17 Kasım 2017 Cuma 22:15
 
  • 3,876 TL

  • 4,571 TL

  • 160,67 TL

  • 106.239

Öncekiler Sonrakiler

DERİNCE’DE İLK KULAÇLAR ATILDI

Derince’de İlk Kulaçlar Atıldı
15 Kasım 2017 Çarşamba 13:57

Derince Belediyesi tarafından ilçeye kazandırılan Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu, hizmete açılmasıyla birlikte özellikle gençlerden ve çocuklardan yoğun ilgi görmeye başladı

Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu
Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut’un ilçe halkına katkı sunması amacıyla hayata geçirdiği projeler arasında yer alan Kapalı Yüzme Havuzu’nda faaliyetler başladı. Yavuz Sultan Mahallesi Canan Caddesi üzerindeki alana inşa edilen Kapalı Yüzme Havuzu, sadece bölge halkına değil tüm Kocaeli’ye hitap ediyor. Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu, 25 metre uzunluğunda, 7 kulvarlı olarak inşa edildi. İlçede sporun gelişimini sağlayacak Kapalı Yüzme Havuzu’nda kondisyon merkezi, çocuk eğitim havuzu, fitness salonu, jimnastik salonu, etüt odası, ofisler ve kafeterya gibi sosyal donatılar da yer alıyor.

Gençlerin ve çocukların ikinci adresi
Derince Belediyesi tarafından inşa edildikten sonra hizmete açılan Kapalı Yüzme Havuzu’nda birinci sınıf öğrencilerinden engelli bireylere kadar 7’den 70’e tüm bireyler yüzme sporu ile tanışma imkanı buluyor. Tesise gelen vatandaşlar burada yüzme sporunun dışında plates, jimnastik, step-aerobik ve zumba sporlarını da yapabiliyor. Modern sistemle inşa edilen ve benzerleri arasında farklı bir görünüme sahip olan havuzda yüzme eğitimleri başladı. Kayıtların devam ettiği Kapalı Yüzme Havuzu’ndan yararlanmak isteyenler için aylık, altı aylık ve yıllık olarak farklı ücret tarifeleri oluşturuldu. Eğitim kurumlarına yönelik çeşitli kampanyaların da gerçekleştiği merkez, gençlerin ve çocukların adeta ikinci adresi oldu.


Bu haber 183 defa okundu

DİĞER HABERLER

Sepaş Enerji’den genç sporcuya destek

Sepaş Enerji’den genç sporcuya destek

Sepaş Enerji, kanoda Türkiye’nin en yetenekli genç isimlerinden olan 20 yaşındaki Mustafa Özmen’e sponsor oldu.

Köşker’e KASKF’den destek teşekkürü

Köşker’e KASKF’den  destek teşekkürü

Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Murat Aydın ve yönetim kurulu üyeleri Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’e teşekkür ziyaretinde bulundu.

Hazırlık maçında gençler mest etti

Hazırlık maçında gençler mest etti

Cumartesi günü oynayacağı Tokatspor maçının hazırlıklarını sürdüren Kocaeli Birlikspor antrenmanda U-19 takımıyla hazırlık maçı yaptı.

Atıcılık Şampiyonası başladı

Atıcılık Şampiyonası başladı

En İyi Atıcılar Kocaeli’de

Birlikspor sahada ulu önderimizi andı

Birlikspor sahada ulu önderimizi andı

2.lig temsilcimiz Kocaeli Birlikspor Hatay deplasmanı için yola çıkmadan önce vefatının 79.yıl dönümünde ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ü sahada andı

Kocaelispor'da Sinan sesleri

Kocaelispor'da Sinan sesleri

Onu tek bir isim ikna edebilir

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET