23 Mart 2019 Cumartesi 20:40
 
Öncekiler Sonrakiler

CHP’DEN KOCAELİSPOR’A TAM DESTEK

CHP’den Kocaelispor’a tam destek
30 Nisan 2018 Pazartesi 11:25

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Kocaeli İl Örgütü, İsmetpaşa Stadı’nda gerçekleşen son maça katılım sağlayarak veda maçında yerini aldı.

Kocaelispor  46 yıldır mabedi olarak görülen İsmetpaşa Stadı’nda oynadığı Büyük Çekmece Tepecik A.Ş.  maçıyla veda etti. Bu anlamlı günde CHP Kocaeli İl Başkan Vekili Hasan Akar, il yöneticileri, gençlik kolları il ve izmit ilçe örgütü, eski il ve ilçe başkanları, eski milletvekilleri de yerlerini alarak, Kocaelispor’u yalnız bırakmadılar.


 “Bu stadın bizim için anlamı büyük”
Büyük heyecan yaşanan maçta, Kocaelispor’a destek veren CHP Kocaeli Örgütü, her zaman Kocaelispor’un yanında olduğunu bir kez daha gösterdi. CHP İl Başkan Vekili Hasan Akar, “ İsmetpaşa Stadının bizim için, bu kent için anlamı büyük. Burada birçok büyük zafer elde ettik. Önemli karşılaşmalarda takımımıza destek verdik. Kocaelispor bu kentin bir markasıdır. Biz her zaman olduğu gibi yine takımımızın yanındayız. Bu anlamlı günde de yine buradayız. Birçok anımızın olduğu bu stad yıkılabilir ama burada yaşadığımız anlar anılarımızdan asla silinmeyecek” dedi.

Bu haber 1775 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ