19 Haziran 2018 Salı 09:50
 
  • 4,730 TL

  • 5,500 TL

  • 195,00 TL

  • 93.043

Öncekiler Sonrakiler

DERİNCE’DE İLK KULAÇLAR ATILDI

Derince’de İlk Kulaçlar Atıldı
15 Kasım 2017 Çarşamba 13:57

Derince Belediyesi tarafından ilçeye kazandırılan Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu, hizmete açılmasıyla birlikte özellikle gençlerden ve çocuklardan yoğun ilgi görmeye başladı

Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu
Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut’un ilçe halkına katkı sunması amacıyla hayata geçirdiği projeler arasında yer alan Kapalı Yüzme Havuzu’nda faaliyetler başladı. Yavuz Sultan Mahallesi Canan Caddesi üzerindeki alana inşa edilen Kapalı Yüzme Havuzu, sadece bölge halkına değil tüm Kocaeli’ye hitap ediyor. Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu, 25 metre uzunluğunda, 7 kulvarlı olarak inşa edildi. İlçede sporun gelişimini sağlayacak Kapalı Yüzme Havuzu’nda kondisyon merkezi, çocuk eğitim havuzu, fitness salonu, jimnastik salonu, etüt odası, ofisler ve kafeterya gibi sosyal donatılar da yer alıyor.

Gençlerin ve çocukların ikinci adresi
Derince Belediyesi tarafından inşa edildikten sonra hizmete açılan Kapalı Yüzme Havuzu’nda birinci sınıf öğrencilerinden engelli bireylere kadar 7’den 70’e tüm bireyler yüzme sporu ile tanışma imkanı buluyor. Tesise gelen vatandaşlar burada yüzme sporunun dışında plates, jimnastik, step-aerobik ve zumba sporlarını da yapabiliyor. Modern sistemle inşa edilen ve benzerleri arasında farklı bir görünüme sahip olan havuzda yüzme eğitimleri başladı. Kayıtların devam ettiği Kapalı Yüzme Havuzu’ndan yararlanmak isteyenler için aylık, altı aylık ve yıllık olarak farklı ücret tarifeleri oluşturuldu. Eğitim kurumlarına yönelik çeşitli kampanyaların da gerçekleştiği merkez, gençlerin ve çocukların adeta ikinci adresi oldu.


Bu haber 1017 defa okundu

DİĞER HABERLER

Zülal Altın Avrupa Şampiyonası yolcusu

Zülal Altın Avrupa Şampiyonası yolcusu

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıtsporlu Teakwondo’cu Zülal Altın, Gençler Taekwondo Avrupa Şampiyonası yolcusu.

Dünya Kupası Sekapark’ta oynanıyor

Dünya Kupası Sekapark’ta oynanıyor

Dünya Kupası maçları Sekapark’ K@bin’deki dev ekranda sporseverlerle buluşuyor.

O bayrak indi

O bayrak indi

Dün Kocaelispor taraftarlarının büyük tepkisine yol açan dev Galatasaray Bayrağı, 41 Burda AVM’den indirildi.

Taraftar kararlı, o bayrak bu akşam inecek

Taraftar kararlı, o bayrak bu akşam inecek

.

Taraftar ayaklandı

Taraftar ayaklandı

.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET