17 Aralık 2018 Pazartesi 09:27
 
  • 5,378 TL

  • 6,084 TL

  • 214,26 TL

  • 90.529

Öncekiler Sonrakiler

DERİNCE’DE İLK KULAÇLAR ATILDI

Derince’de İlk Kulaçlar Atıldı
15 Kasım 2017 Çarşamba 13:57

Derince Belediyesi tarafından ilçeye kazandırılan Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu, hizmete açılmasıyla birlikte özellikle gençlerden ve çocuklardan yoğun ilgi görmeye başladı

Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu
Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut’un ilçe halkına katkı sunması amacıyla hayata geçirdiği projeler arasında yer alan Kapalı Yüzme Havuzu’nda faaliyetler başladı. Yavuz Sultan Mahallesi Canan Caddesi üzerindeki alana inşa edilen Kapalı Yüzme Havuzu, sadece bölge halkına değil tüm Kocaeli’ye hitap ediyor. Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu, 25 metre uzunluğunda, 7 kulvarlı olarak inşa edildi. İlçede sporun gelişimini sağlayacak Kapalı Yüzme Havuzu’nda kondisyon merkezi, çocuk eğitim havuzu, fitness salonu, jimnastik salonu, etüt odası, ofisler ve kafeterya gibi sosyal donatılar da yer alıyor.

Gençlerin ve çocukların ikinci adresi
Derince Belediyesi tarafından inşa edildikten sonra hizmete açılan Kapalı Yüzme Havuzu’nda birinci sınıf öğrencilerinden engelli bireylere kadar 7’den 70’e tüm bireyler yüzme sporu ile tanışma imkanı buluyor. Tesise gelen vatandaşlar burada yüzme sporunun dışında plates, jimnastik, step-aerobik ve zumba sporlarını da yapabiliyor. Modern sistemle inşa edilen ve benzerleri arasında farklı bir görünüme sahip olan havuzda yüzme eğitimleri başladı. Kayıtların devam ettiği Kapalı Yüzme Havuzu’ndan yararlanmak isteyenler için aylık, altı aylık ve yıllık olarak farklı ücret tarifeleri oluşturuldu. Eğitim kurumlarına yönelik çeşitli kampanyaların da gerçekleştiği merkez, gençlerin ve çocukların adeta ikinci adresi oldu.


Bu haber 1212 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ