09 Aralık 2019 Pazartesi 14:31

HODRİ MEYDAN’DAN İYİ PARTİ’YE ZİYARET

HODRİ MEYDAN’DAN İYİ PARTİ’YE ZİYARET
16 Kasım 2019 Cumartesi 12:00

Hodri Meydan Taraftarlar Derneği, İYİ Parti Kocaeli İl Başkanı Şanbaz Yıldız’a il binasında ziyaret gerçekleştirdi.

Hodri Meydan Taraftarlar Derneği Başkanı Ferhat Uzun, yönetim kurulu üyeleri; Semih Önal ve Fatih Taşer ile Kocaelisporlu taraftarlar İYİ Parti İl Başkanlığı’na ziyarette bulundu. İYİ Parti İl yönetim kurulu üyeleri, İzmit İlçe Başkanı Pelin Çoştur Filiz’in de hazır bulunduğu ziyarette Kocaelispor’un geleceği ve taraftarlar konusunda düşünce ve fikirler paylaşıldı.

Dernek Başkanı Ferhat Uzun, Kocaelispor’un siyaset üstü bir kurum olduğunu bu yüzden tüm partilere eşit mesafede olduklarını belirterek, yaptıkları ve yapacakları sosyal projeler hakkında bilgi vererek destek istedi. Özellikle Pelin Coştur Filiz’in taraftar içinde maç izleyip tezahürat yapmasından dolayı memnuniyetlerini dile getiren Uzun, tüm siyasi parti temsilcilerinin Filiz’i örnek almasını istedi.

Ardından sözü alan İl Başkanı Şanbaz Yıldız, Türkiye’de ilimizin Kocaelispor ile tanınmasının hepimiz için gurur verici olduğunu belirterek, ‘’Kocaelispor, kentimizin ortak çatısı, en büyük markasıdır. Hodri Meydan ismi de çok iyi bir marka değeri taşıyor. Hodri meydan taraftarları olarak projelerinizde her zaman Türkiye’de örnek bir taraftar grubu profili çiziyorsunuz. Ortak değerlere sahip çıkma bilinciyle hareket ederek ve bu sorumlulukla takımın ve taraftarın her zaman destekçisiyiz.’’ şeklinde ifadelerde bulundu.

İzmit İlçe Başkanı Pelin Coştur Filiz ise taraftar içinde maç izlemenin çok keyifli olduğuna dikkat çekti. Taraftarların hangi tezahüratları seviyorsunuz sorusuna ise ‘Napardım bilmem ve sensiz yaşayamayız 1 dakika bile’ yanıtını verdi. Bu sözleri mırıldanması ise taraftardan tam not aldı.

Daha sonrasında futbol anılarının konuşulduğu ziyarette, taraftarlar Şanbaz Yıldız’a Ağrı deplasmanı için ‘Uçak kaldır uçur bizi’ tezahüratını yaparak İYİ Parti il binasından ayrıldı.

Bu haber 848 defa okundu

DİĞER HABERLER

Kocaelispor dolu dizgin

Kocaelispor dolu dizgin

1 attık 3 puanı kaptık

Dünya şampiyonu Kartepe'den

Dünya şampiyonu Kartepe'den

Down sendromlu Coşar Kartepe'nin gururu oldu.

'O KUPA İZMİT’E GELECEK'

'O KUPA İZMİT’E GELECEK'

kentin dört bir yanına asıldı

Rekor geldi

Rekor geldi

Anadolu Efes tarih yazdı

SANAYİNİN ÇIRAKLARI GELECEĞİN YILDIZLARI

SANAYİNİN ÇIRAKLARI GELECEĞİN YILDIZLARI

Sametspor şampiyon oldu

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ