23 Nisan 2019 Salı 05:54
 
Öncekiler Sonrakiler

HÜRRİYET VERDİ, FUTBOLCULAR OLMAZ DEDİ

Hürriyet verdi, Futbolcular olmaz dedi
05 Nisan 2019 Cuma 20:50

Çiçeği burnundaki İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet'in Kocaeslipor sevgisi tartışılmaz bir gerçek. Hürriyet, protokol tribünü yerine karşılaşmayı Hodri Meydan taraftar grubu ile izliyor. Hürriyet 31 Mart seçimlerinde belediye başkanı seçilmesinden hemen önce hayati önem taşıyan Bayburt İl Özel İdare ile oynanan mücadeleyi kazanması halinde Kocaelisporlu futbolculara prim sözü vermişti. 


Kocaelispor deplasmanda oynadığı karşılaşmadan yenik ayrılmasına rağmen Hürriyet, takıma destek olmak için prim verdi.  Hürriyet’in verdiği primle ilgili Kocaelispor Kaptanı Hamza Mutlu, sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı.


Mutlu’nun açıklaması şöyle; “Sn. Fatma Kaplan Hürriyet’in Bayburt maçı galibiyeti için takımımıza vaat ettiği primi, mağlup olmamıza rağmen moral ve destek amaçlı takımımıza dağıtılmak üzere kulübümüze teslim etmiş olması nedeniyle kendisine teşekkür ederiz. Ancak, biz Kocaelispor Futbol Takımı olarak galip gelmediğimiz bir müsabaka ile ilgili olarak prim almayı hak ve etik olarak doğru bulmuyoruz. Ayrıca, takımımızın yönetim kurulu tarafından belirlenen bir prim sistemi mevcut olup, takımımız hak ettiğinde tatmin edici düzeyde ödenmektedir. Bu nedenle; bu parayı, bizlerin hakediş ve primlerini ödeyebilmek için kıt kaynaklara rağmen bütçe oluşturan yönetim kurulumuzun tasarrufuna bırakıyoruz. Sn. Fatma Kaplan Hürriyet’e bir kez daha kulübümüz adına teşekkür ediyoruz.”

Bu haber 1503 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ