18 Ağustos 2018 Cumartesi 06:08
 
  • 6,019 TL

  • 6,907 TL

  • 231,72 TL

  • 88.735

Öncekiler Sonrakiler

BÜYÜKLÜĞÜNÜZÜ GÖSTERİN

Büyüklüğünüzü gösterin
01 Ağustos 2018 Çarşamba 13:33

Capital Dergisi’nin Türkiye'nin en büyük şirketleri listesini açıklanmasıyla birlikte ilk sırada yer alan TÜPRAŞ ve Ford Otosan’ın ciroları dudak uçuklattı.

Hem mutluyuz, hem hüzünlü

Türk ekonomisinin edata lokomotifi olan ve devasa şirketlerin önemli bir bölümü Kocaeli’de barınıyor. TÜPRAŞ’ın 5 bin 816 çalışan sayısıyla 53 milyar 948 milyon 110 bin TL ile Ford Otosan’ın 11 bin 133 çalışan sayısıyla 25 milyar 341 milyon 290 bin TL ciroya ulaşması, kentin gurur tablosunu oluşurken, diğer yandan da kentin önemli markası olan Kocaelispor’un 5-6 milyon TL bulamamasından dolayı açılamayan transfer tahtasının kentte yarattığı kaygı ise tartışılmaz.Kocaelispor'un geçmişten gelen borçlarının kapatılarak transferin açılması için müjdeli haberleri bekleyen spor sevdalıları, Kulüp Başkanı Bahri Yavuz’un son yaptığı toplantıda yaklaşık 5-6 milyon TL bulunması halinde transferin açılabileceği söylemişti.


Bir kıvılcım yeter

Kısacası bu kentin en büyük Sivil Toplum Kuruluşu Kocaelispor'un yeniden eski günlerine dönüşü için bir kıvılcıma ihtiyaç duyuyor. Kocaelispor'un ihtiyaç duyduğu rakam bu  büyük kuruluşlar için adeta çocuk oyuncağı.


Haydi gösterin büyüklüğünüzü, ‘Bu çorbada bizim de tuzumuz olsun’  deyin ve el birliği ile markamızı ait olduğu zirveye taşıyalım. Emin olun atacağınız her adım bu kent tarihine altın harflerle yazılacaktır.


Bu haber 3985 defa okundu

DİĞER HABERLER

Yeni güreş yeri belirlendi

Yeni güreş yeri belirlendi

İzmit’te 5 yıldan beri yapılan geleneksel altın kemer yağlı güreşleri bu sene 15 Eylül’de gerçekleştirilecek.

Kandıra köylerine modern futbol sahaları

Kandıra köylerine modern futbol sahaları

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kandıra’nın Alefli, Dalca, Kocakaymaz ve Karaağaç köylerine modern futbol sahaları yapacak

Kağıtspor tarihinde bir ilk

Kağıtspor tarihinde bir ilk

Tarihinde yüzlerce başarı bulunduran Türkiye’nin enönemli amatör spor kulüplerinden Büyükşehir Kağıtspor, Güreş tarihinde önemli bir başarıya imza attı.

Taraftarlar gümbür gümbür geliyor

Taraftarlar gümbür gümbür geliyor

.

İzmit Belediyespor'dan dev transfer

İzmit Belediyespor'dan dev transfer

Bu sezon Türkiye Kadınlar Basketbol Süper Ligi de mücadele edecek olan temsilcimiz İzmit Belediyespor Gizem Yavuz ile anlaşarak dev bir transfere imza attı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ