04 Haziran 2020 Perşembe 05:06

BİZE YİNE HÜSRAN...

Bize yine hüsran...
24 Ekim 2019 Perşembe 19:00

.

Transfer yasağını kaldırıp sezona şampiyonlık paralosı ile başlayan Kocaelispor'da takımın başına deneyimli hoca Engin Korukır getirilmişti.

Korkukır beklentilere cevap veremedi ve yollar ayrıldı. Yeni teknik için kamuoyunda büyük beklentiler oluşmasana rağmen Kocaelispor,birkaç gün önce Diyarbekirspor’daki görevinden istifa eden Selahaddin Dinçel’le anlaşma sağladı.

Yapılan bu anlaşma Korukır ile Dinçel'in bu sezon elde ettiğ başarıların kıyaslanmasına sebep oldu. Kocaelispor başkanı Hüseyin Üzülmez, yaptığı açıklamada, Dinçel'le sezon sonuna kadar anlaşmaya vardıklarını belirterek, Dinçel'in bu ligi en iyi bilen isimlerden olduğunu söyledi. Dinçel'in bu ligde başarılar elde ettiğini ifade eden Üzülmez, "Kadromuzdaki futbolcuları da tanıyan bir isim. Hedefimizi, taraftarımızın ve camiamızın beklentilerini Dinçel'e anlattık. Dinçel de her şeyin farkında olduğunu ve Kocaelispor'u yakın takip ettiğini söyledi. Niyetimiz halis inşallah sonuç da halis olur. Hedefimiz, sezon sonunda üst lige çıkmak. Bu hedefle yolumuza devam ediyoruz." ifadesini kullandı.

 

 

Bu haber 1684 defa okundu

DİĞER HABERLER

Trabzonspor'a büyük şok

Trabzonspor'a büyük şok

Avrupa kapısı 1 yıl kapandı

KOCAELİSPOR KAMPA GİRİYOR

KOCAELİSPOR KAMPA GİRİYOR

Coronavirüs arası sonrası Kocaelispor toplanıyor

UEFA'dan resmi açıklama!

UEFA'dan resmi açıklama!

Yerel ligler ve kupalar...

Burak Süleyman ameliyat oldu

Burak Süleyman ameliyat oldu

Kocaelispor kaptanı ameliyat oldu

Süresiz askıya alındı

Süresiz askıya alındı

Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi karşılaşmaları ile ilgili Flaş karar

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ