bil anakolej
06 Temmuz 2020 Pazartesi 07:37

HODRİ MEYDAN’DAN İYİ PARTİ’YE ZİYARET

HODRİ MEYDAN’DAN İYİ PARTİ’YE ZİYARET
16 Kasım 2019 Cumartesi 12:00

Hodri Meydan Taraftarlar Derneği, İYİ Parti Kocaeli İl Başkanı Şanbaz Yıldız’a il binasında ziyaret gerçekleştirdi.

Hodri Meydan Taraftarlar Derneği Başkanı Ferhat Uzun, yönetim kurulu üyeleri; Semih Önal ve Fatih Taşer ile Kocaelisporlu taraftarlar İYİ Parti İl Başkanlığı’na ziyarette bulundu. İYİ Parti İl yönetim kurulu üyeleri, İzmit İlçe Başkanı Pelin Çoştur Filiz’in de hazır bulunduğu ziyarette Kocaelispor’un geleceği ve taraftarlar konusunda düşünce ve fikirler paylaşıldı.

Dernek Başkanı Ferhat Uzun, Kocaelispor’un siyaset üstü bir kurum olduğunu bu yüzden tüm partilere eşit mesafede olduklarını belirterek, yaptıkları ve yapacakları sosyal projeler hakkında bilgi vererek destek istedi. Özellikle Pelin Coştur Filiz’in taraftar içinde maç izleyip tezahürat yapmasından dolayı memnuniyetlerini dile getiren Uzun, tüm siyasi parti temsilcilerinin Filiz’i örnek almasını istedi.

Ardından sözü alan İl Başkanı Şanbaz Yıldız, Türkiye’de ilimizin Kocaelispor ile tanınmasının hepimiz için gurur verici olduğunu belirterek, ‘’Kocaelispor, kentimizin ortak çatısı, en büyük markasıdır. Hodri Meydan ismi de çok iyi bir marka değeri taşıyor. Hodri meydan taraftarları olarak projelerinizde her zaman Türkiye’de örnek bir taraftar grubu profili çiziyorsunuz. Ortak değerlere sahip çıkma bilinciyle hareket ederek ve bu sorumlulukla takımın ve taraftarın her zaman destekçisiyiz.’’ şeklinde ifadelerde bulundu.

İzmit İlçe Başkanı Pelin Coştur Filiz ise taraftar içinde maç izlemenin çok keyifli olduğuna dikkat çekti. Taraftarların hangi tezahüratları seviyorsunuz sorusuna ise ‘Napardım bilmem ve sensiz yaşayamayız 1 dakika bile’ yanıtını verdi. Bu sözleri mırıldanması ise taraftardan tam not aldı.

Daha sonrasında futbol anılarının konuşulduğu ziyarette, taraftarlar Şanbaz Yıldız’a Ağrı deplasmanı için ‘Uçak kaldır uçur bizi’ tezahüratını yaparak İYİ Parti il binasından ayrıldı.

Bu haber 1793 defa okundu

DİĞER HABERLER

Kocaeli Olimpiyat Yıldızları yeniden start verdi

Kocaeli Olimpiyat Yıldızları yeniden start verdi

Koronavirüs arası sona erdi

2. Lig, TFF 3. Lig ve Bölgesel Amatör Lig'ler oynanmayacak

2. Lig, TFF 3. Lig ve Bölgesel Amatör Lig'ler oynanmayacak

Liglerin tescil formatı ile ilgili kararı önümüzdeki günlerde açıklanacak

Kocaelispor şampiyonluk için artık gün sayıyor

Kocaelispor şampiyonluk için artık gün sayıyor

Şampiyonluk gelsin bu sene ..kutlayalım Fethiyede

Trabzonspor'a büyük şok

Trabzonspor'a büyük şok

Avrupa kapısı 1 yıl kapandı

KOCAELİSPOR KAMPA GİRİYOR

KOCAELİSPOR KAMPA GİRİYOR

Coronavirüs arası sonrası Kocaelispor toplanıyor

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ