20 Mayıs 2019 Pazartesi 06:52
 
Öncekiler Sonrakiler

BİRLİKSPOR’UN ALTYAPISI ÖRNEK OLUYOR

Birlikspor’un altyapısı örnek oluyor
01 Aralık 2018 Cumartesi 11:50

İlimiz Amatör Spor Kulüpleri’nden Taşköprü Birlikspor altyapıya önemi her geçen gün arttırarak örnek olmaya devam ediyor

İlimizde altyapıya önem veren spor kulüplerinden Taşköprü Birlikspor’da iyi bir sporcu yetiştirme gayretinin yanı sıra yönetim kurulu uzun vadede kalıcı eserler bırakmaya devam ediyor. Körfez amatör spor kulüplerinden Taşköprü Birlikspor’da altyapı da çok verimli işler yapılıyor. Futbol okulunda onlarca sporcuya hafta sonunda futbol eğitimin yanı sıra, genel kültürlerinin artması ve kendilerini ifade edebilmeleri adına kitap okuma saatleri düzenleniyor. 
U 14 TAKIMI LİGE HAZIR
Taşköprü Birlikspor’da ayrıca yeni kurulan U14 takımı çalışmalarını haftanın beş günü antrenman yaparak, çocuklara spora ne denli özen gösterilmesi gerektiği gösteriliyor. Kulüp Başkanı Orhan Tuna Başkana, yöneticiler Salih Işık ve Yavuz Durmuş başta olmak üzere antrenörler Emre Korkmaz ve İsmail Caferoğlu gençlerle yakından ilgileniyorlar. Özellikle antrenör Emre Korkmaz  sporcularla yakından bire bir ilgileniyor. Taşköprü Birlikspor’da genç sporcular hafta sonunda başlayacak U 14 Ligi’nde ilk maçlarına çıkacaklar.

Bu haber 671 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ