kbb 15 temmuz
bil anakolej
13 Temmuz 2020 Pazartesi 07:18

İZMİT'TE SPORTS TURNUVASI BAŞLIYOR

İzmit'te Sports turnuvası başlıyor
21 Şubat 2019 Perşembe 12:13

.

İzmit Belediye Başkanı Yardımcısı Güray Oruç, Kocaeli E-Sports Külüp Başkanı Yiğit Kıvanç Karabay ve yönetim kurulu üyelerini misafir etti. Ziyarette, İzmit Belediyesi ve Kocaeli E-Sports’un ortak çalışması sonucu pazar günü başlayacak olan Kocaeli E-Sports 2019 League Of Legends Başlangıç Turnuvasıyla ilgili son değerlendirmeler yapıldı.

PAZAR GÜNÜ BEKLİYORUZ

Z Belsa Plaza 1. Kat ProGamer E-Sports’ta gerçekleşecek olan turnuva ile ilgili konuşan 

Kulüp Başkanı Yiğit Kıvanç Karabay  “Kocaeli Esports ailesi olarak İzmit Belediyesi ile ortak bir çalışma yürütüyoruz. İlk büyük turnuvamızı pazar günü gerçekleştireceğiz. Bu sporumuz Kocaeli’de ki gençlerimizin boş zamanlarını daha faydalı geçirebilmeleri ve zararlı alışkanlıklardan uzak kalabilmeleri için büyük önem taşıyor. Turnuvaya katılacak her bir sporcumuz ailelerin destekleriyle gelen lisanslı katılımcılardır. Bu spora ilgi duyan tüm vatandaşlarımızı pazar günü gerçekleşecek turnuvamıza bekliyoruz ”dedi.

FARKLI İŞLERE İMZA ATAN

BİR BELEDİYE

İzmit Belediye Başkan Yardımcısı Güray Oruç’ta, “biliyorsunuz İzmit Belediyesi her alanda farklı işlere imza atmayı seven bir belediyedir. Yine farklı bir projenin içerisinde yer almak bizi de heyecanlandırıyor.

GENÇLERİ DAHA İYİ ANLAMAK

Genç kardeşlerimizle yürüttüğümüz bu proje Türkiye’de ve Dünya’da bir trend olmuş E-sports dünyasıyla ilgili bir çalışmadır.  Kocaeli’nin önemli kulüplerinden biri olan Esporst kulübümüzden birlikte bu süreci yürütüyoruz. İzmit Belediyesi olarak amacımız şehrimizde E-sporst dünyasındaki oyunlarda yer alabilmek ve gençlerimizi daha iyi anlamaktır ” şeklinde konuştu.  Turnuvanın ödüllerinin ise oyun parası ve oyuncu ekipmanları olduğu duyuruldu.
Bu haber 2561 defa okundu

DİĞER HABERLER

Yer siyah gök yeşil şampiyon Kocaelispor

Yer siyah gök yeşil şampiyon Kocaelispor

Şampiyon Kocalispor

Kent yeşil siyaha büründü

Kent yeşil siyaha büründü

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Kocaelispor’un 2. Lig'e yükselmesi nedeniyle kentin en işlek yerlerini yeşil siyah renklerle süsledi.

Kocaeli 'Yeşil siyah'

Kocaeli 'Yeşil siyah'

Yılların özlemi sona erdi

Başkan Büyükakın 'Kocaelispor kimsenin iz düşümü olmamalıdır'

Başkan Büyükakın 'Kocaelispor kimsenin iz düşümü olmamalıdır'

Kocaeli Stadyumu’nu gezen Başkan Büyükakın, şampiyonluğa giden yol ve Kocaelispor Kongresi hakkında açıklamalar yaptı

Kocaelispor Dinçel ile devam dedi

Kocaelispor Dinçel ile devam dedi

Bekle bizi süperlig, koptuk geliyoruz

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ