20 Kasım 2017 Pazartesi 20:08
 
  • 3,921 TL

  • 4,607 TL

  • 162,19 TL

  • 103.912

Öncekiler Sonrakiler

HAYDİ BİSMİLLAH!

Haydi Bismillah!
01 Eylül 2016 Perşembe 19:01

Ziraat Türkiye Kupası başlıyor

Ziraat Türkiye Kupası Kuraları İstanbul'da çekildi. Ziraat Türkiye Kupası eleme maçları 6 Eylül Salı günü oynanacak.


Kura çekimi sonucu Kocaelispor,Düzcespor ile deplasmanda karşılaşırken Darıca GB ile Gölcükspor karşı karşıya gelecek. Derincespor ise İsmetpaşa Stadı'nda Sakaryaspor'u ağırlayacak. Ziraat Türkiye Kupası maçları saat 15.30 oynanacak.


72 takımın katılacağı 1. tur müsabakaları 6 Eylül'de, tek maç eleme usulüne göre ve bölgesel olarak oynanacak.

Müsabakalar sonucu rakiplerini eleyen 36 takım 2. tura katılmaya hak kazanacak.

Ziraat Türkiye Kupası'nda 1. tur maçlarının programı şöyle:

14.30 Orduspor-Türk Metal Kırıkkalespor (Ordu 19 Eylül)
14.30 Araklı 1961-Yomraspor (Araklı İlçe)
14.30 Pazarspor-Düzyurtspor (Pazar İlçe)
14.30 Serhat Ardahanspor-Bayburt Grup Özel İdare (Halil Efendi Sentetik Saha)
14.30 24 Erzincanspor-Muşspor (Erzincan 13 Şubat)
14.30 12 Bingölspor-Dersimspor (Bingöl Şehir)
14.30 Elaziz Belediyespor-Iğdır Arasspor (Elazığ Atatürk)
14.30 Van Büyükşehir Belediyespor-Kurtalanspor (Van Atatürk)
14.30 Batman Petrolspor-Diyarbekirspor (Batman 16 Mayıs)
14.30 Cizrespor-Hakkarispor (Cizre)
15.00 Karaman Belediyespor-Tarsus İdmanyurdu (Kemal Kaynaş)
15.00 Kırıkhanspor-Kozan Belediyespor (Kırıkhan)
15.00 Sarayönü Belediyespor-Kilis Belediyespor (Sarayönü İlçe)
15.00 Nevşehirspor Gençlik-68 Aksaray Belediyespor (Nevşehir Gazi)
15.00 Ankara Adliyespor-Erbaaspor (OSTİM)
15.00 Çorum Belediyespor-Bartınspor (Dr. Turhan Kılıçcıoğlu)
15.00 Ankara Demirspor-Yeni Amasyaspor (TCDD Ankara Demirspor)
15.00 Halide Edip Adıvarspor-Çatalcaspor (Vefa)
15.30 Silivrispor-Edirnespor (Silivri)
15.30 Kartalspor-Maltepespor (Kartal)
15.30 Beylerbeyi-Sancaktepe Belediyespor (Beylerbeyi 75. Yıl)
15.30 Tekirdağspor-Bayrampaşa (Tekirdağ Namık Kemal)
15.30 Sultangazispor-Sultanbeyli Belediyespor (Cebeci Spor Kompleksi)
15.30 Darıca Gençlerbirliği-Gölcükspor (Darıca İlçe)
15.30 Derincespor-Sakaryaspor (İzmit İsmetpaşa)
15.30 Düzcespor-Kocaelispor (Düzce 18 Temmuz)
15.30 Yeşil Bursa-Karacabey Birlikspor (Minareli Çavuş Spor Tesisleri)
15.30 Dardanelspor-Orhangazispor (Çanakkale 18 Mart)
15.30 Kütahyaspor-Denizli Büyükşehir Belediyespor (Dumlupınar)
15.30 Tire 1922-Utaş Uşakspor (Tire 4 Eylül)
15.30 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Bergama Belediyespor (Mümin Özkasap)
15.30 Bodrum Belediye Bodrumspor-Muğlaspor (Bodrum İlçe)
15.30 Kızılcabölükspor-Altay (Kızılcabölük)
15.30 Kemerspor 2003-Payasspor (Dr. Fehmi Öncel)
15.30 Manavgatspor-Erzin Belediyespor (Evrenseki)
15.30 Afjet Afyonspor-Yozgatspor 1959 (Afyonkarahisar Yeni Şehir)

Bu haber 2433 defa okundu

DİĞER HABERLER

Birlikspor ve Baturman oldukça uyumlu başladı

Birlikspor ve Baturman oldukça uyumlu başladı

Önceki gün Birlikspor’da göreve başlayan teknik direktör Bülent Baturman ve ekibi takımla ilk antrenmanını yaptı.

Sepaş Enerji’den genç sporcuya destek

Sepaş Enerji’den genç sporcuya destek

Sepaş Enerji, kanoda Türkiye’nin en yetenekli genç isimlerinden olan 20 yaşındaki Mustafa Özmen’e sponsor oldu.

Köşker’e KASKF’den destek teşekkürü

Köşker’e KASKF’den  destek teşekkürü

Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Murat Aydın ve yönetim kurulu üyeleri Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’e teşekkür ziyaretinde bulundu.

Hazırlık maçında gençler mest etti

Hazırlık maçında gençler mest etti

Cumartesi günü oynayacağı Tokatspor maçının hazırlıklarını sürdüren Kocaeli Birlikspor antrenmanda U-19 takımıyla hazırlık maçı yaptı.

Derince’de İlk Kulaçlar Atıldı

Derince’de İlk Kulaçlar Atıldı

Derince Belediyesi tarafından ilçeye kazandırılan Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu, hizmete açılmasıyla birlikte özellikle gençlerden ve çocuklardan yoğun ilgi görmeye başladı

Atıcılık Şampiyonası başladı

Atıcılık Şampiyonası başladı

En İyi Atıcılar Kocaeli’de

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET