20 Mayıs 2019 Pazartesi 22:45
 
Öncekiler Sonrakiler

HODRİ MEYDAN SERT ÇIKTI

Hodri Meydan sert çıktı
26 Mayıs 2018 Cumartesi 19:01

Hodri Meydan siyaset üstü kurumdur

Hodri Meydan taraftarlar Derneği ile İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan arasındaki çay bahçesi ihalesinin iptali ile başlayan gerilim devam ediyor.


Bilindiği üzere İzmit Belediyesi tarafından ihaleye çıkarılan çay bahçesi ihalesini Hodri Meydan taraftarlar derneği kazanmış ancak belediye ihaleye sadece Hodri Meydanın katıldığını gerekçe göstererek ihaleyi iptal etmişti. İhalenin iptal edilmesi ile başlayan gerilim sonrası taraftarlar Belsa Plaza önünde toplanarak İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan'ı istifaya davet etmişti. Tüm bu gelişmeler sırasında Doğan yaptığı açıklamada Hodri Meydanın protestosuna muhalefet parti yöneticilerininde katıldığını belirterek bu protesto siyasi demişti.


Bir süredir sessizliğini koruyan Hodri Meydan Taraftar Derneği başkanı Enver Güler bugün sosyal medyadan zehir zemberek bir açıklama yayınladı.


İŞTE O AÇIKLAMA

HODRİ MEYDAN SİYASET ÜSTÜ Bİ KURUMDUR
Malum, ihale sonrası yaptığımız basın açıklaması sonrasında özellikle Nevzat başkanın bu işi siyasi yaptığımızı sağda solda söylediğini duymaktayız. 'Bizim siyasetle işimiz yok' dedikçe, sustukça hergün birşey duyuyoruz. Hodri Meydan girmez bu işlere, ben şahsımda gram anlamam bu işlerden cumhurbaşkanımız da geldiğinde formamızla da orada olduk, bir başka lider de gelse biz formamızla orada oluruz, gerekirse bu camianın menfaatine yaparız. Sen şahsi olarak 'Süleyman benim' diyeceksin hata yapacaksın, yanlış yapacaksın, kibirinden kaf dağına çıkacaksın, izmit çocuğunun hakederek kazandığı hakkını vermeyeksin, sonra da 'siyaset yaptılar' diyeceksin.. Kimse inanmıyor bunlara haberin olsun, bir kulağımızdan giriyor, öbüründen çıkıyor, bu paylaşım kamuoyunu aydınlatmak icin yazılmıştır. Bizim siyaset anlayışımız tribünde abilik-kardeşlik özüyle sözüyle bir gençlik yetiştirebilmek... Anlayan anladı bizi, hırslarınız içine çekmeye çalışmayın zaten gücünüz de yetmez. Küfürlü yorumlar yapılmasın kamuoyuna bu konuda bir daha açıklama yapılmayacak. Konu Hodri Meydan ise kimseyi dikkate almıyoruz, biz taraftarız.. Nevzat başkan, siyaset senin işin... Saygılarımızla.

Bu haber 5054 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ