27 Şubat 2020 Perşembe 10:05

BÜYÜKSÜN KOCAELİSPOR

Büyüksün Kocaelispor
26 Ocak 2020 Pazar 00:00

Cizre maçının tüm geliri Elazığ'a

Elazığ’da meydan gelen deprem tüm Türkiye’yi derinden sarstı. Çeşitli STK’lar ve vatandaşalar, deprem bölgesi için önemli desteklerle bulunuyor. Bir destekte Kocaelispor’dan geldi.

 

 

Kocaelispor yönetimi, yarın oynanacak Cizre maçının bilet gelirlerini Elazığ’a bağışlama kararı aldı. Kocaelispor’dan yapılan açıklama şöyle; Elazığ'ın Sivrice ilcesinde yaşanan deprem felaketi, tüm yurdumuzu olduğu kadar Kocaelispor camiamızı da derinden üzmüştür. olarak aldığımız karar doğrultusunda; dualarımızın yanı sıra maddi desteklerimizle de Elazığ halkının yanında olmak istiyoruz. Devletimizin resmi yardım kampanyası başlatması durumunda Kocaelisporumuzun yarın (26 Ocak 2020 Pazar) Cizrespor ile oynayacağı müsabakanın bilet gelirlerini ve yönetim kurulumuzun ayrıca desteklerini bağışlayacağımızı taahhüt ediyoruz. Yarın Elazığ için maça çıkacak ve bu anlamlı günü galibiyetle sonuçlandırmak için ayrıca da mücadele ediyor olacağız. Bu vesileyle; depremde yaşamını yitiren vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, yaralılara acil şifalar ve yakınlarına sabırlar diliyoruz. Geçmiş olsun Elazığ! Kalbimiz ve dualarımız sizinle...”

Bu haber 3790 defa okundu

DİĞER HABERLER

Kocaelispor farkı açmaya devam ediyor

Kocaelispor farkı açmaya devam ediyor

Kocaelispor 'TEPE'ledi

İstifa etmedim

İstifa etmedim

Yüksek sesle tartıştık

Nereye kadar

Nereye kadar

2 haftada 6 puan gitti

Ne Gökdenizmiş...

Ne Gökdenizmiş...

Trabzon, Beşiktaş derken

UlaşımPark’tan kent derbisine ek seferler

UlaşımPark’tan kent derbisine ek seferler

Büyükşehir Belediyesi 9 Şubat Pazar günü oynanacak Kocaelispor ile Derincespor mücadelesine rahat ulaşım için ek seferler koydu

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ