22 Kasım 2019 Cuma 11:40

BİZE YİNE HÜSRAN...

Bize yine hüsran...
24 Ekim 2019 Perşembe 19:00

.

Transfer yasağını kaldırıp sezona şampiyonlık paralosı ile başlayan Kocaelispor'da takımın başına deneyimli hoca Engin Korukır getirilmişti.

Korkukır beklentilere cevap veremedi ve yollar ayrıldı. Yeni teknik için kamuoyunda büyük beklentiler oluşmasana rağmen Kocaelispor,birkaç gün önce Diyarbekirspor’daki görevinden istifa eden Selahaddin Dinçel’le anlaşma sağladı.

Yapılan bu anlaşma Korukır ile Dinçel'in bu sezon elde ettiğ başarıların kıyaslanmasına sebep oldu. Kocaelispor başkanı Hüseyin Üzülmez, yaptığı açıklamada, Dinçel'le sezon sonuna kadar anlaşmaya vardıklarını belirterek, Dinçel'in bu ligi en iyi bilen isimlerden olduğunu söyledi. Dinçel'in bu ligde başarılar elde ettiğini ifade eden Üzülmez, "Kadromuzdaki futbolcuları da tanıyan bir isim. Hedefimizi, taraftarımızın ve camiamızın beklentilerini Dinçel'e anlattık. Dinçel de her şeyin farkında olduğunu ve Kocaelispor'u yakın takip ettiğini söyledi. Niyetimiz halis inşallah sonuç da halis olur. Hedefimiz, sezon sonunda üst lige çıkmak. Bu hedefle yolumuza devam ediyoruz." ifadesini kullandı.

 

 

Bu haber 972 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ