25 Mayıs 2019 Cumartesi 09:14
 
Öncekiler Sonrakiler

İHALE BİR KEZ DAHA İPTAL EDİLDİ

İhale bir kez daha iptal edildi
17 Temmuz 2018 Salı 11:45

.

Haber: Burcu Nazlı

Mayıs ayında yapılan Şehitler Parkı Çay Bahçesi ihalesini kazanan Hodri Meydan Taraftarlar Derneği’nin, rekabet ortamı oluşmadığı gerekçesiyle iptal edilmesi üzerine 18 Temmuz Çarşamba günü (yarın) ikinci kez yapılması planlanan ihalenin, İzmit Belediyesi tarafından bir kez daha iptal edildiği öğrenildi.


İhaleden çekildiler, iptal oldu

Kısa süre önce ‘ihaleye çıkacağız’ diyerek Şehitler Parkı Çay Bahçesi’ne talip olduğunu duyuran Vanlılar Derneği Başkanı Adil Yağuzdoğan’ın geçtiğimiz günlerde yönetimiyle birlikte aldığı karar sonrasında ihaleden çekildiklerini duyurmasının ardından, ihaleden geri çekilmeyen Hodri Meydan Taraftarlar Derneği’ne, son kozunu oynayan İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, bu kez de ihaleyi iptal etti.


Oyun alanı olacak(mış)

İhaleyi ikinci kez iptal eden Başkan Nevzat Doğan, Hodri Meydan Taraftarlar Derneği’ne çay bahçesini vermemek için bu kez o yeri çocuk parkına çevireceğini belirtti.


"Kesinlikle zafer bizimdir"
İhalenin ikinci kez iptal edilmesi ile ilgili görüşlerini aktaran Hodri Meydan Taraftarlar Derneği Başkanı Enver Güler, “Kesinlikle zafer bizimdir. İhaleyi iptal etmesine rağmen yine İzmit’in çocukları o parklarda oynayacak” dedi.


Bu haber 4497 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ