18 Ekim 2018 Perşembe 15:44
 
  • 5,538 TL

  • 6,391 TL

  • 217,31 TL

  • 98.570

Öncekiler Sonrakiler

KEV SATILDI, KOCAELİSPOR KURTULDU

KEV satıldı, Kocaelispor kurtuldu
17 Ekim 2017 Salı 13:26

Satış rakamı sizi aldatmasın...

Kocaelispor camiası bugün yapılan ihaleye kilitlenmişti. Genç Kocaelililer Derneği'nde gerçekleştirilen Kocaeli Eğitim Vakfı (KEV) ihalesine tek alıcı olark Kent Konut katıldı.


Saat 11’de başlayan ihalede KEV’e ait 49 dönümlük arazi satışa sunuldu. Muhammen bedeli 14 milyon 100 bin lira olarak belirlenen KEV arazisi için tek şartname satın alan KENT KONUT'un kapalı zarf içerisinde sunduğu teklif ihale Komisyon Başkanı Bekir Halefler, ihale komisyonunda görevli  Sinan Güneri, Mesut Efe, Serhan Kasım ve Yağız Yalta tarafından açıldı.


 

KEV TESİSLERİ 15 MİLYON 100 BİN LİRAYA SATILDI

 

KENT KONUT’a ait teklif mektubundan çıkan 14 milyon 700 bin TL’lik açık artırmada KENT KONUT tarafından 15 milyon 100 bin liraya çıkartıldı. İhaleye başka katılan olmadığı için ihale 15 milyon 100 bin TL'sına KENT KONUT'a kaldı.BAHRİ YAVUZ 'KRAVATLILAR DEĞİL ATKILILAR KAZANDI'


İhalenin ardından teşekkür konuşması yapan  Kocaelispor Başkanı Bahri Yavuz, sürecin bugün sonuçlandığını, bugüne gelene kadar büyük emekler verildiğini belirterek, bu konuda kendilerine destek veren isimlere tek tek teşekkür etti.
 

Yavuz, konuşmasının devamında 'Kocaelispor, tüm halkıyla birlikte büyük bir direniş gösterdi. Bizim durumumuzda olan birçok kulüp vardı. Ancak hepsi başına sponsor ismi ekleyerek ya da isim değişerek bu problemi çözdü. Ama biz bunu böyle yapmadık. Biz arazinin bize verileceği konusundan sonra bir rakam telaffuz etmiştik. İhaleyi 15 milyondan yaptık. Bu arada kalan rakamı biz Kocaelispor, Kent Konut ve Büyükşehir Belediyesi olarak birlikte çözeceğiz. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Kavga etmeye gelmedik. Hep birlikte güzel işlere imza atmak istiyoruz' dediBu haber 9097 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET