

İzmitli F. Şevval Devrim, yüzme de Türkiye şampiyonu oldu.

İzmit, Pilot bölge olacak

İzmit, Pilot bölge olacak

Basketbol Federasyon Başkanı ve Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Hidayet Türkoğlu, İzmit Belediyesi’nin Türkiye’ye örnek olan öğrencilere basketbol topu dağıtım törenine katılacak.

İzmitli güreşçi Dünya üçüncüsü

İzmitli güreşçi Dünya üçüncüsü

İzmitli güreşçi Mehmet Ali Daylak, Kahramanmaraş’ta yapılan şampiyonada dünya 3. sü oldu.

23. Kış Olimpiyat Oyunları Güney Kore'de başladı

23. Kış Olimpiyat Oyunları Güney Kore'de başladı

.

BİRLİKSPOR RESMEN SATILDI

BİRLİKSPOR RESMEN SATILDI

.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ