20 Mart 2019 Çarşamba 04:53
 
Öncekiler Sonrakiler

HODRİ MEYDAN YİNE ABİLİĞİNİ YAPTI

Hodri Meydan yine abiliğini yaptı
05 Mayıs 2018 Cumartesi 21:43

.

Bugün Ankara’ya giderek, ligin son hafta maçında Ankara Adliyespor ile kıyasıya mücadele eden Kocaelispor’u yalnız bırakmayan Hodri Meydan Taraftarlar Grubu, örnek davranışlarıyla göz doldurdu. Ostim Stadı’nda taraftarlarının büyük desteğiyle maçı 2-1 galibiyetle bitiren Kocaelispor’a ise diğer illerden de katılım sağlandı. 

Hodri Meydan Taraftarlar Derneği Başkanı Enver Güler öncülüğünde bir araya gelen yeşil-siyahlı taraftar grubu, Kocaelispor’a olan bağlılıklarını Ankara’da gösterdikleri birlik ve beraberlik ile sergiledikleri örnek davranışını, bir kez daha objektiflere böyle  yansıttı. 


Maç öncesi Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün kabristanı olan Anıtkabir’e giderek Ata’nın huzuruna çıkan taraftar grubu, günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdi. 


“Abilik, kardeşlik her şeye bedeldir”

Ankara’dan mutlu ayrılan Hodri Meydan taraftarları ise, başarılarındaki en önemli sırrın saygı, sevgi ve kardeşlik olduğunu sosyal medyada yaptıkları işte bu paylaşımla gözler önüne serdi:


“Sezon başında çıktığımız bu büyük ve güzel mücadelede yanımızda olan, gönüllerin abisi olan başta dernek başkanımız Enver Güler’e, dernek yönetim kurulumuza, gerek pankart, gerek koreografilerde geceli-gündüzlü mücadele eden Bekirpaşa ekibine her hafta içerdeki maçlarda sabahın erken saatlerinde gelip pankart asma işine emek veren Hodri Meydan liseli ve üniversiteli temsilci kardeşlerimize ve ilçe derneklerimize çıktığımız bu yolda alçak gönüllülükle iyilik ve menfaatsiz sadece arma için verdiğimiz mücadelede daima yardımını esirgemeyen bütün abi, kardeş ve arkadaşlarımıza sonsuz teşekkür ederiz. Üstümüze düşeni bu sezon yaptığımızı düşünüyor, gerek deplasmanda gerekse de içeride ne bir huzursuzluğun olmaması ve hiçbir kardeşimizin burnunun kanamaması bize en büyük şampiyonluktur. Belki sportif başarı gelmeyebilir, şampiyonluklar olmayabilir ama abilik, kardeşlik herşeye bedeldir. Biz herkesten razıyız, Allah CC’de razı olsun. Hakkınızı helal edin. Saygılar, sevgiler.. Esen kalın.”

Bu haber 2674 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ