19 Mayıs 2019 Pazar 22:47
 
Öncekiler Sonrakiler

GENÇLERBİRLİĞİ'NDEN DOĞAN'A ZİYARET

Gençlerbirliği'nden Doğan'a ziyaret
08 Ekim 2018 Pazartesi 16:37

.

İzmitGençlerbirliği Kulübü Başkanı Sacit Evla Artuğ ve yönetim kurulu üyeleri, İzmitBelediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ı makamında ziyaret ettiler.

Ziyaret içinkonuklarına teşekkür eden Başkan Doğan” amatör spora destek verilmesi devlete,millete destek verilmesi anlamını ifade ediyor. Amatör spor kulübü yürütmek zorbir iş ama ülkeye ve millete olan katkıyı düşününce insanlar bu işiyapabiliyor. Biz her zaman amatör spora destek olmaya çalıştık. Basketbol topu,bisiklet dağıtıyoruz. Spor sahaları yaparak gençleri kahve köşelerindenkurtarıp spor yapmalarını teşvik ediyoruz. Amatör spora  malzeme desteğisağlıyoruz. Bütün bunları yaparken de  hiçbir ayrım içinde olmuyoruz.Sizlere de çalışmalarınızda başarılar diliyoruz, her zaman yanınızdayız” dedi.

 

YANIMIZDAOLMANIZ BİZE GÜÇ VERİYOR

 

İzmitGençlerbirliği Kulübü Başkanı Sacit Evla Artuğ da Doğan’a spora destekleri içinteşekkür ederek, “yeni bir yönetim kurulu oluşturduk. İlk ziyareti sizlereyapmak istedik. Oldukça başarılı ve mütevazı bir kulübüz. Geçen yıl Kocaeli’ninen başarılı kulübü bizdik. 5 Türkiye Şampiyonası’nın 4’üne katılıp, İzmit’,Kocaeli’ni temsil ettik. Yaklaşık 200 sporcumuz var. Amacımız sporcularımızı,bir sporcu disiplini içerisinde, vatanımıza, milletimize hayırlı bir evlatolarak yetiştirmek. Sizlerin yanımızda olması bizim için yeterli” dedi.Ziyarette Başkan Doğan’a adının yazılı olduğu forma hediye edildi.

 

Bu haber 1597 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ