20 Ağustos 2018 Pazartesi 07:46
 
  • 6,039 TL

  • 6,908 TL

  • 228,40 TL

  • 88.735

Öncekiler Sonrakiler

DERİNCE’DE YÜZME ŞENLİĞİ BAŞLIYOR

Derince’de Yüzme Şenliği Başlıyor
30 Temmuz 2018 Pazartesi 11:41

Derince Belediyesi’nin 6-12 yaş aralığındaki çocuklar için ücretsiz olarak düzenleyeceği Yüzme Şenliği’ne müracaatlar başladı

Son dönemde hizmete sunulan Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu, Şehit Er Emre Kan Arlı Çok Amaçlı Spor Salonu, İshakçılar Er Meydanı ve Spor Kompleksi ile sporun da merkezi olan Derince’de yaz dönemi etkinlikler tüm hızıyla sürüyor. Özellikle Derince Belediyesi’nin modern sistemle inşa ettiği ve benzerleri arasında farklı bir görünüme sahip olan Kapalı Yüzme Havuzu, ilçeyi sportif alanda da marka kent haline getirdi. 25 metre uzunluğunda, 7 kulvarlı olarak inşa edilen Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu, hizmete açılmasıyla birlikte gençlerden ve çocuklardan yoğun ilgi görüyor.

Kayıtlar 10 Ağustos’a Kadar Devam Edecek
Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu’ndan ilçedeki tüm çocukların yararlanması için bir proje hazırlayan Derince Belediyesi, bu kapsamda Yüzme Şenliği organize ediyor. İlçedeki 6-12 yaş aralığındaki çocuklar için ücretsiz olarak düzenlenecek olan Yüzme Şenliği’ne katılmak isteyenler için müracaatlar başladı. 10 Ağustos tarihine kadar devam edecek olan kayıt sürecinde Yüzme Şenliği’ne katılmak isteyenler başvurularını Derince Belediyesi Beyaz Masa birimine yapacak. Kayıt sürecinin tamamlanmasının ardından başlayacak olan Yüzme Şenliği’ne Derinceli miniklerin yoğun ilgi göstermesi bekleniyor.

Bu haber 554 defa okundu

DİĞER HABERLER

Hodri Meydan’dan coşkulu toplantı

 Hodri Meydan’dan coşkulu toplantı

Kocaelispor Hodri Meydan Taraftarları, taraftar grubu başkanları Enver Güler öncülüğünde İzmit Çocuk Parkı’nda bir araya geldi.

Yeni güreş yeri belirlendi

Yeni güreş yeri belirlendi

İzmit’te 5 yıldan beri yapılan geleneksel altın kemer yağlı güreşleri bu sene 15 Eylül’de gerçekleştirilecek.

Kandıra köylerine modern futbol sahaları

Kandıra köylerine modern futbol sahaları

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kandıra’nın Alefli, Dalca, Kocakaymaz ve Karaağaç köylerine modern futbol sahaları yapacak

İlk maçımız gece

İlk maçımız gece

.

Kağıtspor tarihinde bir ilk

Kağıtspor tarihinde bir ilk

Tarihinde yüzlerce başarı bulunduran Türkiye’nin enönemli amatör spor kulüplerinden Büyükşehir Kağıtspor, Güreş tarihinde önemli bir başarıya imza attı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ