18 Ağustos 2018 Cumartesi 06:10
 
  • 6,019 TL

  • 6,907 TL

  • 231,72 TL

  • 88.735

Öncekiler Sonrakiler

İHALE BİR KEZ DAHA İPTAL EDİLDİ

İhale bir kez daha iptal edildi
17 Temmuz 2018 Salı 11:45

.

Haber: Burcu Nazlı

Mayıs ayında yapılan Şehitler Parkı Çay Bahçesi ihalesini kazanan Hodri Meydan Taraftarlar Derneği’nin, rekabet ortamı oluşmadığı gerekçesiyle iptal edilmesi üzerine 18 Temmuz Çarşamba günü (yarın) ikinci kez yapılması planlanan ihalenin, İzmit Belediyesi tarafından bir kez daha iptal edildiği öğrenildi.


İhaleden çekildiler, iptal oldu

Kısa süre önce ‘ihaleye çıkacağız’ diyerek Şehitler Parkı Çay Bahçesi’ne talip olduğunu duyuran Vanlılar Derneği Başkanı Adil Yağuzdoğan’ın geçtiğimiz günlerde yönetimiyle birlikte aldığı karar sonrasında ihaleden çekildiklerini duyurmasının ardından, ihaleden geri çekilmeyen Hodri Meydan Taraftarlar Derneği’ne, son kozunu oynayan İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, bu kez de ihaleyi iptal etti.


Oyun alanı olacak(mış)

İhaleyi ikinci kez iptal eden Başkan Nevzat Doğan, Hodri Meydan Taraftarlar Derneği’ne çay bahçesini vermemek için bu kez o yeri çocuk parkına çevireceğini belirtti.


"Kesinlikle zafer bizimdir"
İhalenin ikinci kez iptal edilmesi ile ilgili görüşlerini aktaran Hodri Meydan Taraftarlar Derneği Başkanı Enver Güler, “Kesinlikle zafer bizimdir. İhaleyi iptal etmesine rağmen yine İzmit’in çocukları o parklarda oynayacak” dedi.


Bu haber 4133 defa okundu

DİĞER HABERLER

Yeni güreş yeri belirlendi

Yeni güreş yeri belirlendi

İzmit’te 5 yıldan beri yapılan geleneksel altın kemer yağlı güreşleri bu sene 15 Eylül’de gerçekleştirilecek.

Kandıra köylerine modern futbol sahaları

Kandıra köylerine modern futbol sahaları

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kandıra’nın Alefli, Dalca, Kocakaymaz ve Karaağaç köylerine modern futbol sahaları yapacak

Kağıtspor tarihinde bir ilk

Kağıtspor tarihinde bir ilk

Tarihinde yüzlerce başarı bulunduran Türkiye’nin enönemli amatör spor kulüplerinden Büyükşehir Kağıtspor, Güreş tarihinde önemli bir başarıya imza attı.

Taraftarlar gümbür gümbür geliyor

Taraftarlar gümbür gümbür geliyor

.

İzmit Belediyespor'dan dev transfer

İzmit Belediyespor'dan dev transfer

Bu sezon Türkiye Kadınlar Basketbol Süper Ligi de mücadele edecek olan temsilcimiz İzmit Belediyespor Gizem Yavuz ile anlaşarak dev bir transfere imza attı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ