20 Mayıs 2018 Pazar 12:57
 
  • 4,490 TL

  • 5,287 TL

  • 186,41 TL

  • 102.410

Öncekiler Sonrakiler

HAYDİ BİSMİLLAH!

Haydi Bismillah!
01 Eylül 2016 Perşembe 19:01

Ziraat Türkiye Kupası başlıyor

Ziraat Türkiye Kupası Kuraları İstanbul'da çekildi. Ziraat Türkiye Kupası eleme maçları 6 Eylül Salı günü oynanacak.


Kura çekimi sonucu Kocaelispor,Düzcespor ile deplasmanda karşılaşırken Darıca GB ile Gölcükspor karşı karşıya gelecek. Derincespor ise İsmetpaşa Stadı'nda Sakaryaspor'u ağırlayacak. Ziraat Türkiye Kupası maçları saat 15.30 oynanacak.


72 takımın katılacağı 1. tur müsabakaları 6 Eylül'de, tek maç eleme usulüne göre ve bölgesel olarak oynanacak.

Müsabakalar sonucu rakiplerini eleyen 36 takım 2. tura katılmaya hak kazanacak.

Ziraat Türkiye Kupası'nda 1. tur maçlarının programı şöyle:

14.30 Orduspor-Türk Metal Kırıkkalespor (Ordu 19 Eylül)
14.30 Araklı 1961-Yomraspor (Araklı İlçe)
14.30 Pazarspor-Düzyurtspor (Pazar İlçe)
14.30 Serhat Ardahanspor-Bayburt Grup Özel İdare (Halil Efendi Sentetik Saha)
14.30 24 Erzincanspor-Muşspor (Erzincan 13 Şubat)
14.30 12 Bingölspor-Dersimspor (Bingöl Şehir)
14.30 Elaziz Belediyespor-Iğdır Arasspor (Elazığ Atatürk)
14.30 Van Büyükşehir Belediyespor-Kurtalanspor (Van Atatürk)
14.30 Batman Petrolspor-Diyarbekirspor (Batman 16 Mayıs)
14.30 Cizrespor-Hakkarispor (Cizre)
15.00 Karaman Belediyespor-Tarsus İdmanyurdu (Kemal Kaynaş)
15.00 Kırıkhanspor-Kozan Belediyespor (Kırıkhan)
15.00 Sarayönü Belediyespor-Kilis Belediyespor (Sarayönü İlçe)
15.00 Nevşehirspor Gençlik-68 Aksaray Belediyespor (Nevşehir Gazi)
15.00 Ankara Adliyespor-Erbaaspor (OSTİM)
15.00 Çorum Belediyespor-Bartınspor (Dr. Turhan Kılıçcıoğlu)
15.00 Ankara Demirspor-Yeni Amasyaspor (TCDD Ankara Demirspor)
15.00 Halide Edip Adıvarspor-Çatalcaspor (Vefa)
15.30 Silivrispor-Edirnespor (Silivri)
15.30 Kartalspor-Maltepespor (Kartal)
15.30 Beylerbeyi-Sancaktepe Belediyespor (Beylerbeyi 75. Yıl)
15.30 Tekirdağspor-Bayrampaşa (Tekirdağ Namık Kemal)
15.30 Sultangazispor-Sultanbeyli Belediyespor (Cebeci Spor Kompleksi)
15.30 Darıca Gençlerbirliği-Gölcükspor (Darıca İlçe)
15.30 Derincespor-Sakaryaspor (İzmit İsmetpaşa)
15.30 Düzcespor-Kocaelispor (Düzce 18 Temmuz)
15.30 Yeşil Bursa-Karacabey Birlikspor (Minareli Çavuş Spor Tesisleri)
15.30 Dardanelspor-Orhangazispor (Çanakkale 18 Mart)
15.30 Kütahyaspor-Denizli Büyükşehir Belediyespor (Dumlupınar)
15.30 Tire 1922-Utaş Uşakspor (Tire 4 Eylül)
15.30 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Bergama Belediyespor (Mümin Özkasap)
15.30 Bodrum Belediye Bodrumspor-Muğlaspor (Bodrum İlçe)
15.30 Kızılcabölükspor-Altay (Kızılcabölük)
15.30 Kemerspor 2003-Payasspor (Dr. Fehmi Öncel)
15.30 Manavgatspor-Erzin Belediyespor (Evrenseki)
15.30 Afjet Afyonspor-Yozgatspor 1959 (Afyonkarahisar Yeni Şehir)

Bu haber 2512 defa okundu

DİĞER HABERLER

Ümit millilerimiz Avrupa yolunda

Ümit millilerimiz Avrupa yolunda

.

Tuba Yakan Avrupa’dan bronzla döndü

Tuba Yakan Avrupa’dan bronzla döndü

.

Paralimpik Bocciacılar Türkiye Şampiyonasından 4 madalya ile döndü

 Paralimpik Bocciacılar Türkiye Şampiyonasından 4 madalya ile döndü

Paralimpik Boccia Türkiye Şampiyonasında Kağıtsporlu sporcular 4 madalya kazandı

Kartepe'nin ilk buz hokeyi takımı kuruldu

Kartepe'nin ilk buz hokeyi takımı kuruldu

Kartepe Belediye Spor Kulübü Minik Kategorisi Buz Hokeyi Takımı, Kartepe Belediyesi Çocuk Kulübü üyelerinden oluşturularak, ilk antrenmanını gerçekleştirdi.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET