21 Temmuz 2018 Cumartesi 15:02
 
  • 4,791 TL

  • 5,612 TL

  • 190,35 TL

  • 94.082

Öncekiler Sonrakiler

GÜLER’İ YİNE KIZDIRDILAR

Güler’i yine kızdırdılar
29 Haziran 2018 Cuma 12:47

Kocaelispor Hodri Meydan Taraftarlar Derneği, sosyal sorumluluk projeleri kapsamında kenti yeşil-siyaha bürümek için kolları sıvadı.

Kentin bir markası olan Kocaelispor’a destek olmak için tüm sivil toplum kuruluşları ve siyasi partilerin yöneticileriyle birlikte el ele veren Hodri Meydan Taraftarlar Derneği,  kentin tüm caddelerine Kocaelispor bayraklarını asacak.


"Duruşumuz net, minnetimiz asla olmayacak"

Bu kentin değerlerinden biri olan Kocaelispor için tüm kuruluşların, bu konudaki göstermiş olduğu hassasiyeti ve verdikleri desteği yakından takip eden Kocaelispor Hodri Meydan Taraftarlar Derneği Başkanı Enver Güler, “Yaptığımız her çalışmada yanımızda olan tüm sivil toplum kuruluşlarına teşekkür ederken, siyasette Kocaelispor için bazı partilerin bu kentin değerlerine önem vermediğini ve önemsizmiş gibi davrandığını gördüm. Bizler bu kentte ‘Cenab-ı Allah’ın haricinde sadece bu armanın önünde eğiliriz. Bizim için asl olan Kocaelipor’dur’ dedik. Ben buradan Kocaelispor adına yapılan her çalışmada yanımızda olan AK Parti, CHP, SP teşkilatlarına teşekkürlerimi iletirken, İYİ Parti ve MHP’nin bu duyguda dönüşlerinin olmadığını gördüm. Şimdi binlerce bayrak yapsalar dahi asla kabul etmeyiz.  İYİ Parti’nin yaklaşımını her ne kadar manidar bulsam da kimseye eyvallah etmeyeceğiz. Hodri Meydan, ne pahasına olursa olsun duruşu nettir, minnetimiz asla olmayacaktır” dedi.Bu haber 5025 defa okundu

DİĞER HABERLER

Kağıtsporlu Tanju Gemici Başpehlivanlığa yükseldi

Kağıtsporlu Tanju Gemici Başpehlivanlığa yükseldi

Kocaeli Büyükşehir Kağıtspor Kulübü pehlivanları 657. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşlerinde 3 madalya ile döndü

Fikstür tamam...

Fikstür tamam...

Taraftar transfer tahtasının açılmasını dört gözle bekliyor

İhale bir kez daha iptal edildi

İhale bir kez daha iptal edildi

.

Abilerin abisi yazıları ile sesiniz olacak

Abilerin abisi yazıları ile sesiniz olacak

.

Pedallar Demokrasi şehitleri için çevrildi

Pedallar Demokrasi şehitleri için çevrildi

İzmit’te yaklaşık 9 yılı aşkın zamandır yapılan bisiklet turunda pedallar bu sefer 15 Temmuz demokrasi şehitleri adına çevrildi.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ