16 Şubat 2019 Cumartesi 17:42
 
  • 5,279 TL

  • 5,964 TL

  • 223,54 TL

  • 102.715

Öncekiler Sonrakiler

GÜLER’İ YİNE KIZDIRDILAR

Güler’i yine kızdırdılar
29 Haziran 2018 Cuma 12:47

Kocaelispor Hodri Meydan Taraftarlar Derneği, sosyal sorumluluk projeleri kapsamında kenti yeşil-siyaha bürümek için kolları sıvadı.

Kentin bir markası olan Kocaelispor’a destek olmak için tüm sivil toplum kuruluşları ve siyasi partilerin yöneticileriyle birlikte el ele veren Hodri Meydan Taraftarlar Derneği,  kentin tüm caddelerine Kocaelispor bayraklarını asacak.


"Duruşumuz net, minnetimiz asla olmayacak"

Bu kentin değerlerinden biri olan Kocaelispor için tüm kuruluşların, bu konudaki göstermiş olduğu hassasiyeti ve verdikleri desteği yakından takip eden Kocaelispor Hodri Meydan Taraftarlar Derneği Başkanı Enver Güler, “Yaptığımız her çalışmada yanımızda olan tüm sivil toplum kuruluşlarına teşekkür ederken, siyasette Kocaelispor için bazı partilerin bu kentin değerlerine önem vermediğini ve önemsizmiş gibi davrandığını gördüm. Bizler bu kentte ‘Cenab-ı Allah’ın haricinde sadece bu armanın önünde eğiliriz. Bizim için asl olan Kocaelipor’dur’ dedik. Ben buradan Kocaelispor adına yapılan her çalışmada yanımızda olan AK Parti, CHP, SP teşkilatlarına teşekkürlerimi iletirken, İYİ Parti ve MHP’nin bu duyguda dönüşlerinin olmadığını gördüm. Şimdi binlerce bayrak yapsalar dahi asla kabul etmeyiz.  İYİ Parti’nin yaklaşımını her ne kadar manidar bulsam da kimseye eyvallah etmeyeceğiz. Hodri Meydan, ne pahasına olursa olsun duruşu nettir, minnetimiz asla olmayacaktır” dedi.Bu haber 5316 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ