18 Kasım 2017 Cumartesi 13:29
 
  • 3,875 TL

  • 4,571 TL

  • 161,11 TL

  • 106.239

Öncekiler Sonrakiler

KOBİDOS’DA KAN DEĞİŞİMİ

KOBİDOS’DA KAN DEĞİŞİMİ
03 Temmuz 2017 Pazartesi 15:40

Kocaeli Bisiklet ve Doğa Sporları Kulübü yeni yönetimini oluşturdu

Kocaeli Bisiklet ve Doğa Sporları Kulübü (KOBİDOS)’un olağan üstü kongresinde mevcut başkan Cengiz Anaç başkan adayı olmazken Ali Osman Kanyılmaz tarafından yeni yönetim kurulu oluşturuldu


2013 yılında kurulan Kocaeli Bisiklet ve Doğa Sporları Kulübü (KOBİDOS) Bisiklet sporları ve uzak doğu sporlarının bir arada faaliyet gösterdi ülkemizin tek dernek olma özelliği taşıyor. KOBİDOS ilk olağan üstü kongresini yaptı. Derneğin 84 aktif üyesi ile faaliyetlerine devam ediyor. Kentimizin önemli spor kulüpleri arasında yer alan KOBİDOS Bisiklet, triatlon, dağcılık ve karate-do branşlarında faaliyetlerini sürdürüyor.

 

GİTMEYİ HEDEFLİYORUZ

Dernek binasının bulunduğu Kartepe İstasyon Mahallesi Kulüp Lokalinde yapılan olağan üstü kongrede divan başkanlığını Habip Önen, Kâtip Üyelikleri Mehmet Bozdemir ve Ayhan Paşaoğlu üstlendi. Olağan üst kongre saygı duruşu ve istiklal marşının okunması ile başlanıldı. Daha sonra söz alan KOBİDOS Başkanı Cengiz Anaç “Derneğimiz kurulmasından bu yana elimizden gelen çalışmalara imza attık. Şimdi yeni bir dönem girmektedir. Burada dernek kimsenin değil vatandaşındır. Bizler de yeni kan değişimine giderek derneğimizi daha iyi yerlere gitmeyi hedefliyoruz” dedi.

 

EMANETİN FARKINDAYIZ

Olağan üstü kongre de geçmiş dönemin faaliyet raporları okunarak onaylandı. Dernek Mevcut Başkanı Cengiz Anaç yeniden başkan adayı olmaz iken Ali Osman Kanyılmaz tek başkan adayı olarak seçimlere girdi. Kongre de söz alan Kanyılmaz “Derneğimizin kurulmasında bu yana çalışmalarına devam ediyor. Bu zamana kadar derneğimizin gelişmesi noktasında elinden geleni yapan herkese teşekkür ederim. Bizlere verilen emanetin farkındayız. Dernek bünyesinde yüze yakın amatöre lisanslı bisikletçi ve 80 lisansı karateci bulunuyor. Karate antrenörlerimiz Uluslararası Shoto Kan Karate Federasyonu üyesidir. Karateciler geleneksel usullerde eğitim alırken, geleneksel tüm karate dalları eğitimleri verilmektedir” açıklamasında bulundu.

 

YENİ YÖNETİM

KOBİDOS’un 2018 yılı bütçesi 2 bin 400 TL olarak öngörüldü. Üye aidatları ise 2018 yılı için aylık 5 TL olarak belirlendi. Kocaeli amatör Spor Kulüpleri Federasyonu seçimlerinde kulüp adına Ali Osman Kanyılmaz ve Mehmet Bozdemir delege olarak seçildi. Derneğin olağan kongresi 2020 yılında yapılacak.

 

YÖNETİM KURULU

Ali Osman Kanyılmaz (Başkan)

Tuğberk Atar ( Başkan Yardımcısı)

Cansu Topçuoğlu (Sekreter)     

Cengiz Anaç (Sayman)

Tahir Tarım (Üye)

 

YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYE

Sinan Pestil

Mustafa Banabak

Hüseyin Gül

Uğurhan Gül

Ayhan Paşaoğlu

 

DENETİM KURULU

Gürcan Bilek

Sacid Nafi Akyüz

Zekai Pehlivan

 

DENETİM KURULU YEDEK

Feyzettin Süleymanoğlu Erdoğdu

Ramazan Aydemir

Timur ŞensoyBu haber 1481 defa okundu

DİĞER HABERLER

Sepaş Enerji’den genç sporcuya destek

Sepaş Enerji’den genç sporcuya destek

Sepaş Enerji, kanoda Türkiye’nin en yetenekli genç isimlerinden olan 20 yaşındaki Mustafa Özmen’e sponsor oldu.

Köşker’e KASKF’den destek teşekkürü

Köşker’e KASKF’den  destek teşekkürü

Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Murat Aydın ve yönetim kurulu üyeleri Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’e teşekkür ziyaretinde bulundu.

Hazırlık maçında gençler mest etti

Hazırlık maçında gençler mest etti

Cumartesi günü oynayacağı Tokatspor maçının hazırlıklarını sürdüren Kocaeli Birlikspor antrenmanda U-19 takımıyla hazırlık maçı yaptı.

Derince’de İlk Kulaçlar Atıldı

Derince’de İlk Kulaçlar Atıldı

Derince Belediyesi tarafından ilçeye kazandırılan Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu, hizmete açılmasıyla birlikte özellikle gençlerden ve çocuklardan yoğun ilgi görmeye başladı

Atıcılık Şampiyonası başladı

Atıcılık Şampiyonası başladı

En İyi Atıcılar Kocaeli’de

Birlikspor sahada ulu önderimizi andı

Birlikspor sahada ulu önderimizi andı

2.lig temsilcimiz Kocaeli Birlikspor Hatay deplasmanı için yola çıkmadan önce vefatının 79.yıl dönümünde ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ü sahada andı

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET