25 Mayıs 2019 Cumartesi 09:19
 
Öncekiler Sonrakiler

ÇAYIROVA GENÇLERBİRLİĞİ YENİ SEZONA HAZIR

Çayırova Gençlerbirliği yeni sezona hazır
12 Ağustos 2018 Pazar 11:04

.

Bölgenin altyapıda ki en güçlü takımlarından Çayırova Gençlerbirliği Spor U17 - U15 - U12  olmak üzere üç Kategoride boy gösterecek.


Toplamda 70 Sporcu ile sezonu açan Çayırova Gençlerbirliği Spor Kulübü maddi gücü olan birçok  takımdan daha fazla genç sporcu eğitim vererek bölgeye önemli bir değer katıyor.

ÇGB’nin 2 Futbolcu Darıca Gençlerbirliğinde


Alt yapıda önemli işler yapan Çayırova takımı yaptığı hizmetlerin meyvelerini de almaya başladı.Alt yapıdan yetiştirdiği 2 değerli sporcusunu; 2004 doğumlu FATİH SOYYİĞİTİ ve 2002 Doğumlu  ABDULLAH TAŞTANI  Bölgemizin önemli takımlarından DARICA GENÇLERBRLİĞİNE Kazandırdı.


Çayırova Gençlerbirliği sporun 2.Başkanı MUZAFFER ÇETİN Yaptığı yazılı açıklamada; DARICA GENÇLERBRLİĞİ'ne Kazandırdığımız 2 sporcumuz gelecekte ülke sporunda isimlerinden söz ettirecek sporcular kendilerine ve Darıca Gençlerbirliği’ne hayırlı olsun dedi.

2018-2019 Sezonu;Tüm takımlara hayırlı olsun. Tüm maçların Fair play çerçevesinde geçmesini diliyorum. Amacımız;Ahlaklı kaliteli başarılı gençlerin yetiştirilmesine katkı sağlamak. Bu amacımızdan ödün vermeden Yolumuza devam edeceğiz.

Bu haber 1411 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ